25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total) Kadın Edho O Ses Türkiye

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları nasıl oluşacak (Ab Total) gurubu reyting analizleri ve tam listeler burada olacak. 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total) Kadın Edho O Ses Türkiye, Şaşkın Hırsızlar, Jurrasic Park 3 ve Trt1 de 3 te 3 tarih yarışmasındaki reyting oranlarını sizlerle burada paylaşacağız Salı günü ilk dizihaberi.tv de olacak tüm reytingler..

25 Aralık salı reyting sonuçları total25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total) Kadın Edho ‘te 3 Tarih O Ses Türkiye

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çarpışma Hayalet Dayı Hızlı Ve Öfkeli 7 filmi ve 3’te 3 Tarih gibi önemli dizi ve filmler bu akşam kanal D de Jurrasic Park 3 ekrana gelecek. Sevilen dizilerin ve filmlerin yer aldığı 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçlarında Ab ve Total detayları sizlerle paylaşacağız.

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total)Bu akşam Tv ekranlarında 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Kadın Edho Eşkıya ekrana gelirken Trt1 de 3’te 3 Tarih dizisi ekrana gelen yeni bölümüyle geliyor bu hafta. 25 Aralık salı günü Masterchef gibi önemli yapımların yanı sıra Şaşkın Hırsızlar filmi Show TV de Jurrasic Park 3 filmi de Kanal D de ekrana gelecek bu akşam. 25 Aralık 2018 Salı Reytinglerinde oldukça çekişmeli bir Eşkıya Kadın mücadelesi daha bizleri bekliyor bakalım kim Ab ve Total reytinglerde birinci olacak izleyip göreceğiz.

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total)

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total) Kadın Edho Masterchef25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Hayalet Dayı Mehmetçik hangisi Ab ve Totalde sıralama yapacak

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho, Utc Masterchef gibi yarışma ve dizilerin her hafta daha da önemli hale gelen reytingleri oldukça merak ediliyor. 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef tv8 ekranlarında neler yaşanacak neler olacak sizlerin de yorumları ve katkıları ile burada hem resmi sonuçları hemde sizlere sunulan fikirleri ve analizleri birlikte okuyup yorumlayacağız.

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Total Ab25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Milli Maç Kadın Eşkıya Hayalet Dayı

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef Koca koca yalanlar Final bölümü ile ekrana gelecek. Oldukça zorlu bir reyting mücadelesine sahne olacak olan 25 Aralık 2018 Salı Reytinglerinde bakalım kazana kim olacak izleyip göreceğiz. Bizim İlk tahminimiz Kadın 1. Eşkıya 2. sırada yer alacak şeklinde..

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kutlu Zafer Kadın Edho UTC (Ab – Total) reyting analizini ve 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçlarında en çok merak edilen hususları ve kimin ne kadar reyting alacağını tahmin edip daha sonrasında resmi sonuçlarla sizlerle paylaşacağız. 25 Aralık 2018 Salı Reytinglerinde özellikle 3’te 3 Tarih dizisinin yeni sezonda salı günü nasıl bir reyting alacağı çok merak ediliyor..

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab

 

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Total25 Aralık salı reyting sonuçları total

 

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları 3’te 3 Tarih Kadın Edho UTC (Ab – Total) Reytinglerinde bakalım kim ilk sırada yer alacak Ab ve Total reytingleri sizler için buraya detaylıca ekleyeceğiz.25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Total

25 Aralık 2018 Salı günü reyting sonuçlarında nasıl bir tablo karşımıza çıkacak kanalların izlenme oranları AB ve Total reyting sonuçları sizlere resmi sonuçlarla birlikte buradan sunulacaktır. 25 Aralık 2018 Salı reytingleri de ön plana çıkan diziler Fox TV ekranlarında kadın dizisi Atv ekranlarında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve Star TV ekranlarında Hayalet Dayı dizileri olacak.

1. Kadın (Yeni Sezon) / Fox TV 2. sezonuna 25 Aralık 2018 Salı günü başlayan kadın dizisi Geçtiğimiz sezon 10 civarındaki Total reyting ile oldukça başarılı bir sezon geçirmiş ve Fox TV’yi salı günlerinin reyting şampiyonu yapmıştır. başarılı bir sezon sonrasında ikinci yeni sezonu ile karşımıza çıkan kadın dizisi büyük ihtimalle uzun süredir bekleyen izleyicilerin de etkisiyle 25 Aralık 2018 Salı günü reytingleri de birim sırada yer alacaktır diye tahmin ediyoruz.

2. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV geçtiğimiz hafta oldukça iyi bir başlangıç yapan 15 sezonunda da izleyicinin karşısına çıkan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi almış olduğu reytingleri de oldukça Gözde bir dizi olduğunu ve yeni sezonu da çok rahat bir şekilde ilk sıralarda götüreceğini gösterdi. kadın dizisinin 25 Aralık Salı günü başlamasıyla biraz reyting kaybedebilir ama yine de bir veya ikincilik için oldukça büyük bir mücadele verecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reytinglerde başarılar diliyoruz.

25 Aralık 2018 Salı Reytingleri ab total

3. Hayalet Dayı / Star TV geçtiğimiz haftalarda reytingleri biraz düşünmeye başlayan ve bu hafta da kadın dizisinin 25 Aralık Salı günü başlamasıyla biraz daha reyting kaybedecek olan Hayalet Dayı dizisi bakalım reyting sonuçlarında kaçıncı sıraya gerileyecek izleyip göreceğiz. bizim tahminimize göre Hayalet Dayı dizisi 25 Aralık 2018 Salı günü reyting sonuçlarında 4. sırada yer alacaktır.

