Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray Pınar Deniz

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 24 kasım 2017 öğretmenler gününe denk geliyor 2017 de. Beyaz Show öğretmenler günü için bir sürpriz hazırlıyormuş. Bu arada 24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları kimler diye merak edenler oluyor. Konuklar kimler hangi üniversiteler katılıyor programa diye..

24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray ve Pınar Deniz olarak kesinleşti. Son yayınlanan bölümü ile oldukça ilgi gören ve Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenilen programı ”Beyaz Show”un bu hafta 24 kaım cuma günü ekrana gelecek ve konukları ile dikkatleri üzerine çekecek bir program yapacak.

24 Kasım 2017 Beyaz Show programının Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray ve Pınar Deniz oldular. Murat Boz ve Burak Özçiviti zaten tanıyorsunuz. Ancak Beyaz Showa ilk kez katılan ve Vatanım Sensinde Yıldız karakterini canlandıran Pınar Yıldız herkesin merak konusu oldu. Beyaz show Vatanım Sensin’in Yıldız’ı Pınar Deniz resmi aşağı eklendi. Leyla Feray da son filmleri ile oldukça popüler olan Kardeşim Benim filminde adından çokça söz ettirdi. Leyla Feray Kimdir?

24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Leyla Feray (Kardeşim Benim 2 filmi Kaçak gelin Leyla rolü)

24 Kasım 2017 Beyaz Show  Pınar Deniz (Vatanım Sensinde Yıldız karakteri)

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top