24 Mayıs Payitaht Abdülhamid 87. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

24 Mayıs Payitaht Abdülhamid 87. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 86 Bölümde Neler Olacak ?

24 mayıs 87.Bölüm Payitaht Abdülhamid dizisinde neler olacak ?  Payitaht Abdülhamid  Dizisi 24 mayıs’ta yayınlanacak olan 87.Bölüm Analizi

Payitaht “Abdülhamid” 86.Bölümde Neler Oldu ?

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek

Cuma Akşamları saat.20.00′da ekranlara gelen Payitaht “Abdülhamid” dizisinin 86.Bölümünde Payitahtı alt etmek için gelen İngiliz gemilerini savuşturmayı başaran Abdülhamit’in düşmanları bu durumu hazmedemeyerek Abdülhamit’i bitirebilmek için harekete geçerler. Vembery kendisini garantiye almak düşüncesiyle konuşabilecekler olanlar için önlemini alır.

Abdülhamid arkasından kurulan komploların farkındadır.Ve arkasından iş çevirenlerin foyalarını ortaya çıkarmak için planlarına başlamıştır. Hainleri bulabilmek için ilk hedefleri Jorris, Garo,Viciniove ve Robina olmak zorundadır. Şivenaz Babası yüzünden tutuklanan Rotschild’in  suçunun bu kez ki karşılığı idam olmuştur.Naime’nın sağlığı gün geçtikçe kötüleşmeye başlamıştır. Bu durum en çok Bidar’ı etkilemeştir.

Payitaht “Abdülhamid” Ne Zaman Final Verecek ?

Yapımcılığını Es Film‘in üstlendiği Payitaht Abdülhamid dizisi 24 Şubat 2017 Cuma günü birinci bölümü ile Trt 1 ekranlarınında seyirci ile buluşmuştu. 3 sezondur izleyicisi ile aralıksız buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi Trt 1 2019 -2020 yeni sezonu için de onay verdi. Böylelikle Payitaht Abdülhamid dizisi  4. sezon ile ekranları süslemeye devam edecektir.

Payitaht Abdülhamid Bülent İnal Kimdir ? Nereli Dizileri İnstagram Hesabı

Payitaht Abdülhamid Bülent İnal Kimdir ? Nereli Dizileri İnstagram Hesabı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019