25 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019

Fox Tv Badem Şekeri 2, Kayıp İnci Hangi Kanalda ?25 Haziran 2019 Tv’deki film Entrika ve Canevim dizisi. Yarışma programları ve tüm kanalların yayınları. 25 Haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi 2019 yılında yaza girerken kanallar arasında neler yaşanıyor ?

25 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi 2019

Televizyonların birbiri ile yarıştığı yaza sezonuna girerken reyting savaşı devam ediyor. Kanal D Emre Karayel’in sunduğu 25 haziran Çarkıfelek yeni bölümde neler oldu ? Reytingleri almayı başardı mı? Hemen ardından yayınlanan Suç Ortağı filmi ile büyük ilgi gören Kanal D ne yazik ki geceyi ilk üç reyting sıralaması dışında tamamladı.

25 haziran Çarkıfelek Reytingleri

Show Tv 25 Haziran Reyting sonuçlarını iki muhteşem film ile ilk üçte bitirmeyi başardı. 2016 Yapımı olan Kayıp İnci yerli film ile premium saatlerine başladı. Ismail Hacioglu, Su Kutlu, Suna Selen’in oynadığı film 6,5 IMDB puanı ile dikkat çekiyor. Geceye yabancı film Entrika orjinal adı ile Arbitrage yayını ile devam eden Show Tv günün film kanalı oldu. 6,6 IMDB puanına sahip 2012 yapımı filmi yayınladı. Baş rollerinde Richard Gere, Susan Sarandon, Brit Marling’in oynadığı film gece güzel reyting topladı. 107 dakikalık video için toplam 12 milyon dolar yatıran Hollywood yapımcı firmaları Lionsgate, Green Room Films, Treehouse Pictures ABD’de 8 milyon dolar ciro yaptığı film bu akşam ücretsiz olarak Show Tv’de yayınlandı. Dünyadaki gişesi ise 20 milyonun üzerinde oldu.

Show Tv 25 Haziran Reyting sonuçları Kayıp İnci ve Entrika

Star Tv Erkenci Kuş 45. Bölüm 25 Haziran Reyting Sonuçları ile hayal kırıklığı yaşadı. 2018 Sezonu yaz dizisi sezonda devam etti ve yaz ayında da devam ediyor. Artık hep aynı olaylar ve kısır senaryodan uzaklaşamayan Erkenci Kuş 2019-2020 sezon dizileri arasında yer almayacak gibi duruyor. Bu yaz rakipleri ile bile yarışamayan diziye acil müdahale edilmez ise yayın hayatı bitecek gibi duruyor.

Star Tv Erkenci Kuş 45. Bölüm 25 Haziran Reyting Sonuçları

25 Haziran 2019 Reyting sonuçları arasında Fox Tv’de yerini aldı. Gecenin film şeridini oluşturan Fox Badem Şekeri 2 filmini yayınladı. Romantik komedi alanındaki yerli filmde başrolü Alper Saldiran, Burcu Özberk, Mehmet Atay oynuyor. Ancak yeteri kadar reyting toplamayı başaramadı. IMDB üzerinde de 5,7 puanı ile orta seviyede bulunan film Fox Tv’yi üzdü. Geceye ise Benden Bu Kadar filmi ile devam etti.

Badem Şekeri 2 25 Haziran 2019 Fox Tvde 20 00da

Atv Kimse Bilmez 3. bölüm 25 haziran ne kadar izlendi reyting sonuçları ?Ali öldü mü 2019 yaz sezonu içerisinde yayında olan diziler arasındaki en yüksek reyting oranına sahip ünlü şarkıcı Keremcem’in dizisi bugün de rekor kırdı. 25 haziran reyting sıralamasında 1. yerini kimseye vermiyor. Aldığı yüksek share ve reyting oranları ile kanalını mutlu ediyor. Özellikle diye yürekleri ağıza getiren bölümün final sahnesi defalarca kez izlendi. 2 Temmuz Kimse Bilmez bölümü için şimdiden merak ile bekliyoruz. Bu yazın rakipsiz tek dizisi olacak gibi duruyor.

Atv Kimse Bilmez 3. bölüm 25 haziran ne kadar izlendi reyting sonuçları

25 Haziran TV8 izlenme oranlarını Survivor 2019 ödül oyunu ile takip etti. Kazanan takıma verilecek Coco Bongo gece kulubü ödülü TV8’e çok reyting kazandıramadı ve kanal ilk üç arasına bu gün giremedi. Acil olarak TV8’e müdahale etmesi gereken Acun Ilıcalı 2019-2020 için yeni projeler geliştirmesi gerekiyor. Son zamanlarda ilk üç yüzü göremeyen TV8’in durumu bu akşam da vasat bitti.

25 haziran Survivor ödül oyunu Coco Bongo Reyting Sonuçları

Trt 1 Aileler Yarışıyor Ufuk Özkan Reyting Sonuçları ve Oranları ile sürpriz yaptı. Yeni yarışma programı ile akşam saatlerinde TRT 1 kanalında olacak Ufuk Özkan yarışma programı ile ilk üçe girmeyi başardı. Uzun süredir merak ile beklenen yarışma programı yaz boyunca ekranlarda olacak. Kimse Bilmez dizisi ile yarışan Ufuk Özkan yazın sonunda galip gelebilecek mi? Aileler Yarışıyor yarışmasında siz de yarışmacı olmak istiyorsanız hemen başvuru yapın.

Trt 1 Aileler Yarışıyor Ufuk Özkan Reyting Sonuçları ve Oranları

25 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019‘un bu sıcak gününde geceyi siz hangi kanaldan takip ettiniz ? Dizihaberi.tv ailesi olarak bizlere yorumlar kısmından yazınız.

25 Haziran 2019 Hangi Tv Kanalı Ne Kadar İzlendi Reyting Sonuçları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2019