24 Mayıs Kızım Dizisi 32. Bölümde Neler Olacak ? Fragmanı Tüyoları

Kızım Dizisi 32. Bölümde Neler Olacak ? Kızım Dizisi 31. Bölümde Neler Oldu ? Kızım Dizisi 17 Mayıs Fragmanı

Tv 8 ekranlarının geçtiğimiz günlerde erken final vereceği ile kendinden söz ettiren Kızım dizisinin 32. Bölümünde neler olacak ? 31. Bölümünde neler oldu ? Ve Kızım dizisi 32. Bölüm fragmanı. Demir öldü mü ?

Kızım Dizisi 31. Bölümünde Neler Oldu ?

TV8’in ilgiyle izlenen cuma akşamları saat. 20.00′ da ekranlara gelen  Kızım dizisi 31.Bölümde nefesleri kesmişti.Öykü, Sevgi ve Candan zarar görmeneden kurtulurlar. Demir için bu kötü bir sonun başlangıcı olmuştur. Öykü,Candan ve Sevgi için kendini feda eden Demir ölümle karşı karşıya kalır. Herkesin Demir için endişelendiği sırada karakoldan kötü bir haber gelir.

Yüzü tanımlanamayan  bir cesetin  yanında Demir’in kimliği bulunmuştur ve Demir’in eşgaline uyduğu söylenir.  Demir’in ölmüş olabileceği haberi herkese gözyaşları içerisinde bir hüzne hapseder. Yüzü tanımlanamadığı ve eşgalin Demir’e uyduğunu gördükleri için Demir için cenaze töreni düzenlerler ama bilmedikleri birşey vardır oda Demir’in hayatta olduğu. Tutsak olarak tutulan Demir son kez sevdiklerini uzaktan da olsa görmek istediğini söyler. Bir fırsat yakalar ve not bırakır. Notu Cemal bulur fakat ne olduğunu anlayamaz. Notu Demir’in bıraktığını anlayacaklar mı?

Kızım Dizisi 32. Bölümde Neler Olacak ?

Kızım dizisinin 17 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir Artık kurtulmuştur. Ve formaliteden evli olduğu Candan’a süpriz bir evlilik teklifi planları içerisindedir. Planlarını kızı ve can dostuyla paylaşan Demir’in en büyük destekçisi kızı Öykü olacaktır ve bu plana dahil olacaktır.

Evde hazırladıkları sürpriz yemekte onlara hizmet ederek şirinlik yapan Öykü Demir’in evlenme teklifini sabıesızlıkla beklemektedir. Çok heyecanlı olan Demir, Candan’a evlenmek teklifi edecek. Candan ise zaten evli oldukları halde Demir’in teklifi karşısında hem şaşıracak hem de çok mutlu olacaktır.

17 Mayıs 32. Bölüm Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019