25 Aralık salı AB Reyting Sonuçları 3’te 3 Tarih nasıl başladı yeni sezonun yeni bölümleri? 25 Aralık salı total Reyting Sonuçları 3’te 3 Tarih

Geçtiğimiz hafta reytinglerde birinci olan kadın dizisi ve en yakın rakibi çok küçük bir farkla 2. sırada yer alan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizileri Bu akşam da ilk sıralarda yer alacak diziler olarak çıkıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile kadın arasındaki rekabette bakalım kazanan kim olacak Birbirine çok yakın zeytin alan iki dizinin kıyasıya mücadelesinde kazanan hangisi olacak büyük merakla bekleniyor.

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef

Hayalet Dayı dizisi ise geçtiğimiz hafta almış olduğu reyting sonuçları ile salı günleri varlığını devam ettireceğini sezon sonuna kadar rekabetçi bir dizi olarak yayına devam edeceğini Star TV ekranlarından herkese göstermiş oldu. 25 Aralık 2018 Salı günü Kanal D ekranlarında Bir litre gözyaşı dizisinin tekrarı yayınlanırken TRT 1 ekranlarında 3’te 3 Tarih. TV ekranlarında hafta. Show TV’de Sağ Salim 2 filmi reyting kovalamaya çalışacak. İşte 25 Aralık 2018 Salı günü yayınlanacak olan dizi ve filmlerin listesi.

1. Kadın / Fox TV
2. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
3. 3’te 3 Tarih / TRT 1
4. Hayalet Dayı / Star TV
5. O Ses Türkiye / TV 8
6. Şaşkın Hırsızlar  / Show TV   7. Jurrasic Park 3
/ Kanal DReyting sonuçları 25 Aralık salı

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları 3’te 3 Tarih Kadın Edho UTC (Ab – Total) Reytinglerini sizler için buraya ekleyeceğiz ve kısa analizleri sizler için yazacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle 25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları hakkındaki tahminlerinizi aşağı yazabilir ve bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. En merak edilen dizi ise Trt1 de yeni sezona başlayan 3’te 3 Tarih dizisi oldu..

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın 3’te 3 Tarih Edho UTC (Ab – Total) Reytingler

Reyting sonuçlarını bir sonraki gün yani çarşamba saat 10.00 dan hemen sonra sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin lütfen..

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab

 

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları Total25 Aralık salı reyting sonuçları total

 

4 ARALIK SALI AKŞAMIN REYTİNG YORUMLARI:

EŞKİYA DÜNYA’YA HÜKÜMDAR OLMAZ:
Yoluna çok iyi bir şekilde devam eden yapım geçtiğimiz sezondaki başarısını pek gösteremesede bu sezonda iddialı, bu sezonda çok konuşuluyor.
Oktay Kaynarca’nın muhteşem oyunculuğuyla yoluna emin adımlarla devam eden yapım bir sonraki sezonda devam edecek gibi.
EŞKİYA DÜNYA’YA HÜKÜMDAR OLMAZ (kendi Görüşüm)
Eğer bana kalırsa yapım Kurtlar Vadisi serisi kadar uzun süren bir iş olacak ve kanalı da bu durumdan gayet mutlu, diziye başarılar dilerim.

KADIN:
Yapım bu sezonda şaşırtmaya devam ediyor hatta bu sezon diğer yapımlardan izleyici çalarak kendisini tek lider yapıyor.
Kanlın beklentisi +10 reyting bile değilken +13 reyting alan yapım kanalını fazlasıyla memnun ediyor.
Herkes 2.sezonda konusu itibari ile reytinglerinin düşmesini beklerken aksine üzerine koyarak şaşırtıyor.
KADIN (Kendi Görüşüm)
Ben şahsen diziyi tebrik ederim çünkü böyle dar bir konusu olan dizinin 2. sezonda üstüne koyarak devam etmesi büyük başarıdır.

UFAK TEFEK CİNAYETLER:
Ve artık sona gelindi dün akşam son bölümlerini yaşayan yapım Total grubunda ne yazık ki çok kötü AB grubunda ise idare eder bir şekilde devam ediyor.
Bütün sırlar çıktı ve seyirci başka yapımlara kaydı elde avuçta bişey kalmadı.
Tebrik edecek bir yer var mı elbette var 2 sezon oldu ve çok güzel başarılara imza attı.
İlk sezonunda gün birincisi olduğu zamanlarda oldu ve kanal diziyi aldığından yeterince memnun.
Hakkında hayırlısı olsun!

MEHMETCİK KUTLU ZAFER:
Gelelim günün kaybedenine kaybeden demek istemiyorum ama beklentiler yüksek ve aldığı oranlar idare eder. Bir Trt1 dizisi o yüzden şansı hala yeterince var, yönetmenin elindeki kozları oynaması gerek ve diziyi bu durumdan kurtarması gerek.
Derseniz ki dizi için son mu hayır Kırmızı çanların çalmasına daha var elinde bu şans varken iyi kullanmalı, yapım için hayırlısı olsun!

•OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!•

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab Total) Kadın Edho O Ses Türkiye (3 Yorum)

  1. Hiçbiri doğru değil ,seyredilsin diye sıralanmış,ağlamalı öldürmeli dizileri yazmışsınız Fox TV deki Yasak Elma gayet güzel,oyuncularıda çok başarılı kimse anlamıyormu

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018