25-26 Haziran Müge Anlı Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Her sabah atv ekranlarında görmeye alıştığımız Müge anlı çarpıcı konu ve konukları ile her gün evimize misafir oluyordu. Ancak yaz sezonunun gelmesiyle birlikte bütün dizilerin ara vermesiyle programlarda bir bir ara vermeye ve yaz tatiline girmeye başladılar.

ATV’nin hafta içi her gün ekrana gelen başarılı ekran yüzleri Müge Anlı ve Esra Erol da yaz tatili için oldukça yorucu bir sezonun ardından programlarına sezon finali yaparak yaz tatiline ayrıldılar. Son olarak 22 haziran cuma yayınlanan bölümleriyle sezona ara verdi!

25-26 Haziran Müge Anlı Var mı Yok mu Neden Yok? Müge anlı programını bekleyenler varsa program artık bir süre yaz boyunca yayınlanmayacak. Hafta içi her gün 10.00’da yayınlanan ”Müge Anlı ile Tatlı Sert” dün yayınlanan 2080. bölümüyle sezona ara verdi. Müge Anlı Severler onu Atv de göremeyince neden yok neden bitti niçin yayınlanmıyor gibi soruları bize yönelttiler..

25-26 Haziran Müge Anlı Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Tekrar edecek olursak 22 haziran cuma günü programı sezon finali yapan Müge Anlı Eylül ayıyla birlikte ATV ekranlarında olmaya devam edecek… Merak edenlere duyurulur.. İşte sezon finali bölümünün tamamı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2018