25 Mart 2018 Pazar Reyting Sonuçları Tehlikeli Karım Survivor Savaşçı (Ab-Total)

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, 25 Mart 2018 pazar günü Reyting sonuçlarına AB ve Total sıralamalarına sizler için derleyip toparlayıp burada alacağız ve sizlere en güncel Reyting sonuçlarına paylaşacağız. 25 Mart 2018 Pazar Reyting Sonuçları Tehlikeli Karım Survivor Savaşçı (Ab-Total) sonuçlarını, Pazar Akşamları en çok ne izleniyor hangi dizi ve programları bakılıyor kısa kısa bilgilerle resmi reytingleri sizlere sunacağız bu sayfada. SON REYTİNG ORANLARI PAZAR 2018

Öncelikle hangi dizi ve programlar var kısaca ona göz atalım. Daha sonra da reytingleri beraberce analiz edelim. 25 Mart pazar günü Atv ekranlarında cennetin gözyaşları isimli dizi yer alıyor. Geçen haftayı 5. sırada bitiren cennetin gözyaşları 5 oranına yakın Total reyting ile oldukça iyi bir yerde bulunmuyor. Her ne kadar diziyi izleyenler gidişatından memnun olmasalar da dizi kendine baktırıyor ve reyting oranları da oldukça iyi gidiyor. İşte günün 25 mart pazar tüm dizi ve programları:

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Çocuklar Duymasın / Kanal D
6. Tehlikeli Karım / Show TV
Diğer Programlar
Aslan Ailem / TRT 1
Ah Kalbim / Kanal 7

Fox TV ekranlarında yayınlanan savaşçı dizisi ilk sıradaki yerini korumaya devam ediyor. Survivor 2018 programından sonra en çok izlenen dizi ünvanını devam ettiren savaşçı yeni bölümü ile 25 Mart pazar günü kaldığı yerden devam edecek. büyük ihtimalle geçen hafta olduğu gibi bu hafta da 2. sırada günü kapatacak Total reytinglerde.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi 3. sıradaki yerini güçlü bir şekilde devam ettiriyor. Geçen hafta almış olduğu 4.73 reyting oranı ile 3. sırada yer alan ve bu hafta da merak edilen Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarının yüzünü güldürmeye ve reklam pastasından en büyük paylardan birisini almaya devam ediyor.

Star TV’de yayınlanan Jet sosyete dizisi ise bekleneni verememiş ve düşük oranda ki reytinglere devam etmiştir. Geçen hafta almış olduğu 3.58 Total reyting oranı ile haftayı dokuzuncu sırada kapatan Jet sosyete dizisi bu hafta da yine benzer bir oranda reyting almasını tahmin ediyoruz. ancak Show TV’de başlayacak olan tehlikeli karım isimli yeni dizi en çok Jet sosyete dizisini olumsuz etkileyecektir.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 ise geçtiğimiz hafta almış olduğu 8.3 oranındaki reyting oranına Bu hafta da devam ettirecek ve oldukça yüksek orandaki Total reytingi ile 25 Mart pazar günü reytinglerine damga vuracak gibi görünüyor. Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 başladığı günden beri Hem Cumartesi hem Pazar hem de perşembe günleri ne damga vuruyor ve ilk sıradaki yerini vuruyor.


Show TV’de yeni başlayan tehlikeli karım dizisi izle 25 Mart pazar günü reytinglerinde en çok merak edilen dizi olacak. hem ilk bölümüyle yayınlanmasından dolayı hem de Show TV ekranlarında uzun süredir pazar günleri dizi olmamasından dolayı oldukça merak ediliyor tehlikeli karım. Uzun süredir fragmanları yayınlanan tehlikeli karım dizisi pazar akşamı bakalım nasıl bir reyting oranı alacak AB ve Total sonuçları izleyenleri ve kanalı memnun edecek mi bizler de merak ediyoruz.

TRT 1 ekranlarındaki Aslan ailem dizisi geçen hafta çok düşük bir reyting almıştı. 2.4 oranındaki Total reyting oranı ile 17. sırada yer alan Aslan ailem bakalım bu hafta nasıl bir reyting alacak.
Sizlerde 25 Mart pazar günü reyting sonuçları hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

25 Mart reytinglerinin detaylı sonuçlarına ertesi gün yani 26 Mart pazartesi günü saat onda sizlere buradan resmini sonuçları duyuracağız o vakte geçen haftanın reyting sonuçları ile sizleri baş başa bırakıyorum. Yeni başlayan dizi tehlikeli karım hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.  SON REYTİNG ORANLARI PAZAR 2018

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2018