25-26 Aralık Stil Avcıları Varmı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Sevilerek izlenen ancak son günlerdeki düşük reytingler sonrasında 2018 yılını göremeden 22 aralık cuma günü erken final yapan Stil avcılarını bekleyenler boş yere beklemesinler. 25-26 Aralık Stil Avcıları Varmı Yok mu Neden Yok Bitti mi? sorusuna evet program düşü reytingler dolayısı ile erke  final yapıp bitti artık yayınlanmayacak cevabını verebiliriz.

Stil Avcıları 25 Aralık neden yok niçin yayınlanmıyor? Program aldığı düşük reytingler sonrası erken final kararı aldı ve cuma günü sona erdi. İşte önceki haftadan kalan haberimiz… Stil Avcıları programı her hafta cuma günü hafta finali yapılıyor. Hafta finalinde bir yada bazen daha çok yarışmacı eleniyor. Bu jürinin ve yarışmacıların kararına bağlı oluyor. Bu hafta finalinde elenen isim olmadı. Bu yüzden de yeni yarışmacı gelmedi programa.

Hafta finalinde jüri üyelerinden Demet Şener Berna Arıcı’yı Uğurkan Erez Tuğçe’yi ,Hakan Akkaya İdil’i koruma altına aldı. Eleme adayları Sibel Meriç ve Berna Keklikler oldu. Yarışmacılardan da Berna Arıcı, Berna Keklikler’in adını yazarken İdilnaz Kaluç Sibel’in ve Tuğçe Ergişi de Sibel’in adını yazdı.

Jüri üyeleri Sibel’in elenmesini istemediler. Bu yüzden de Stil Avcılarından bu hafta elenen olmadı. Bu yüzden de yeni hafta da Stil Avcıları 11 aralık pazartesi programına yeni bir yarışmacı dahil olmayacak. Ama merak edenler için sizlere bu bilgilendirme konusunu açtık.

Stil Avcılarında 11 aralık pazartesi yeni yarışmacı olmayacak. Yeni yarışmacı artık bir sonraki hafta da dahil olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2017