24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray Pınar Deniz

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 24 kasım 2017 öğretmenler gününe denk geliyor 2017 de. Beyaz Show öğretmenler günü için bir sürpriz hazırlıyormuş. Bu arada 24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları kimler diye merak edenler oluyor. Konuklar kimler hangi üniversiteler katılıyor programa diye..

24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray ve Pınar Deniz olarak kesinleşti. Son yayınlanan bölümü ile oldukça ilgi gören ve Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenilen programı ”Beyaz Show”un bu hafta 24 kaım cuma günü ekrana gelecek ve konukları ile dikkatleri üzerine çekecek bir program yapacak.

24 Kasım 2017 Beyaz Show programının Konukları Murat Boz Burak Özçivit Leyla Feray ve Pınar Deniz oldular. Murat Boz ve Burak Özçiviti zaten tanıyorsunuz. Ancak Beyaz Showa ilk kez katılan ve Vatanım Sensinde Yıldız karakterini canlandıran Pınar Yıldız herkesin merak konusu oldu. Beyaz show Vatanım Sensin’in Yıldız’ı Pınar Deniz resmi aşağı eklendi. Leyla Feray da son filmleri ile oldukça popüler olan Kardeşim Benim filminde adından çokça söz ettirdi. Leyla Feray Kimdir?

24 Kasım 2017 Beyaz Show Konukları Leyla Feray (Kardeşim Benim 2 filmi Kaçak gelin Leyla rolü)

24 Kasım 2017 Beyaz Show  Pınar Deniz (Vatanım Sensinde Yıldız karakteri)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017