24 Haziran Pazar Reyting Sonuçları Seçimde Hangi Kanal İzlendi?

24 Haziran Pazar Reytingleri Seçimde en çok hangi kanal izlendi? En çok merak edilen konulardan birisi de 24 haziran seçimleri oldu ve seçimlerde hangi parti ne kadar oy aldı başkan kim olacak cumhurbaşkanı belli oldu mu gibi sorularla beraber en fazla seçim ekranı olabilmek ve reytinglerde en çok izlenmek için kanallarda birbiri ile müthiş bir rekabetin içine girdi..

Fox tv Fatih portakal ile yürüttüğü seçim ekranının tv de en çok merak edilen ve en yakın sonuçlardan ziyade özellikle Ak parti ve Cumhurbaşkanı erdoğana karşı olan tutumu ile muhalif olan bütün tarafların izleyip takip ettikleri ilk kanal olacak. Fox tv ile Atv arasındaki yarışta kim birinci olur en çok hangisi izlenir bu biraz da seçim sonuçları ve gidişatı ile alakalı..

Eğer Cumhurbaşkanı Erdoğan olursa ve Atv kanallarındaki seçim atmosferi yeni belirlenecek başkanın Erdoğan olacağına yakın olursa hükümete yakın olan kanallar oldukça fazla oranda izlenecektir. Ancak Demirtaş Muharrem İnce ve Meral Akşener gibi isimler ciddi oranda oy alır ve Erdoğan ilk turda seçilmezse o zamanda Cnn türk halk tv ve Fox tv gibi kanallar cok daha fazla izlenir.

Ancak 24 Haziran Pazar Reyting Sonuçları Seçimde Hangi Kanal İzlendi? sorusuna verilecek en önemli cevaplardan birisi de şüphesiz Trt olacaktır. Tarafsız yayınları ile herkesin güvendiği devlet kuruluşu her ne kadar çok eleştirilse de yinede 24 Haziran Pazar Reyting Sonuçlarında en büyük paylardan birini alacaktır. Star tv de azınsanmayacak bir reytinge ulaşabilir.. Bir önceki gün ekranda olan dizi ve programlar şöyleydi:

1. Survivor / TV 8
2. Almanya – İsveç Dünya Kupası Maçı / TRT 1
3. Çarkıfelek / Kanal D
4. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
5. Badem Şekeri / Fox TV
6. Yedi Bela Hüsnü / Star TV
Diğer Programlar
Güldür Güldür TKR / Show TV

24 Haziran Pazar Reyting Sonuçları Seçimde Hangi Kanal İzlendi? sorusuna sizlerde tahminlerinizi aşağı yazarak cevap verebilirsiniz. Şimdiden yazacağınız tahminler için teşekkür ederiz. 24 Haziran Pazar Reyting Sonuçlarında en çok izlenen tv kanallarını buraya yazacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

24 Haziran Pazar Reyting Sonuçları Seçimde Hangi Kanal İzlendi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2018