24 Ekim Çağla Şikel Yeni Bir Gün Mehmet Öz Açıklamaları Video

24 Ekim Çağla Şikel Yeni Bir Gün Mehmet Öz Açıklamaları Video… Çağla ile Yeni Bir Gün programında her gün sağlığa özel önem veriliyor. FOX TV’nin sabah programı Çağla ile Yeni Bir Gün’e sürpriz bir isim konuk oluyor. Çağla Şikel’ın sunuculuğunu yaptığı programın yapımcılığını Provizyon Medya üstleniyor.

Çağla ile Yeni Bir Gün programında her gün başka bir konuk geliyor. Konuklar sağlık konusunda tüm bilgileri ele alıyorlar. Çağla ile Yeni Bir Gün programı yeni gününde özel bir konuğu var. Çağla ile Yeni Bir Gün programında 24 ekim çarşamba günü Prof. Dr. Mehmet Öz konuk oluyor.  Çağla ile Yeni Bir Gün canlı yayınla hafta içi her sabah saat 10.00’da FOX TV’de yayınlanıyor.

Prof. Dr. Mehmet Öz Amerika Başkanlarından, Hollywood yıldızlarına dünyanın önemli isimlerine sağlık danışmanlığı yapan Kalp Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Öz akıllardaki soruları cevaplamaya geliyor. Ekonomi dergisi Forbes tarafından 2013 yılında ‘Dünyanın En Etkili 100 İsmi’ sıralamasında yer alan Türk doktor Mehmet Öz, Çağla Şıkel’in konuğu oldu.

Prof. Dr. Mehmet Öz sağlıklı beslenmenin uzun yaşam üzerindeki etkileri, stresin sağlığa etkisi gibi konularda ilgi çekici bilgiler veren Öz, program esnasında diyet yaparken düşülen hatalar ve kilo almaya sebep olan 5 önemli etkene değindi. 24 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak söyleşide ünlü doktor, kalp dostu yiyeceklerden, çocukların sağlıklı beslenmeleri için nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar geniş kapsamlı bilgiler verdi.

Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı  Yeni Bir Gün programına konuk olan Profesör Doktor Mehmet Öz Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2018