25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi?

25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? sorusuna hemen yanıt verelim.. Bu sezon yeni gününde yayına başlayan ‘Mehmetçik: Kutlu Zafer’ eski gününe geri dönüyor! 25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu sorusuna cevabımız Yok bu salı yayınlanmayacak şeklinde olacak..

25 Aralık 2018 Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu?

25 Aralık Salı Mehmetçik dizisi yayınlanmayacak, yerine 3 de 3 tarih programı yarışması yayınlanacak. Yapımcılığını Bozdağ Film – Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, kadrosunda İsmail Ege Şaşmaz, İsmail Hacıoğlu İlker Aksum, Serdar Gökhan, Özgü Kaya ve Ogün Kaptanoğlu’nun yer aldığı Mehmetçik: Kutlu Zafer dizisi yeni bölümüyle beraber ‘perşembe’ akşamlarına dönüyor. Mehmetçik: Kutlu Zafer artık Salı günü değil eskiden olduğu gibi perşembe yayınlanacak. Ancak orada da başarılı olması çok zor görünüyor. Çünkü dizi finale gidiyor..

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi 34. Bölümde 5 Şubat 2019 da Final Yapıyor

Mehmetçik: Kutlu Zafer Final Haberi böyle..  ‘Mehmetçik: Kutlu Zafer’ 27 Aralık Perşembe gününden itibaren her perşembe 20.00’de TRT1’de! 25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? sorusuna böylelikle cevap vermiş olduk. Buradan aşağısı önceki bölümlerin yayınlanmama sebebine aittir:

25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? 25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi 34. Bölümde 5 Şubat 2019 da Final Yapıyor

TRT1’in sevilen tarihi dizisi ”Mehmetçik Kutlu Zafer” 20 Kasım salı günü ekrana gelmeyecek. 20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? soruları peş peşe gelmeye başladı. Sevilen Dizi haftaya 20 kasım 2018 salı günü Trt1 de ekranlara gelmeyecek! Peki neden yayınlanmıyor Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi bu soruya yanıt vereceğiz.

20 Kasım Salı günü Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi?

Yapımcılığını Bozdağ Film – Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin kadrosunda İsmail Ege Şaşmaz, İsmail Hacıoğlu İlker Aksum, Serdar Gökhan, Özgü Kaya ve Ogün Kaptanoğlu’nun yer aldığı dizi Trt1 ekranlarının sevilen tarih dizisi, Salı akşamı yayınlanacak olan Türkiye – Ukrayna maçı sebebiyle ekranlara gelmeyecek. Yani 20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu sorusuna yok diyoruz ve sebep olarak da Türkiye – Ukrayna maçı diyoruz.

Türkiye – Ukrayna maçı nedeniyle 20 kasım salı günü yayınlanmayacak olan”Mehmetçik Kutlu Zafer” yeni bölümüyle 27 Kasım Salı 20.00’de TRT1’de kaldığı yerden devam edecek. 20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? sorusuna yanıt vermiş olduk… Buradan aşağısı dizimizin daha önceki bölümlerinin neden yayınlanmadığı ile alakalıdır..

20 Kasım Salı günü Mehmetçik Kutlu Zafer neden yok niçin yayınlanmıyor

Trt1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Perşembe Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? soruları gündemi meşgul ederken dizinin hayranları ve merakla perşembeyi bekleyenler bu hafta fragmanın da çıkmaması nedeniyle Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Yok mu Neden yok niçin Yayınlanmadı? gibi meraklı soruları yönelttiler.

15 Şubat 2018 Mehmetçik Kutülamare Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yok Final mi Yapıyor?

Perşembe günleri ekrana gelen yeni dizilerden biri olan Mehmetçik Kutülamare dizisi beklenen reytingleri yakalamışken neden ara verdi niçin 15 şubatta yayınlanmayacak olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu.

Mehmetçik Kutülamare dizisi 15 Şubatta varmı yokmu neden yok gibi sorular için çok sorulunca bizde sizler için araştırdık. Bazıları kasıtlı haberler yaparak Trt1 de bu güzel dizinin biteceğini iddia etmişler.. Sizce Mehmetçik Kutülamare dizisi biter mi yoksa devam eder mi, Dizi ile ilgili yorum ve fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Gelelim dizinin neden bu hafta yayınlanmayacak olmasına..

