23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor İstanbullu Gelin Aşk Ve Mavi

.Her hafta birbirinden zorlu mücadelelerin yaşandığı reytinglerin çekişmeli olduğu günlerden birisi de cuma günleri. 23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor İstanbullu Gelin Aşk Ve Mavi Arka Sokaklar gibi dizilerin bulunduğu Cuma akşamları nasıl bir heyecan yaşanacak birinci ikinci ve üçüncü kim olacak merak ediliyor. Bakalım 23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçlarında gülen kim olacak..

23 Şubat cuma günü reytingleri oldukça merak ediliyor. Arka Sokaklar 12 sezondur ekranda yayınlandığı her hafta da reyting birincisi olan dizi Survivor başladığından beri reyting durumu nasıl değişti bunu göreceğiz. 23 Şubat cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar Kanald de 12 sezondur yayınlanıyor. Arka Sokaklar geçen hafta 9.32 reytingle birinci olmuştu. Survivor cuma akşamları adını ilk sıraya yazdıramamış. Hatta 2. sıraya bile yazdıramamış.

Atv de yayınlanan Aşk ve Mavi 6.93 total reytingi ile geçen haftasının 2. olmuştu. Aşk ve Mavi dizisi Pembe’nin entrikalarından dolayı biraz sıkmıştı açıkçası. Bu yüzden de reytingleri biraz düşmüştü ama son iki haftadır geri yükselişe geçti. Aşk ve Mavi reytinglerde 2. sıradaydı. Bu performansını sezon sonuna kadar sergilerse yeni sezona devam etme şansı yakalayabilir.

Tv8 de yayınlanan Survivor programı geçen hafta 3. sırada yer aldı. Aldığı 6.44 total reyting ile ileriki haftalarda daha başarılı bir sıralama alacağı tahmin ediliyor. Star tv de yayınlanan İstanbullu Gelin ise Begüm’ün ölümü acılı bir bölüm geçirdi. Böyle hüzünlü sahneler seyirci tarafından da seyilir. Bu yüzden de İstanbullu Gelin 5.90 total reytingle 4. sırada yer aldı.

Fox tv de yayınlanan Şevkat ve Esin’in aşk çıkmazını anlatan Şevkat Yerimdar dizisi de geçen hafta 4.60 reyting alarak 9. sırada yer aldı. Önceki sıralamaları ise haber programları doldurmuş bulunuyor. Trt1 de yayınlanan ve Abdülhamid Han dönemini anlatan Payitaht Abdülhamid dizisi de geçen hafta aldığı 4.69 reyting ile 8. sırada yer almıştı. Cuma akşamı yayınlanan diziler aşağıda sıralanmıştır. Sizler dün akşam hangi dizi ya da programı izlediniz yoruma yazabilirsiniz.

23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar mı Survivor mı İstanbullu Gelin mi Aşk Ve Mavi mi?

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Aşk Ve Mavi / ATV
3. İstanbullu Gelin / Star TV
4. Şevkat Yerimdar / Fox TV
5. Survivor / TV 8
6. Payitaht Abdülhamid / TRT 1

Diğer Programlar   Elif / Kanal 7

23 Şubat cuma reytingleri ertesi gün saat 10:00 da sizlerle paylaşılacaktır. Cuma akşamı reyting sonuçlarında sizce 1. olan dizi ya da program hangisi olur? Arka Sokaklar 1. liğini korur mu yoksa Aşk ve Mavi ya da Survivor reyting oranını yükseltip 1. sırayı alırlar mı?

23 şubat 2018 cuma reyting sonuçları total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor İstanbullu Gelin Aşk Ve Mavi (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018