24 Haziran İntikam Filmi Hangi Kanalda Konusu Nedir ? Show Tv

Dünyanın en ünlü aktörlerinden Jackie Chan’in filmi 24 haziran akşamı Show Tv’de yayınlanacak. 20:00 itibari ile başlayacak Show Tv’deki İntikam Filmi’nin konusu nedir oyuncuları ve aldığı puanları hakkında detaylar yazımızdadır. Günün en güzel filmi olacağından şüpheniz olmasın. Hem komedyen hem dövüş ustası Çekiçen orjinal adı ile Jackie Chan bu akşam Show Tv’de

24 Haziran İntikam Filmi Hangi Kanalda Konusu Nedir Show Tv

The Foreigner orjinal adı olan İntikam 24 haziran akşamı Show Tv’de yayınlanacak. 2017 yapımı olan film aksiyon ve gerilim kategorisinin başarılı filmleri arasında. Hollywood’un usta oyuncusu Jackie Chan başrol oynuyor. IMDB üzerinde 7 ve üzeri puan alan filmler birçok alanda farklı değerlendirilir. İntikam filmi İngiltere’de başlamış Çin’de çekimlerine devam etmiştir. Amerika’ya gelerek birleştirilmesi ve eksiklerinin çekilmesi ile sinemalara hazırlanmıştır. HollyWood’ta tamamlanan film tüm dünyada beyaz perde almıştır.

İntikam Filminin Konusu Nedir Show Tv

İntikam filmi Show Tv ekranlarında ücretsiz bu akşam izleyici ile buluşuyor. Toplamda STX Entertainment, Sparkle Roll Media, Wanda Media Co yapım şirketleri 35 milyon dolar para ödemiştir. İlk açıldığı hafta ABD’de 13 milyon dolar hasılat yapmış ve sadece ABD’de bilet satışını 35 milyon dolar ile kapatmıştır. Dünyadaki toplam cirosu 150 milyon doların üzerindedir. Bu kadar kaliteli ve yeni teknoloji ile hazırlanmış İntikam filmini bu akşam Show Tv’de izleyebilirsiniz.

Show Tv Jackie Chan Filmi

İntikam Filminin Konusu Nedir ?

Jackie Chen’in kızı öldürülmüştür. Usta oyuncu bundan sonra yemin eder. Kızının katillerini bulacak ve hesap soracaktır. Ancak işin başında Jackie olunca komedi mizahının olmaması mümkün değil. Aksiyon ve gerilim sahnelerinin üst seviyede olduğu film izleyicisinin ayırdığı zamanı fazlası ile iade ediyor. Bu gün bir planınız yok ise 24 haziran akşamı için en iyi Tv yayını diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2019