24 mayıs İstanbullu Gelin 86. bölüm fragmanı analizi tüyoları…

24 mayıs İstanbullu Gelin 86. bölüm fragmanı analizi tüyoları…

Star Tv ekranlarında yayına gelen sevilen dizi İstanbullu Gelin 86. Bölüm de neler olacak? Son bölümde neler olacak dizi nasıl bitecek? Dizi sonunda bizi neler bekliyor?…Son bölümde Garip’in gidişi herkesi çok üzmüştü bakalım yeni bölümlerde Boranlar konağında bizleri neler bekliyor…

İstanbullu gelin 17 mayıs 85. bölüm fragman özeti analizi..
31 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek olan 87. bölümüyle final yaparak veda edecek olan İstanbullu Gelin Boranlar konağını neler bekliyor. Star tvnin sevilen dizisi istanbullu gelinin 85. bölümünde neler olacak? Ekranlara veda etmeye hazırlanan Star Tv’nin reyting alan dizisi İstanbullu Gelin’de bu hafta duygu yüklü bir bölüm bizleri bekliyor. Garibi kaybeden Esma ne yapacak?
Boranlar evinden bir türlü yas eksik olmuyor. Karabulutlar üzerlerinden gitmiyor. Garibin ölümüyle sarsılan boranlar konağında tüm gözler Esma sultan da.

İstanbullu gelin Süreyya Esma sultana yardımcı olabilecek mi?
Esma sultan hayat arkadaşı Garib’in ölümüyle başa çıkamaz ve alzheimer atakları artmaya başlar. Sinir krizleri geçirir. 17 Mayıs cuma akşamı ekranlara gelecek olan bölüm de Süreyya Esmanın bu tramvalarına yardımcı olup Esma sultana iyi gelmeyi başaracak mı? Boran ailesinde Garip’in ölümü Esma’nın hayatında ve konakta yeni bir süreç başlatır.

İstanbullu Gelin 85. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı Aslı Enver ,Özcan Deniz ve  İpek Bilgin’in başrollerinin paylaştığı  dizinin finaline son hafta  kaldı! İstanbullu Gelin’i hiç bu kadar duygusal görmediniz duygu dolu yeni bölümü ile bu akşam Star Tv ekranlarında izleyici karşısında çıkacak…

İstanbullu Gelin 86. bölümde neler olacak..

İstanbullu Gelin başladığı günden beri takipcilerini ekranlara kilitlemeyi başardı sevilen duygusal dizi izleyicilerini etkilemeyi başardı yakında sezon sonuna gidecek olan dizide izleyiciler üzüntülü dizinin bitmesini istemiyorlar. İstanbul’lu Gelin 86. bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Dizi sezon finaline doğru duygusal sahneleri arttıracağı sinyallerini verdi bakalım sezon sonuna doğru bizleri neler bekliyor..

İstanbullu Gelin 86. Bölüm fragmanı…

Yakında….

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019