24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Adı Zehra Survivor Yeni gelin

Her hafta bir garip oluyor cumartesi reytingleri. 24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Adı Zehra Survivor Yeni gelin Gülizar gibi diziler yarışacak. 24 Şubat Cumartesi günü reyting sonuçlarında ön plana çıkan dizileri Öncelikle tanıtmak istiyorum. Show TV’de yeni Gelin dizisi Fox TV’de adı Zehra dizisi TV8 de Survivor 2018 Star TV’de Fazilet Hanım ve kızları TRT 1’de kalk gidelim Ve ATV kanalında Bahtiyar Ölmez ile Kanal D de Gülizar gibi diziler yer alacak. SON REYTİNG SONUÇLARI İÇİN Tıklayın

Bunlara alternatif olarak FOX TV’de gece yarısı TolgShow’un yayınlanmasını bekliyoruz. Ancak Fox TV adı Zehra dizisinin 2. kez yayınlayıp tolgshowu Bu akşam yayınlamaya da bilir. 24 Şubat 2018 cumartesi reytingleri de yeni dizilerden birisi olan FOX TV’de ilk bölümü ile ekrana gelen adı Zehra dizisi ilk bölümü ile ekrana gelecek ve ne kadarlık bir reyting alacak oldukça merak ediliyor.

24 Şubat cumartesi reyting sonuçlarında en çok ne takip edilir ne kadar reyting aldı diziler, merak edilen en birinci dizi Şüphesiz adı Zehra dizisi olacak. çünkü uzun süredir fragmanları dönen adı Zehra dizisinin Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine FOX TV’de yayınlanması izleyiciden bir miktar tepki alsa da sonuçları merakla bekleniyor.
Show TV’de yayınlanan ve her an her hafta iyi reytingler alan Yeni Gelin dizisi Geçen hafta Survivor’dan sonra 2. sırada yer almıştı. Bu hafta da 7 oranına yakın Total reyting ile 2. sırada yer almasını bekliyoruz. Yalnız Yeni Gelin dizisinin reytingleri özellikle Survivor 2018 başladıktan sonra bir hayli düştü. Ancak yeni dizi olan adı Zehra’nın komedi içerikli olmaması nedeniyle Yeni Gelin dizisinden reyting alamayacağını düşünüyoruz.


24 Şubat Cumartesi günü reyting sonuçlarında en önemli etkenlerden birisi de geçen haftanın birincilerinden  olan TV8 ekranlarında ki Survivor 2018 ise oldukça iyi devam ediyor. Yayınlandığı her gün ya 1. ya da 2. olan Survivor bakalım 24 Şubat 2018 cumartesi günü nasıl bir reyting alacak Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8 ekranlarında Nasıl bir reyting alacak merak ediliyor.

Atv’de ekrana gelen Bahtiyar Ölmez dizisi ise 4 oranına yakın reyting oranını korumaya devam etse de reytinglerde bir Hayli düşmeye başladı. Bir süre sonra Bahtiyar Ölmez dizisinin final haberleri çıkmaya başlayabilir Çünkü reytingler her hafta yeni dizilerin çıkmasıyla gittikçe düşmeye başladı.

Star TV’de devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ise geçen haftalarda ki iyi reytingini korumaya ve 5 civarında reyting almaya devam edecektir. 2. sezonuyla geçen yıldan daha başarılı olduğunu gördüğümüz Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 24 Şubat cumartesi reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak sizde tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.


TRT 1 ekranlarındaki kalk gidelim dizisi de 24 Şubat 2018 cumartesi günü ne kadar 1 reyting alacak TRT 1’de Geçen hafta oldukça düşen ve 19 sırada yer alan kalk gidelim dizisi bu hafta da düşmeye başlarsa bir süre sonra erken final haberini alabiliriz. Erken final korkusu yaşayan ve gelecek hafta biteceği konuşulan Gülizar dizisi de merak edilen bir başka dizi oldu 24 Şubat Cumartesi reyting oranlarında..

Sonuç olarak 24 Şubat 2018 cumartesi günü reyting oranlarını sizlere bu sayfadan duyuracağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak 24 Şubat cumartesi günü hangi dizi ne kadarlık bir reyting alacak yeni başlayan dizi adı Zehra reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak Survivor ve yeni gelin dizilerinin tahmini reyting oranlarını aşağı yazabilirsiniz Şimdiden teşekkür ederiz. Yeni reytingler yayınlanana kadar geçen haftayı paylaşıyoruz, resmi sonuçlar gelince anında güncellenmektedir.. YENİ REYTİNG SONUÇLARI

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları TOTAL


24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting ANALİZİ: Survivor büyük bir mücadeleye sahne olan Romanya Türkiye maçının yoğun ilgi görmesi ile birinci olup 10 üzerinde total reyting aldı. Onu takip eden Yeni Gelin 6 oranında reyting alırken asıl merak edilen ADI Zehra DİZİSİ 4.33 reyting ile 8. sırada yer alabildi. Gülizar ise 14. sırada yer bulabildi. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Adı Zehra Survivor Yeni gelin (18 Yorum)

  1. bahtiyar ölmez biterse televizyonu izlemeyi bırakacağım ben de büyüyünce bahtiyar olmak istiyorum

  2. Survivor da nedir. Daha hiç izlemedim asla öyle sacma programda izlemem. Bahtiyar ölmez gibi efsane bi dizi bitmez inşallah. Gercekten cok yazık olur.

  3. SAÇMA SAPAN ÖLÇÜM …SAAT21 de
    BAŞLAYAN DİZİLERİ SIRALASANIZA
    BAHTİYAR ÖLMEZ İLK 3 e GİRER

  4. yanlı reyting yapmayın ben hayatta survivor diye bir şeye bakmam nasıl bunu zirvede gösterirsiniz aklım almaz para karşılığındamı yüksek gösteriyorsunuz bahtiyar ölmezin hakkını yiyorsunuz

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018