24 Nisan Çarşamba Diriliş Ertuğrul 145. Bölüm Tüyoları Fragmanı? Diriliş Neden Final Yapıyor

Diriliş Ertuğrul’da Albastı ile karşı karşıya kalan onu fena bir şekilde köşeye sıkıştırarak tüm hain oyunlarını bozan Ertuğrul bey çok konuşulacak. TRT kanalında Çarşamba akşamı oynanacak diriliş Ertuğrul 145. Bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’da bu hafta neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 145. Bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra çıkan savaş da ağır yara alan Bamsı ölecek mi? Soruları hepimizin aklına geldi. Bu bölümde Ertuğrul bey savaş için planlanan herşeyi teker teker açıklığa kavuşturuyor herşeyi bir bir anlatıyor. Bu bölümde de herkezi ekranlara bağlayacak ve Diriliş Ertuğrul’da Albastı’nın aslında kim olduğu ortaya çıkacak gerçek kimliğini herkez bilecek. Peki Ertuğrul Bey Albastıyı yakalayabilecekmi yada nasıl yakalayacak bunu hep birlikte 24 Nisan Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında göreceğiz.
Diriliş Ertuğrulun 145.bölüm tanıtımı yine nefeslerimizi kesti.

Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde neler olacak tahminler;

Diriliş Ertuğrul’da savaşa hazırlık hızlı bir şekilde devam ediyor. Tüm düşmanlarını acımadan teker teker yok eden Ertuğrul Bey Osmanlı devletinin birer birer alt yapısını hazırlıyor ve bu Osmanlı Devletinin temellerini bir yandan sağlam sağlam atarken yeni yapacağı hamleleri için hazırlıklarını hızla sürdürüyor

Alp ile beraber cenk eden Bamsı girdikleri savaşda ağır bir şekilde yaralanıyor Bamsın ölüp ölmeyeceği ise merak konusu Bams diziden ayrılacakmı sorularına cevabı hep beraber 145. Bölüm yayınlanınca hepimiz göreceğiz.

Ancak Bamsı karakterinin dizideki rolunun etkisi çok büyük ve gerçek tarihte ne zaman öldüğü bilinmiyor ayrıca seyirciler tarafından cok fazla sevildiği üzere diziden ayrılacağı beklenmiyor.

Albastı’nın gerçek kimliğini İlbilge Hatuna söyleyen Ertuğrul destek görmek isteyecek ve istediği desteği bulacak. Tahminlerimize göre büyük bir ihtimal Albastı yakayı ele verecek ve kazanan Kayı Obası olacak. Final bölümüne cok az günler kala Diriliş Ertuğrul’da seyirciyi ekrana kitleyen savaş sahneleri tüm hızıyla devam edecek.

Diriliş Ertuğrul Kesin Final Tarihi ve Konu ile ilgili yazı;

Diriliş Ertuğrul Kesin Final Tarihi Açıklandı 2019

Diriliş Ertuğrul’un 145. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Çarşamba

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019