25-28 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları, Kim Kazandı Birinci oldu?

25-28 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Kim Kazandı Birinci oldu? Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la sofrada programına 24 25 26 27 28 Eylül 2018 haftasında hangi gelin ve kaynanalar konuk olacaklar kim kaç puan alacak ve haftanın finalinde 28 Eylül Cuma günü kim para ödülünün sahibi olacak burada sizler için detaylıca yazacağız.

26-30 Kasım Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler Finalde Kim Kazandı?

Son Dakika:  Zuhal Topal’da aldığı en yüksek puanla 3. gün konukları misafir eden Sena hanım ve kaynanası Aliya hanım birinci oldular ve para ödülünü kazandılar. Sena hanım ve Kaynanası Aliya  26 Eylül çarşamba günü yarışmış ve en yüksek puanları almışlardı.

Zuhal-Topalla-Sofrada-28-Eylül-Aliya-hanım birinci oldu

NOT: ZUHAL TOPAL 28 EYLÜL CUMA KAZANAN İSİM SENA VE KAYINVALİDESİ OLDU. 10.000 TL NİN SAHİBİ OLDULAR.

Öncelikle Zuhal Topal’la bu hafta hangi gelin ve kaynanalar var isimleri neler nereden katılıyorlar resimleri ile birlikte sizlere tanıtmaya çalışacağız. 24-28 Eylül 2018 tarihleri arasında yayınlanacak olan ve FOX TV’de ekrana gelen Zuhal topalla sofrada programında bu hafta yarışacak olan adaylar şu şekilde sıralandı:

25-28 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları

1- Sena Erbek Aliye Erbek 24 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacılarından Sena Erbek Aliye Erbek gelin kaynana henüz müstakbel miş ama nasıl aynı soyismi aldılar bizde şaştık kaldık bu işe.. Neyse. İlk günkü yemekler Sena Erbek ve Aliye Erbek ailesinden gelecek. Bakalım beğenilecek mi kim kaç puan verecek evi ve sofrası nasıl bulunacak izleyip görelim..

Sena Erbek Aliye Erbek 24 Eylül Pazartesi Zuhal Topal

2- Natali Tanaydın Sıdıka Tanaydın 25 Eylül Salı Zuhal Topal’la Sofrada günü fox tv de yayınlanacak. 25 Eylül salı Zuhal Topal’la Sofrada Natali tanaydın Ukraynalı gelinimiz ve kaynanası Sıdıka Tanaydın bakalım yemekleri ve ev düzeni ile nasıl bulunacak bu ithal gelinimiz.

25 Eylül salı Zuhal Topal'la Sofrada Natali tanaydın Sıdıka Tanaydın

3- Canan Dündar Şükriye Dündar 26 Eylül çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada programında misafirleri ağırlayacak olan ev sahipleri. Canan Dündar gelin ve Şükriye Dündar kaynana bakalım evlerine gelen diğer konukları memnun etmeyi başaracak mı? 26 Eylül çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Canan Dündar ve Şükriye Dündar’ın evine konuk olacaklar.

Canan Dündar Şükriye Dündar 26 Eylül çarşamba Zuhal Topal

4- Duygu Gündoğdu Fahriye Gündoğdu 27 Eylül perşembe Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışacak olan gelin ve kaynana olacaklar. Gelin Duygu Gündoğdu ve kaynana Fahriye Gündoğdu bakalım 27 Eylül perşembe Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında konuklarının isteklerine cevap verebilecekler mi kaç puan alacaklar izleyip göreceğiz.

Duygu Gündoğdu Fahriye Gündoğdu 27 Eylül perşembe Zuhal Topal

5- Güler Odabaş Sevgi Odabaş 28 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada haftanın final gününde son konuk olunacak ev oldular. Gelin Güler Odabaş ve kaynanası Sevgi Odabaş bakalım misafirlere neler ikram edecek ve yaptıklarını beğendirebilecekler mi? Güler Odabaş Sevgi Odabaş kaç puan alacak merak konusu oldu. İşte bu haftanın tüm gelin ve kaynanaları:

Güler Odabaş Sevgi Odabaş 28 Eylül Cuma Zuhal Topal

Sena Erbek ve Aliye Erbek
Natali Tanaydın ve Sıdıka Tanaydın
Canan Dündar ve Şükriye Dündar
Duygu Gündoğdu ve Fahriye Gündoğdu
Güler Odabaş ve Sevgi Odabaş

28 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları, Kim Kazandı Birinci oldu?

Sevilen sunucu Zuhal Topalın sunumu ile ekrana gelen Sofrada programı 28 Eylül cuma günü haftanın finali ile ekrana gelecek. 24-28 Eylül 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları kimler gelin ve kaynanaları sıraladık resimli şekilde, peki 28 Eylül 2018 cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Birinci oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Eylül 2018 cuma kazanan ve ödülü alan yarışmacılar: 

İşte 24-28 Eylül 2018 haftası Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları videolu tanıtım:

24 Eylül 2018 pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıların puanlamaları videosu:

Sena ve Aliye Hanım puanları beğenmedi çok düşük buldu ve düşük puan veren misafirlerini protesto ettiler:

Natali Tanaydın ve Sıdıka Tanaydın 25 Eylül salı günü konuklarını misafir ettiler ve Zuhal Topalı ağırladılar: İşte Natali Tanaydın ve Sıdıka Tanaydın videosu:

Çok zor bu puan işi, 26 Eylül çarşamba akşamı Canan hanımın evine misafir oldu yarışmacılar. Yemekler yendi iş puunlamaya gelince oldukça düşük puanlar geldi ve gerçekten canan hanım çok üzüldü. Elbette kaynana da bozuluyor bu duruma. İşte o anları sizler için ekledik buraya..  26 Eylül 2018 çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanlama kim kaç puan verdi videosu:

27 Eylül 2018 perşembe akşamı Duygu hanıma misafir oldu Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları, puanlama da kim kaç puan verdi videosu burada bakalım final öncesi son durumlar nasıl olacak?:

Son Dakika:  Zuhal Topal’da aldığı en yüksek puanla 3. gün konukları misafir eden Sena hanım ve kaynanası Aliya hanım birinci oldular ve para ödülünü kazandılar. Sena hanım ve Kaynanası Aliya  26 Eylül çarşamba günü yarışmış ve en yüksek puanları almışlardı.

ZUHAL TOPAL 28 EYLÜL CUMA KAZANAN İSİM SENA VE KAYINVALİDESİ OLDU. 10.000 TL NİN SAHİBİ OLDULAR.

Son Dakika:  HAFTANIN FİNALİNDE 28 EYLÜL CUMA GÜNÜ: Zuhal Topal’da aldığı en yüksek puanla 3. gün konukları misafir eden Sena hanım ve kaynanası Aliya hanım birinci oldular ve para ödülünü kazandılar. Sena hanım ve Kaynanası Aliya  26 Eylül çarşamba günü yarışmış ve en yüksek puanları almışlardı.

26-30 Kasım Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler Finalde Kim Kazandı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25-28 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları, Kim Kazandı Birinci oldu? (2 Yorum)

  1. En beğendiğim yemek programı bence Canan birinci olmalıydı.
    Nasip değilmiş.en azından adaleti savunan bir sunucu var.Zuhal topalı tebrik ediyorum.programın ilk yayın gūnūnden beri adaleti savundu.

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018