24 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019

Gün sonu raporları geldi 24 Haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi 2019 raporları. Yaz sezona girerken Show Tv’nin muhteşem iki filmi, Atv’nin Canevim 4. bölümü ne kadar izlendi. Survivor’da Yusuf ile Bora çekişmesi ve dokunulmazlık oyunu gecenin önemli reyting yayınları oldu.

24 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi 2019

Kanal D 24 haziran Çarkıfelek yarışması ne kadar izlendi reyting sonuçları nedir ? Mehmet Ali Erbil ile yıllardır izlenme rekoru kıran yarışma programı 2019 yılında Emre Karayel ile devam ediyor. Çok iyi sonuçlar elde edemese de günü geçirmek için tercih edilen kanallar arasında yer alıyor. İlk üçe giremese de ilk on dışına çıkmadığı için yaz ayında da devam edecek yarışma programı.

Kanal D 24 haziran Çarkıfelek yarışması ne kadar izlendi reyting sonuçları

Show Tv 24 haziran İntikam izlenme oranları reyting sonuçları ne oldu ? Jackie Chan, Hollywood filmi ile günün preimum saatini dolduran Kanal D yayını bunun ile de yetinmedi. 7,0 IMDB puanı almış filmin ardından geceye 7,1 puan almış Geçmişten Gelen filmi ile devam etti. The Gift orjinal adı ile 2015 yapımı filmin oyuncu kadrosunda Jason Bateman, Rebecca Hall, Joel Edgerton bulunuyor. Yaz ayında televizyonda film arayanların bulamadığı Hint Kumaşı olmayı başardı ve geceyi ilk üçte tamamladı.

Show Tv 24 haziran İntikam izlenme oranları reyting sonuçları

Star Tv nostalji Türk Sineması ile geceyi takip etti. Ülkemizin en iyi oyuncu ve sanatçıları arasında rahmetli Kemal Sunal’ın unutulmaz filmi Sakar Şakir 24 haziran akşamı çocuklu aileler için en iyi kanal olsa da filmin çok eski ve ezberlenmiş olması nedeni ile ilk üçte yer alamadı. 2019 yaz sezonu dizileri henüz tam başlamamış Star Tv bu günü es geçti.

Show Tv 24 haziran İntikam izlenme oranları reyting sonuçları

Fox Tv yeni yarışma programı The Taste Türkiye ile pek umduğunu bulamadı. Yemek yarışma programları daha önce TV8’de de premium saat için denendi ancak yeteri reytingleri yakalayamadığı için kaldırılmıştı. Şansını deneyen Fox Tv ilk beşe bile giremedi. The taste Türkiye 24 haziran izlenme oranlarından sonra yaz sezonunu getiremeyecek gibi tahmin ediyoruz.

Fox Tv 24 haziran izlenme oranları reyting sonuçları 2019

Canevim 24 Haziran 4. Bölüm reyting oranları nasıl ne kadar izlendi ?

Atv’nin reyting rekortmeni Canevim 4. bölüm bu akşam rakipsiz kaldı. ATV izlenme oranlarını başta götürerek geceye damgasını vurmayı başardı. Her bölümünün ayrı bir heyecan yarattığı Canevim reyting oranları ile şuan için rakipsiz gözüküyor. İlerleyen haftalarda rakip kanalların 2019 yaz dizilerini yayına koyması ile neler olacak merak ediyoruz.

Canevim 24 Haziran 4. Bölüm reyting oranları nasıl ne kadar izlendi

TV8 24 Haziran Survivor Türkiye dokunulmazlık oyunu oldukça iddialı idi. Kanal günü ilk üçün dışında tamamladı. TV8’in trend kaybettiği 2019 yılından iyi ders aldığını düşünüyoruz. Artık Survivor yarışması ve ikili kavgalar reyting getirmiyor. Yusuf ile Bora’nın kavgası artık çok uzadı. Finaline yaklaşan Survivor dokunulmazlık oyunu ile de istediğini yakalayamadı.

TRT 1 Tozkoparan 24 haziran ne kadar izlendi reyting oranları sonuçları nedir ? Dizi konusunda kendisini iyi geliştiren TRT 1 Tozkoparan ile reyting sıralamasında ilk üçe girmeyi başardı. Trt 1 24 haziran izlenme sayısı ile iddialı görünüyor. Sezon içerisinde Diriliş dizisi ile yakaladığı trendi 2019 TRT 1 yaz dizileri ile de kovalıyor. Bir kere reytingin tadını alan ulusal kanal sezona ise yeni projesi Diriliş Osman ile hazırlanıyor. Gecenin ilk üçte yer alan kanalı oldu. Share oranı ile de iyi prim yaptı.

TRT 1 Tozkoparan 24 haziran ne kadar izlendi reyting oranları sonuçları

Kanal 7 Sev Yeter 24 haziran yayını ile reyting sıralamasında yedinci oldu. Hint dizileri ile hayatına devam eden Kanal 7’nin izlenme oranları kolay kolay değişmiyor ve diğer kanallar ile karışmıyor. Çizgisi çok farklı olan kanalın ilk üçe girme iddiası da yok.

24 Haziran Reyting Sonuçları 2019 hangi kanal ne kadar izlendi günün birincisi kim oldu? Peki bu akşam siz hangi kanaldaydınız ? Yorumlar kısmından bizlere iletiniz.

24 Haziran Reyting Sonuçları 2019 hangi kanal ne kadar izlendi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2019