24 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Nazlı Ceylin Alper Nazile Tekrarı Videosu

Fox tv ekranlarında merakla izlenen ve oldukça çekişmeli geçen yarışmaların ardından bir çiftin araba ödülü kazanacağı Yaparsın Aşkım yarışmasında bir sonraki haftanın çiftleri şimdiden belli oldu. Yoğun bir katılım başvurusunun olduğu Yaparsın Aşkım yarışmasında jüriler seçmelere devam ederken bir taraftan da yarışmaya başvurular devam ediyor..

24 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları kimler diye merak edenler için bu hafta yarışacak olan Nazlı Ceylin Alper Nazile Tekrarı Videosunu sitemizden takip edebilir, yarışmada rakiplerini eleyen çiftlerimizi burada görebilir ve kimin araba kazanmak için mücadele ettiğini ve birinci olarak 2018 model bir araba kazandığının videosuna ve tekrarına göz atabilirsiniz.

Yeni haftada Yaparsın Aşkım Yarışmacıları 24 Ocak çarşamba günü Nazlı, Ceylin ve Alper, Nazile gibi yarışmacıların katılacağı 24 ocak Yaparsın Aşkım Tekrarı ve Videosu dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Oldukça heyecanlı geçen yarışmalar sonrasında acaba hangi çiftimiz arabaya kavuşacak bu sorunun yanıtı  24 Ocak Yaparsın Aşkımda Fox tv de belli olacak.

24 Ocak 2018 çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Nazlı Ceylin Alper Nazile Tekrarı Videosu burada..

Sevilerek izlenen ve kütük üzerinde kalmaca diğer deyişle kütüğe tutunmaca yarışmasının, dönen kütüğe sarılarak kaç tur atalabilecek yarışmasının hemen ardından erkekler kadın ayakkabısı giyerek üstelik topuklu ayakkabılar ile lastiklerin arasından ve yürüme alanlarından geçecekleri zorlu yarışmalar sizleri bekliyor.

Ayrıca yarışmada en iddialı çiftlerden birisi olan Alper ile Ceylin arasındaki tatlı sert atışma da gözlerden kaçmadı. Alper ile Ceylin bakalım arabayı alan çift olabilecek mi yoksa sadece Alperin maço sözleri mi akıllarda kalacak. 24 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Tekrar Videosu ile dizihaberi.tv sizlerle olacak. İşte son fragman:

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.