24 Mayıs Hercai 11. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

24 Mayıs Hercai 11. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

24 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelecek olan reyting rekortmeni dizisi Mardin de çekilen Hercai 11. Bölüm de neler olacak dizinin setinde geçen hafta Miran’ın annesi ve babasına ait olarak çekimlerde kullanılan mezar taşı dizi hayranları tarafından alınmıştı hem reytinglerde başarılı olan hemde izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği dizide bu hafta neler olacak?Reyyan Azat ile evlenebilecek mi! Kına Gecesinde Reyyan’ı kaçıran Miran Gönül’den ayrılıyor! Çıkmaz Aşkta Kördüğüm Devam ediyor!

Nasuh ağa Miranın teklifine rest çeker. Aksine konuşma yapar. Reyyan’ın Azat ile evleneceğini söyler. Miranı Konak’tan çıkarır. Şadoğlu konağı bir kez daha çalkalanır. Hiç kimse bu evliliği istemez.
Hazar ve Zehra aralarında konuşurken Azat onları dinler ve Hazar’ın Reyyan’ın gerçek babası olmadığını duyar. Reyyan’a söyleyip söylememek arasında kararsız kalır.
Fırat Reyyan’ın yanına konuşmaya gelir. Reyyan’a Miranı yanlış anladığını söyler fakat Reyyan inanmaz.
Nasuh Ağanın bir Planı vardır. Azat ve Reyyan’ın evlenmesini aslında istemediğini Cihanı çekerek onunla konuşur. Planından bahseder. Reyyan’ı öldürtecek ve bu ölüme intihar süsü verecektir. Reyyan’ın pesine öldürmesi için adam taktırır.

Miran Reyyan’ı görmek için konağa gelir. Reyyan suskunluğunu bozar. Gönül ile Miranın düğünündeki çekilmiş olan resimlerini mirana verir. Peşini bırakmasını ister. Miran açıklayamaz.
Miran bir hışım konağa gelir. Gönül’e Reyyan’a evlilikleri söylediği için onu boşayacağını söyler. Gönül kabullenmez ve bayılır.Hazar vazgeçmesi için Reyyan ile konuşacakken Azat onu görür ve Hazar ile konuşur. Evliliğin formalite olduğunu Reyyan’a elini sürmeyeceğini söyler. Hazar buna karsılık bu evliliği bozmayacağı söyler. Tüm bu olup bitenler karşısında Yaren amacına bir adım daha yaklaşmış olur.
Reyyan ve Azat’ın kına gecesi oluyor, Miran konağın önündedir. Gül hanımın da yardımıyla Reyyan Miran ile karşı Karşıya gelir. Miran Reyyan’ı kaçırır.

10. Bölüm Tüyosu Nasuh ağa Miranın teklifine rest çeker. Aksine konuşma yapar. Reyyan’ın Azat ile evleneceğini söyler. Miranı Konak’tan çıkarır. Şadoğlu konağı bir kez daha çalkalanır. Hiç kimse bu evliliği istemez.Hazar ve Zehra aralarında konuşurken Azat onları dinler ve Hazar’ın Reyyan’ın gerçek babası olmadığını duyar. Reyyan’a söyleyip söylememek arasında kararsız kalır. Fırat Reyyan’ın yanına konuşmaya gelir. Reyyan’a Miranı yanlış anladığını söyler fakat Reyyan inanmaz.

Reyyan rızası olmasada Azatın karısı olacaktır. Kızı olduğu Konağa gelin olacağını sanıyorken Nasuh yapmış olduğu hain planı Cihan’a anlatır. Nasuh Reyyanı öldürecek ve oğlu Hazar’ı karşısına almamak icin intihar süsü verecektir.

Hercai 11. Bölüm de Ne olacak? Reyyan Öz Babasının Hazar olmadığını Öğrenecek!
Nasuh Ağa sinsi planını uygulayabilecek mi? Miran Reyyan’ı kaçırdı!

Gönül, Mirandan ayrılmamak için Sultan ile beraber her türlü planı yapacaktır. Miranı kararları ile çelişeceği zor günler bekliyor. Azize durmayacak. Daha da acımasız planlar yapacaktır.
Reyyan Azat ile evlenmeyi kabul edecek. Fakat bu evlilik formalitedir. Nasuh ağa Reyyanı öldürtme planları yaparken, Miran buna engel olacaktır.  Reyyan, Şadoğlu konağında barınamayacağını bir kez daha anlayacaktır.  Azat”ın babasının öz olmadığı ile ilgili söyleyeceği gerçekler Reyyanı Konak’tan daha da itecek durumlardan biri olacak. Miran ailesi ile ilgili olan gerçeklere biraz daha yaklaşıp kafası karışacak. Reyyanı Bindallı ile gören Miran çıldırır. Reyyanı alıp kaçırır.İki aile arasındaki gerginlik daha da alevlenecektir.

 

Hercai Dizisi Tekrarları Ne zaman?

Hercai dizisinin 10. bölümü bu akşam 17 Mayıs Cuma akşamı atv ekranlarında olacak ATV de bu akşam yayınlanacak olan 10. bölümü kaçıranlar dizinin tekrarını Cumartesi sabahı saat 10.00 da izleyebilirler.

 

24 Mayıs Hercai 11. Bölüm Fragmanı;

Hercai 11. Bölümde neler olacak videolu anlatım…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

24 Mayıs Hercai 11. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019