23 Temmuz Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve Gelini Kimdir Bilgileri

23 Temmuz Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve Gelini Kimdir Bilgileri… Gelinim Mutfakta yarışmasının hafta finali üzücü bitmişti. Sevilen gelin ve kaynanası Elif ve kaynanası Çiğdem Hanım cuma günü Gelinim Mutfakta’ya veda etmişlerdi. Fatih Ürek bile aileden biri veda ediyor gibi demişti. Gelin adayları Özlem, Cansu ve Elif iyi anlaşıyorlardı. Hatta Elif’in bu hafta Cansu ile yaptığı taklitler çok güldürmüştü herkesi.

Gelinim Mutfakta yarışması cuma akşamı yaşanan hafta finalinin ardından pazartesi kaldığı yerden devam edecek. Pazartesi de yeni gelin ve kayınvalide dahil olacak yarışmaya. Cuma günü elenen Elif ve Çiğdem Hanım’ın yerine yeni gelen kayınvalidenin adı Fatma. Gelinini bir kelimeye dört kelime ile cevap verir. Bir kelimeye bir kelimeyle cevap ver diye tanımlıyor demekki çok konuşan bir gelini var. Gelinin adı da bilgileri de pazartesi programında sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta yarışması bu haftanın yeni yarışmacıları; Fatma Hanım ve Emine Hanım. Gelin Emine Karul ve Fatma Karul.  Fatma Hanım Rizeli ve İstanbul Çamlıca’da oturuyor. Altlı üstlü oturuyorlar ve 5 yıllık evli Emine Hanım.

Gelinim Mutfakta yarışması 23 temmuz pazartesi günü de yeni gelen gelin ve kayınvalide hemen tempoya katılıyor. Yemekler yapılıyor kayınvalideler puanlıyor. Ezgi ve Reyhan Hanım yine tartışmaların odak noktası durumunda. Reyhan Hanım ve Ezgi tartışıyor bu seferde.

Reyhan Hanım cam siliyor mu deyince evet siliyor diyor eşi için Ezgi. Reyhan Hanım’da bekarken bana bir su bile getirmiyordu diyor oğlu için.  Demek ki  Ezgi’nin eşi Ezgi’ye değer veriyor kendisini tebrik diyoruz.

Gelinim Mutfakta yarışması 23 temmuz yeni bölümünde yeni katılan Fatma Hanım ve gelini hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Program başladığı an yeni bilgilerle konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2018