25-26-27-28 Şubat Elif Dizisi 871.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Elif dizisinin yeni bölümleri çok merak ediliyor. 25-26-27-28 Şubat 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan Elif Dizisi 871.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) ve tüyoları konusunda bilgilerimizi sizlerle paylaşmak ve yeni bölümlerin özet ve tüyoları ile yeni fragmanları sizlere buradan sunmak istiyoruz..

25-26-27-28 Şubat Elif Dizisi 871.-872.-873.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)25-26-27-28 Şubat Elif Dizisi 871.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)

Elif dizisinin yeni bölümleri hangi günlerde ekrana gelecek kısa bilgi verelim. Elif dizisi 871. Bölüm özeti ve fragmanı 25 Şubat Pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelecek. Elif dizisi 872. bölümün özeti ise 26 Şubat 2019 salı günü yayınlanacak. Elif dizisi 873. bölümü ile 27 şubat çarşamba ekrana gelirken kanal 7 ekranlarında ayın son günü 28 Şubat Perşembe yayınlanacak olan Elif dizisi 874. bölümün özeti ve fragmanı burada sizlere sunulacak.

Elif dizisi 871. Bölüm özeti ve fragmanı 25 Şubat Pazartesi

Elif dizisi 871. bölümde Melek hapiste zor günler geçirir. Onu kurtarmak isteyen Mahir annesini karşısına alarak avukat tutmak ister. Kıymet oğluna engel olabilecek mi? Savcılık Melek’in mahkemeye kadar tutuklu yargılanmasına karar verir. Melek koğuşa girdiğinde tüm gözler ona çevrilir. Koğuş ağası Fidan ve onun hizmetini yapan Nesrin Melek’i görünce rahatsız olur. Nesrin Melek’ten haraç almaya kalkar.

Fakat Melek ona baş eğmek yerine diğer mahkumları da yüreklendirerek karşılarında durur. Öte yandan Kıymet ameliyattan sağ salim çıkar. Annesinin iyi olduğunu gören Mahir’in aklı ise Melek’te kalır. Annesine Melek’i hapisten çıkarmak istediğini söyleyen Mahir Kıymet’in öfkesiyle karşılaşır. Mahir Kıymet’e rağmen Melek’i kurtaracak mı?

Elif dizisi 871. Bölümde 25 Şubat Pazartesi günü Melek Macideye gerçeği söylemiştir. Macide Serçe diye bildikleri kişinin aslında yıllardır aradıkları Melek olduğunu öğrenmiştir. Abisinin oğlu Yusuf Üstünün eşi Meleği sonunda bulan Macide hapishanede çıkan kargaşa yüzünden kafası çok ağrır ve yeniden hastalığı nükseder. Macidenin kriz geçirdiğini öğrenen Elif Kerem ve Hümeyra onu teselli etmek için yanına giderler. Macide uyurken Elif onunla konuşmaya başlar. Annesinin her şeyi onu korumak için yaptığını söyler..25 Şubat Elif Dizisi 871.Bölüm Özeti Fragmanı

Elif olanlara çok üzülüyordur. Çünkü Elif Macideyi çok seviyordur ve Macide de onu görünce çok sevinir. Melek için duruşma vakti gelip çatmıştır. Cezaevindeki arkadaşı ona çok destek olur ve her türlü destek olur. Mahir de Meleke destek olmak için oraya gelir. Mahir Meleki mahkemede de yalnız bırakmaz. Aslı ve Mahir heyecan içinde Melekin çıkmasını beklese de Melek iyi bir haberle çıkmaz. Elleri kelepçeli çıkan Melek son şansını da kaybeder. Aslıdan Elife çok iyi bakmasını ister, Tek hayalı Elifin büyümesini görmek olan Melek hiç işlemediği bir suçtan mahkum olmuştur.

Elif Dizisi 871.Bölüm Özeti 25 şubat pazartesi

Melek koğuşa girmiştir artık. Bakalım Elifin yokluğunda Melek nasıl bir hapishane hayatı yaşayacak onun başına neler gelecek tüm şansları bitse de nasıl bir kapı aralanacak izleyip göreceğiz. 25-26-27-28 Şubat Elif Dizisi 871.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun lütfen…

Elif dizisi 871. Bölüm fragmanı özeti 25 Şubat 2019 Pazartesi

Elif dizisi 872. Bölüm özeti ve fragmanı 26 Şubat Salı

Elif Dizisi 872. bölümde neler yaşanacak? Koğuş ağası Fidanın dönmesiyle Melek adeta boşa çıkmıştır ve Fidan otoriteyi yeniden ele alır.. Koğuştaki kadınlar Melek’le uğraşmaya başlarlar. Melek’in hassas noktasının Elif olduğu öğrendiklerinde adeta zafer kazanırlar. Melek’i Elif üzerinden tehdit ederler. Elif annesinin yokluğunda her gece perişan olur. Macide uyurken ona derdini anlatır, kendini yapa yalnız hisseder kendini.. Fidan ve Nesrin Melek ile uğraşmaya devam ederler.. Melek bu zindandan nasıl çıkacak? Mahir Meleği ziyarete gider ve onu özgürlüğüne kavuşturmak için elinden geleni yaptığını söyler..

Elif dizisi 873. Bölüm özeti ve fragmanı 27 Şubat Çarşamba

Elif dizisi 874. Bölüm özeti ve fragmanı 28 Şubat Perşembe

Elif Dizisi 874. bölümde neler yaşanacak? Mahir, Avukat Fikret’le konuşur ve Melek’in davasını üstlenmesi için ondan bir ricada bulunur. Melek ise koğuşta her türlü eziyete katlanmak zorunda kalır. Melek’in beklenmeyen misafiri ise ona bir umut olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25-26-27-28 Şubat Elif Dizisi 871.-874. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) (5 Yorum)

  1. Artık lütfen şu elif dizini bitirin. Sıktı dönüp dolaşıp hep aynı hikaye sadece isimler değişiyor arzu gitti tarık geldi tarık gitti kıymet geldi. Insanlarida salak yerine koyuyorlar artık yeterrrrrrrrr

  2. ❤️Elif❤️Kücük Melek Dizi Başladığı Andan Üzü Gülmez Oldu Arzu Getdi Kiymet Geldi Cok Zor Elifin Mutlu Bir Sehnesi Yokdumu Anlamıram Elif Obrazına Açıları Bu Keder Yüklemek Doğru Deyil Dizinin Bölümleri 1000 Yaklaşıp Lütfen Bölümlerin Son Anların Mutlu Yapın Elif Okul Okuyur Heftelik Dizide Olur Umarım Zorlanır Elif Obrazın Açıları Onun Hayatın Etkileyeçek Elif Kiymetin Korkusundan Susur Eyni Hekaye Arzuda Elifi Korkudup Sus Deyirdi Kiymet Obrazı Korkunç Meçide Ane Sirleri Bilsede Yenede Kiymetin Planları Onun Karşısın Alaçağ Melek Suçsuz Olmasada Kiymet Onu Hebsde. Cıkmasına İzin Veremez Dizinin Hekayesi Bitmek Üzre Umarım Tez Zamanda Biter Kiymetin Planları Açılsın Melekin Kimliyi Bilinsin Yusifin Mirası Ünvanına Catsın Mutlu Sonluğ Olsun Melek Elif Meçide Aneyle Birlikde Yaşasın Dizi Kolektivine Mutlu Final Arzu Ediriz Göz Yaşı Elife Yaraşmır

  3. Yorumlarimi baskalari görmesin diye yayinlamiyorsunuz butirin elif dizisini reytingleriniz tamamen düssün

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019