23 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları AB TOTAL Egenin Hamsisi Şöhret Kafası Yaparsın Aşkım

23 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları AB TOTAL Egenin Hamsisi Şöhret Kafası Yaparsın Aşkım... Pazartesi günü reytinglerini sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Reyting savaşı her gün yeniden başlıyor. Yayınlanan diziler ve programlar daha çok izlenmek ve reytinglerde üst sıralara çıkmak için çaba harcıyorlar.

Pazartesi günü reyting yarışına katılan diziler ve programlar şöyle;

1- Ege’nin Hamsisi – TRT 1
2- Şöhret Kafası – Kanal D
3- Yaparsın Aşkım – Fox TV
4- Kim Milyoner Olmak İster – ATV
5- Güldür Güldür Show (Tkr) – Show TV
6- Salur Kazan – TV8

Kanal D de geçen haftalarda başlayan Eser Yenenler’in sunuculuğunu yaptığı Şöhret Kafası reytinglerde ilk hafta 8. sırada yer aldı. İlerleyen haftalarda başarı sağlarsa yeni sezona imza atabilir. Şöhret Kafası farklı yarışmacıları ile dikkat çekmeyi başardı. Yarışmacıların ünlülerin kafalarından oluşması komik ve eğlenceli görünüyor.

Trt1 de yayınlanan Egenin Hamsisi dizisi eğlenceli bir dizi. Yaz dizisinde tatlı atışmalar devam ediyor. Fırtına Şevket’in Melahat ile tartışmaları lokantalarının karşılıklı oluşu ve esnaf atışmaları eğlenceli bir hal katıyor diziye. Atv de yayınlanan efsane bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster Murat Yıldırım’ın sunumuyla devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yayınlandığı her zaman da reytinglerde başarı sağlıyor.

Fox TV de yayınlanan Yaparsın Aşkım programı İlker Ayrık’ın hareketli samimi sunumuyla başarılı bir grafik izliyor. Yayınlandığı dönemlerde reytinglerde başarılı olan yapım yeni sezonda yayınlanabilir. İlker Ayrık aynı zamanda Fox TV de Acayip Tipler’in de sunuculuğunu yapıyor. İki yapımda aynı anda devam edemeyebilir. Bu yüzden reytingleri başarılı olan devam edecektir.

Show TV de her zaman ki can kurtaranı olan Güldür Güldür Show’u tekrar bölümü ile yayınlıyor. Dizisiz günlerinin tek çaresi Güldür Güldür oldu kaç sezondur. Tv8 de film ekrana gelir. Salur Kazan filmi TV8 de yayınlanacak. Bakalım diğer filmler yapımları geçebilecek mi reytinglerde…

23 TEMMUZ PAZARTESİ AB TOTAL REYTİNGLERİ SAAT 10:00 DA AÇIKLANACAKTIR. KONUMUZ GÜNCELLENEREK REYTİNGLER PAYLAŞILACAKTIR.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018