Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

24 Temmuz 2018 İstanbul Beyoğlunda Apartman Bina Çöktü Canlı Videosu

24 Temmuz 2018 İstanbul Beyoğlunda Bina Çöktü Canlı Videosu… İstanbul Beyoğlu Sütlüce’de heyelan sonucu bir apartmanın altındaki toprak boşlamıştı. Bina toprağın kaymasının ardından 3te 1i boşalında öne doğru hareket etti ve yıkıldı. Binanın yıkılma anını canlı video ile sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul Beyoğlu Sütlüce’de bulunan 4 katlı bir apartman yanındaki inşaat kazısı nedeniyle çöktü. 3 bina daha çökme tehlikesi sebebiyle boşaltıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Binanın ruhsatı ve iskanı yok, kaçak yapı” açıklaması yaptı. Bina boşaltı bu yüzden de hayati tehlike yok. Etrafında güvenlik tedbiri alındı.

İstanbul Beyoğlu Sütlüce’de yol trafiğe kapatıldı. Yapılan apartman 1994’te yapılmış ruhsatı iskanı olmayan bir bina. Kaçak bir bina. Can kaybı olmaması tek teselli sebebi. Umarız o evde yaşayanların çok fazla zararı yoktur.

 

Bunu Görmelisin!  Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Özgür

    24 Temmuz 2018 at 15:29

    Oğuz hocam bu tür olaylarda hemen coçukluğumu hatırlarım. Kamyonlar toprap artık neler dökerdiler tepeden aşağı yıllar sonra dümdüz veya tepe kenarları genişledi tabi İstalbul şartları yuksek binalar yıllar sanra kacınılmaz son izlemek bile korkunç….. Ve nerelerdesiniz? Hayırlı işler

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top