23 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Ab Total Reyting Sıralama ve Analizi

23 Ocak Salı Reytinglerinde durumlar nasıl olacak? 23 ocak salı reytinglerinde yarışacak olan diziler Atv de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Foxtv de Kadın, Star tv de Ufak Tefek Cinayetler, Kanal d de Kızlarım İçin dizileridir. Geçen hafta ekrana gelmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 23 Ocak salı günü ekrana gelecek.

Geçtiğimiz haftalarda birinciliğini kimseye bırakmayan EDHO bu hafta da favori dizi olarak ön plana çıkacak.
Foxtv de ekrana gelen Kadın dizisi ise geçen haftayı 10’a yakın reytingle birinci sırada tamamlamıştı. Bu hafta da Eşkıya dizisinden sonra 2. sırada olması bekleniyor. Kadın dizisinin reytingleri her hafta üzerine koyarak devam ediyor. 23 Ocak salı günü de 7 üzerinde reyting almasını bekliyoruz.

Star tv de 23 Ocak salı günü ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler ise Kadın dizisini takip ediyor. Reytinglerde 3 sırada yer alan dizi Kadın dizisi ile olan rekabeti güçlendirme peşinde. Ancak Rtük tarafından diziye verilen para cezası ve bazı sahnelerin sansürlenme gereksiniminden dolayı dizinin nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Eğer RTÜK benzer sahneler devam ederse yayın durdurma cezası bile verebilir. 23 Ocak salı günkü Ufak Tefek Cinayetler dizi reytingleri bu açıdan oldukça önemli bir yer tutacaktır.

Kanal d de ekrana gelecek olan Kızlarım İçin dizisi bir türlü istenen reytinglere ulaşamadı. Diğer dizilerle rekabet edemeyen Kızlarım İçin dizisi 23 Ocak salı günü reytinglerinde nasıl bir sonuç alacak merak konusu oldu? Eğer dizisinin düşük reytingleri devam ederse erken final yolu gözükebilir. Bu sezon dizilerine yeteri kadar reyting alamayan Kanal d ise yeni dizi hazırlıklarına başladı bile.

Sonuç olarak 23 Ocak 2018 salı günü reytinglerinde nasıl bir sıralama ortaya çıkacak. 24 ocak çarşamba günü resmi sonuçlar açıklanınca saat 10:00 dan sonra sitemizde sıralı liste olarak yayınlayacağız. Sizde 23 Ocak salı günü reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

23 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Ab Total Reyting

23 OCAK REYTİNG ANALİZİ: 23 Ocakta Edho yine birinci olurken ona çok yaklaşa Kadın dizisi özellikle ev hanımlarının çok takip ettikleri bir dizi oldu. Ufak Tefek Cinayetler dizisi de reytingleri artırarak 3. sıradaki yerini korudu..Kızlarım için ise artık erken final zamanının geldiğini reytinglerdeki 20. sıraya düşüşü ile gösterdi. Haftanın en başarılı dizisi Kadın oldu..Tebrik ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

23 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Ab Total Reyting Sıralama ve Analizi (2 Yorum)

  1. Kadin dizisi asla final olmasin cok guzel bir dizi o annenin cocuklarini guzel yetistrmesi her saliyi iple.cekiyorum

Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2018