Mehmetçik Kutülamare Dizisi Bitti mi Neden Yok Final mi Yapacak?

Mehmetçik Kutülamare dizisi devam ediyor ama bu haftalık ara veriyor sadece. Ara verme nedenini de teknik aksaklık olarak nitelendiren Yapımcı firma 22 şubatta dizinin olacağını belirtmiş.. Şimdilik devam eden dizi ile ilgili haberleri takip etmeye ve herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte yapımcı firmadan açıklama: RESMİ AÇIKLAMA ŞÖYLE:

Yaşadığımız teknik sorunlar nedeniyle, 15 Şubat Perşembe günü Mehmetçik Kûtulamâre tekrar bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. Aksiyon, macera ve sürprizlerle dolu 5.Bölümüyle Mehmetçik Kûtulamâre 22 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1’de yayınlanacak.Yaşanan teknik sorundan ötürü siz kıymetli izleyicilerimizden özür dilerken; Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin teknik, içerik, yapım ve prodüksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla”. ifadelerine yer verildi.

Sizce Mehmetçik Kutülamare dizisinin YAYINLANMAMASI DOĞRU MU? 15 Şubatta yayınlanmayan dizinin 22 Şubatta devam etmesi reytingleri düşürür mü Yorumlarınızı bekliyoruz.

Trt1 20 Kasım 2018 Salı günü Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Var mı Yok mu?

Türkiye – Ukrayna maçı nedeniyle 20 kasım salı günü yayınlanmayacak olan”Mehmetçik Kutlu Zafer” yeni bölümüyle 27 Kasım Salı 20.00’de TRT1’de kaldığı yerden devam edecek. 20 Kasım Salı günü Mehmetçik Kutlu Zafer neden yok niçin yayınlanmıyor sorusuna yanıt vermiş olduk. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? sorusuna hemen yanıt verelim.. Bu sezon yeni gününde yayına başlayan ‘Mehmetçik: Kutlu Zafer’ eski gününe geri dönüyor! 25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu sorusuna cevabımız Yok bu salı yayınlanmayacak şeklinde olacak..

25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu neden yeni bölüm yok ne zaman yayınlanacak bu salı yayınlanmayacak hakkın da sizlerden de görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25 Aralık Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? (16 Yorum)

  1. Tarihimizdeki önemli zaferlerden biri olan Kut’ul amare nin gerçek hikayesinin öyle reyting gibi bahanelerle yayından kaldırılmasına üzülürüm bu dizi aynı zamanda TRT televizyonlarının yüz akı olan en iyi dizilerinden biridir lütfen kaldırmayın.

  2. Lutfen çok seviyorum mehmetçiği final yapmasın lutfen sesimizi duyun final yapmasın çok kaliteli seviyeli bir dizi seyretmeyen çok şey kaybeder

  3. Sayın TRT dizi sevicisi olarak bizlere yanlış yapıyorsunuz madem maç var maçdan sonra neden yeni bölüm yok insanların sabırlarını denemeyin yoksa başka kanallar da başka diziler buluruz.

  4. Yılmaz incal sayın trt maç varsa maçdan sonra dizimizin yeni bölümünü isteriz. Eğer yeni bölümü göstermiyorsanız maçdan bize ne der porotosto ederiz.Başka kanallarda yeni diziler tercih ederiz.

  5. Futbolunuzun içine tüküreyim.Trt nin spor kanalı varken neden diziyi iptal edip,furbol denen morfini yayınlıyorlar.

  6. Ben şehir dışında okuyorum öğrenci evi olduğu için tv yok .. dönem içinde sadece bir haftalığına memleketime evime gelebiliyorum .. ohh be kutulamareyi evimde izlicem dedim .. ve yayınlanmadı .. bahtsız Bedevi gibiyim .. başka güne koysalardı şu maçı

  7. 20 Kasım Salı Mehmetçik Kutlu Zafer Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? hayır bitmedi maç dolayısı ile bu hafta ekrana gelmeyecek dizi…

    • Böyle güzel dizileri ara verip nabız yapmaları sevdiğimiz halde terk etme sonuçları doğuruyor. …böyle yapmaları reytingleride düşürür gina da getirir.artık devamında izlemek istemiyorum.

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018