25-28 Şubat Beni Bırakma Dizisi 211.-214. Bölüm Özeti Tüyoları

Beni Bırakma dizisi 211. bölüm Özeti 25 şubat 2019 pazartesi günü ile 1 Mart cuma günü arasında Atv ekranlarında devam edecek. 25-28 Şubat Beni Bırakma Dizisi 211.-214. Bölüm Özeti Tüyolarını bu sayfada sizlere aktarmaya ve yeni özetlerimizi sizlere sunmaya çalışacağız. İşte bu hafta bölümlerin yayınlanacağı günlere ait bilgiler:

25-26-27-28 Şubat Beni Bırakma Dizisi 211.-212.-214. Bölüm Özeti Tüyoları

26 Şubat 2019 Salı günü Beni Bırakma Dizisi 212. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 212. Bölüm Özeti: Meltem Sevda’yı harekete geçmeye ikna ediyor… Zeynep ve Emre hakim karşısına çıkar, talihin yüzlerine güldüğünü sandıkları anda açığa çıkan büyük sır Zeynep’in dünyasını altüst eder. Herkes Bora’nın öldüğünü düşünürken, yardımına kimsenin tahmin edemeyeceği bir kişi koşturur.

Diğer taraftan Meltem, türlü yalanlarla Kerem’in binbir tv kendisinden hoşlandığına inandırdığı Sevda’yı ona dair hamle yapmaya ikna eder. Sıla da hafızasının kayıp olduğu dönemi hatırlatacak çok önemli bir ipucu bulur.

Beni Bırakma Dizisi 211. Bölüm Özeti 25 şubat pazartesi

25 Şubat 2019 pazartesi günü Beni Bırakma Dizisi 211. Bölüm Özeti Tüyoları ile Atv de ekrana gelecek. 26 Şubat 2019 salı günü Beni Bırakma Dizisi 212. Bölüm Özetiyle ekrana gelecek. 27 Şubat 2019 çarşamba günü Beni Bırakma Dizisi 213. Bölüm Özetinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Atv de devam eden Beni Bırakma dizisinin yeni 214. bölümü 28 Şubat perşembe günü Atv de olacak. Haftanın finalinde ise 1 Mart 2019 Cuma günü Beni Bırakma Dizisi 215. Bölüm Özeti ve tüyoları ile yorumlarımızı sizlere buradan ileteceğiz..

25 Şubat 2019 pazartesi günü Beni Bırakma Dizisi 211. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 211. yeni bölümde Bora ölür. Zeynep onları ihbar ettiğini düşünmüş ve Cansu’ya saldırmıştır ve kardeş olduklarını öğrenir bu arada. Cansu, kendisini Bora’nın vurduğunu her şeyi Bora’nın yaptığını söyleyerek Emre ve Zeynep’i hapisten kurtarır, böylece kardeşini sevdiğini kanıtlamıştır ama asıl planları çok başkadır.

Seher perişan halde Bora’dan bir iz bulmak için olay yerine gider ve bir sürprizle karşılaşır. Bu sırada Tarık da Meltem’in ne işler çevirdiğini öğrenme derdinde bir piknik düzenler. Meltem foyası meydana çıkacak diye tutuşmuşken Sıla da bir şeyler hatırlamaya başlar. Ama bu piknik Sıla, Tarık ve Kerem arasındaki dengeleri de değiştirir.

Yeni bölümde Emre ve Zeynep, Cengiz’in ayarlamış olduğu araba ile ülkeyi terk edip yurt dışına kaçacakken Bora da Esin ve Cansu’nun yardım etmesiyle buna mani olmak için harekete geçer ama hiç beklenmedik ve oldukça tehlikeli bir durumla yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Tarık Meltem’in ne yaptığını hangi oyunu çevirdiğini öğrenmeye çalışırken Kerem ise Sevda’nın Sıla’yla ilgili bir şeyler bildiğinden şüphelenip onu konuşturmaya çalışsa da başarılı olamaz ve istediğini elde edemez.. Meltem ise Tarık’ın oyununu anlar, ama iş işten geçmiştir artık, her şey için vakit çok geçtir.

Beni Bırakma Dizisi 212. Bölüm Özeti 26 şubat salı26 Şubat 2019 Salı günü Beni Bırakma Dizisi 212. Bölüm Özeti

27 Şubat 2019 Çarşamba günü Beni Bırakma Dizisi 213. Bölüm Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25-28 Şubat Beni Bırakma Dizisi 211.-214. Bölüm Özeti Tüyoları (5 Yorum)

  1. herkezin yaşadıgı bir eve seher boranındüşman oldugunu bile bile nasıl getırrır.kerem meltemın ne oldugunu biliyo gerçeklerş ştiraf etmelı.tarıkta öyle.amelıyat sahnelerınden biktık

  2. artik gercekten cok sacmaladiniz yaa duzeltin artik su diziyi yaa tarik ve sila birlessin yaa sacmalamayi birakin artik tarikta meltemin yaptiklarini ogrensin artik yaa

  3. benı bırakmayı nekadr uzatmayı düşünüyorsunuz.polıslerın bulamadıgı borayı seher nasıl bulur.polıslerı zor durumda bırakıyorsunuz.diziyi guzel bir sonla bitırın tadında kalsın.

  4. dizi git gıde saçmalıyo.zeynep annesinden detayları ögrenmelı cansudan duydugunu söylemelı.seher ınkı buyuk saçmalık.turk toplumuna aykırı bir dızı.kım kımden dogurdugu belı degıl

  5. cok guzel bır dızı tarık ve sıla ıkı asık bırbırıne kavussa şu sevenlerı kımse ayırması tabıkı gercek hayatta sevenlerı ayırmayın gunahı cok coktur bence tarık sıla ve meltem kerem ve cansu bora ve emre zeynep 🙂

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2019