24 Mart 2019 Pazar Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Var, Tahmini Katılan Sayısı? Akparti Mhp

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan Mitingde 1.600.000 kişinin resmi olarak bulunduğunu söyledi. Polis kayıtlarındaki verileri paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Mart pazar günü Yeni kapıdaki mitinge gelenlerin sayısını 1 Milyon 600 bin olarak açıkladı..

Ak parti ve Mhp 24 Mart 2019 Pazar İstanbul Yenikapı Mitingine katılım sayısı oldukça merak ediliyor. 24 Mart 2019 Pazar günü İstanbul’un en büyük alanı olan Yenikapı’da Mitinge katılan toplam kişi sayısı nedir kaç kişi vardı tahminen, İstanbul Yenikapı’da 24 Marttaki miting alanında Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? Akparti Mhp mitinginde emniyet teşkilatından bir açıklama yapılmazken polisin açıklayacağı rakamlar öncesinde tahmin olarak rakamları yazalım.

Akp Mhp 24 Mart 2019 Pazar İstanbul Yenikapı Mitingine katılım sayısı24 Mart 2019 Pazar Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Var, Tahmini Katılan Sayısı

24 Mart 2019 Pazar günü Yenikapı Mitinginde Kaç Kişi Vardı, İstanbul Yenikapı’da 24 Martta Ak parti ve Mhp ortak mitingine Tahmini Katılan Sayısı ortalama olarak 1.500.000 civarında olacağı tahmin ediliyor. Ancak ilerleyen saatlerde rakamın artacağı ve 1.6 milyona yakın bir topluluğun bu tarihi güne eşlik edeceği sosyal medyada da konuşuluyor. İHA daha önce 24 Hazirandaki seçimler öncesinde AK Parti’nin Yenikapı’da gerçekleştirdiği mitinge 17 Haziranda katılan kişi sayısının havadan yapılan metrekareye düşen kişi sayısı analiz ile 1 milyon 300 bin olarak ölçüldüğünü duyurmuştu.

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan Mitingde 1.600.000 kişinin resmi olarak bulunduğunu söyledi. Polis kayıtlarındaki verileri paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Mart pazar günü Yeni kapıdaki mitinge gelenlerin sayısını 1 Milyon 600 bin olarak açıkladı..

24 Mart 2019 Pazar İstanbul-Yenikapı Mitinge kaç kişi katıldı24 Mart 2019 Pazar İstanbul-Yenikapı Miting Alanında kaç kişi var?

İstanbul Yenikapı’da 24 Mart 2019 pazar günü yapılan Ak parti ve Mhp ortak mitingine Tahmini Katılan Sayısı ortalama olarak 1.100.000 civarında olacağı tahmin ediliyor. Ancak ilerleyen saatlerde rakamın artacağı ve 1.5 milyona yakın bir topluluğun bu tarihi güne eşlik edeceği sosyal medyada da konuşuluyor.

24 MArt Yüz binler Yenikapı meydanında tahmini katılım sayısı18 Mayıs 2018 cuma günü Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? merak konusu oldu. Bizde sizlere emniyet müdürlüğünün verilerini ve uydu resimleri aracılığı ile km kareye düşen kişi sayısının ne olduğu hakkında bilgilendirme sunacağız.

18 Mayıs 2018 Cuma Yenikapı Mitinginde Kaç Kişi Vardı Katılan insan Sayısı merak ediliyor. Eminim sizlerde kaç kişinin bu mitingde olduğunu merak ettiniz. Sayın Destici, Devlet Bahçeli ve Binali Yıldırımım konuşmalarından sonra kürsüye Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan çıktı ve konuşmasını yaptı.. Bir çok kanaldan Yenikapı’da Kudüs ruhu mitingi diye verilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken hemen hepsi canlı yayınla aktarılan mitinge katılım oldukça yüksekti.

Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? hakkında çeşitli bilgiler bulunuyor. Dizihaberi.tv yazarımız canlı olarak mitingi takip etmekte ve yaklaşık 1 Milyon kişinin meydanda olduğunu ancak sayının daha fazla olabileceğini söyledi. Meydana ulaşamamış ve uzakta kalmış da 10 binlerce kişinin bulunduğunu aktaran yazarımız takibine devam ediyor. Fotoğraflar için teşekkür ederiz kendisine..

Emniyet verileri ve uydu üzerinden yapılan tahminlere göre de yaklaşık 1 milyon 500 bin kişinin Yenikapı meydanında miting için toplandığı tahmin ediliyor. Filistine Destek için yapılmış olan İstanbul Yenikapı Mitinginde tahmini olarak Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı ne kadardı 18 Mayıs cuma günü? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Yeni bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğiz.

18 Mayıs 2018 cuma Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitinginde Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

24 Mart 2019 Pazar Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Var, Tahmini Katılan Sayısı? Akparti Mhp (3 Yorum)

 1. Filistine Azadlık Kardaşlık Birlik Lazımdı Amerika Kötülükleri Filistinden Uzak Olmalı İnsanların Sayı Hesabı Bilinmez Onların Meksedleri Mitinkin Sayı Yok BİRLİKİN Sesi Çok Olmasıdır REÇEB TAYYIB ERDOĞAN SESİNE SES VEREN PARTİYALARI ÇOK BU PARTİYALAR ONUN KELBİNİN PARÇASI OLDU Filistini Tek Koymayan Türk Kardaşları Çok Oldu

  • Gerçekten TÜRK’ÜN yüreği çok büyük, ve çok merhametli.
   Herkes büyük bir coşkuyla gelmiş miting alanına.ve gelen herkes, MÜSLÜMANLIĞA ZULMÜ KINADI.
   Laf olsun diye değil, gerçekten yürekten FİLİSTİN müslümanlarının acısını hissederek gelmişti herkes oraya. Ve dillerde, İsrail’e ve Amerika’ya lanet vardı.
   Filistin Müslümanlarına dua, çektikleri eziyete hissiyat vardı.
   SANKİ CUMHUR BAŞKANIMIZ, HADİ EY TÜRKİYE, BURADAN DOĞRU FİLİSTİNE GİDİYORUZ DESE, HERKES PEŞİNE DÜŞÜP GİDECEK KADAR GÖZÜNÜ KARARTMIŞTI. VE İNSANLAR GERÇEKTEN GİDELİM ORAYA DİYE BAĞIRIYORLARDI.
   RABBİM CÜMLEMİZE, ZALİMİN KARŞISINDA DİMDİK DURUP, MAZLUMUN YANINDA HERDAİM YER ALABİLMEYİ NASİP ETSİN.

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019