24 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Gülizar Bahtiyar Survivor

24 Mart 2018 Cumartesi gününün Reyting Sonuçları nasıl olacak Ab ve Total Sıralaması ve final yapan dizilerden Gülizar ile Bahtiyar Ölmezin reytingleri merak edildi. Survivor geçtiğimiz haftalarda cumartesi günlerine damga vuran program olarak ön plana çıkmakta. Yeni Gelin dizisi ise Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve her cumartesi oldukça iddialı bir kız olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Öncelikle kısa bir analiz yaparak ve önceki hafta ile kıyaslayarak cumartesi gününün reyting sonuçları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Geçen hafta ilk sırada yer alan ve bu hafta da 1. olmasını beklediğimiz TV8 ekranlarında ki Survivor 2018 iddialı bir oyunla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen hafta olduğu gibi Bu haftayı da ilk sırada bitirmesini tahmin ettiğimiz Survivor 2018 All star ve gönüllüler takımlarıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her hafta cumartesi günleri diziler içerisinde ilk sırada yer alan  yeni Gelin dizisi bu hafta da ilk sırada yer alacak gözüküyor. Elbette Survivor 2018 programından sonra. yeni gelin dizisi ise farklı konsepti ile komedi olarak yayınlandığı için oldukça sevilip tutulduğu ve cumartesi günleri de insanlar stres atmak için yeni Gelin dizisini izlemeye devam ediyorlar ve reytinglerde 24 Mart Cumartesi günü de yine ilk sıralarda yer alacaktır.

Star TV’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Geçen hafta olduğu gibi bu hafta ilk 3 veya 4 sırada yer alacaktır. Dizi oldukça iyi bir formatta ve izleyicisine kaybetmeden devam ediyor. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da ilk 4 sıra içerisinde yer alacağını tahmin ediyoruz en büyük rakip olarak da Fox TV ekranlarında yayınlanan adı Zehra dizisi yer alıyor.

Geçen haftayı 5. sırada kapatan adı Zehra dizisi bu hafta FOX TV’de Yine oldukça iyi bir reyting alarak ilk 5 içerisindeki sırasını korumak ve 24 Mart 2018 cumartesi günü reytingleri de oldukça iyi bir oran yakalamak için yeni bölümü ile ekrana gelecek. bakalım herhangi bir kayıp olacak mı bugün final yapan diziler var Onların olumlu veya olumsuz bir etkisi olacak mı izleyip göreceğiz.

Bu hafta cumartesi günü ekranlarda Final haftası. ATV ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez final bölümü ile ekrana geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar 10. ve son bölümü ile ekrana veda ediyor. bu dizilerin erken final yapmasına sebep olan iki önemli faktör var Bizim gördüğümüz. neden reytingleri düşük cumartesi günü neden reyting almayı Yeni Gelin’de survivor-2018 yapımlarının çok güçlü olduğunu bu yüzden değer verir çok zorlandığını açıkça söyleyebiliriz.

1- Adı Zehra | Fox TV
2- Yeni Gelin | Show TV
3- Bahtiyar Ölmez | ATV
4- Fazilet Hanım ve Kızları | Star TV
5- Kalk Gidelim | TRT 1
6- Gülizar | Kanal D
7-Yetenek Sizsiniz Türkiye | TV 8

24 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Gülizar Bahtiyar Survivor24 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Gülizar Bahtiyar Survivor
24 Mart 2018 cumartesi günü Reyting sonuçlarına bir sonraki gün yani pazar günü saat 10 da resmi kuruluşun açıklamasının hemen ardından sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinize 24 Mart cumartesi reytingleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. şimdiden destek olan yorum yazan herkese teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

24 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Gülizar Bahtiyar Survivor (5 Yorum)

  1. Bahtiyar olmez dizisinin finalini anlayan lutfen yazsin
    Ne yani bu kadar bolum Anilin ruyasimiymis?

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2018