25 Mart Pazartesi Vuslat Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi?

Vuslat 12. bölüm 25 Mart pazartesi var mı yok mu neden yeni bölüm yayınlanmıyor sorularına yanıt vereceğiz. TRT 1 ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Vuslat dizisi 25 Mart pazartesi günü var mı yok mu neden yayınlanmadı niçin yayınlanmıyor yeni bölüm gibi merak edilen soruları soran izleyicilerimize yanıt vermek için ve Vuslat dizisinin neden olmadığını yeni bölümü ne zaman yayınlanacağını sizlere duyurmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

25 Mart Pazartesi Vuslat Dizisi Neden Yok?

TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden birisi olan ve oldukça karmaşık oyunları günümüzün yaşantısını geçmişteki olayları harmanlayıp içerisindeki hikmetleri bir bir açıklamaya çalışan Vuslat dizisi izleyenlerin oldukça beğendiği ve ilgi gösterdiği bir dizi olarak Pazartesi akşamları TRT ekranlarında izleyicileriyle buluşuyordu Vuslat. Ancak 25 Mart pazartesi günü Vuslat dizisinin yayınlanmayacağı TRT tarafından duyuruldu.25 Mart Vuslat Dizisi var mı yok mu bitti mi final mi oldu

Vuslat dizisinin yeni yayınlanan 12. bölüm fragmanı 25 Mart pazartesi günü değil 1 Nisan Pazartesi günü ekrana gelecek. Peki Vuslat dizisi Pazartesi günü niçin yayınlanmıyor neden yeni bölümü yok, ne zaman ekrana gelecek ya da Vuslat dizisi 25 Mart pazartesi günü yayınlanmayınca dizi bitti mi niçin yayınlanmıyor Vuslat final mi yaptı erken final mi oldu gibi sorular izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

25 Mart Pazartesi Vuslat Dizisi Milli Maç Sebebiyle EKRANA GELMİYOR

Pazartesi günü ülkemizin milli maçı var. Bu nedenle TRT ekranlarında yayınlanacak ülkemizin milli maçı dolayısıyla Pazartesi günü Vuslat dizisinin 12. bölümü ekrana gelmeyecek. Türkiye Moldova maçı nedeniyle 25 Mart pazartesi günü yayınlanması beklenen Vuslat dizisinin 12. bölümü 1 Nisan pazartesi gününe alındı. Elbette bundan haberi olmayan izleyiciler Pazartesi günü merak içerisinde acaba Vuslat dizisi bitirildi mi zaten reytingleri düşüktü erken final mi oldu TRT 1 Vuslat dizisini yayından mı kaldırdı gibi meraklı soruları sorabilirler.

Vuslat Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi YaptıVuslat Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi oldu

TRT 1 genellikle dizilerine sahip çıkan uzun süre ardında durabilen reyting almasa bile hemen final yapmayan bir kanal olduğu için ve diğer özel kanallar gibi kar amacı gütmeyen bir konumda bulunduğu için Vuslat dizisi ne hemen öyle kısaca bitirip atılmayacaktır. Zaten sezon finali yakın olduğu için büyük ihtimalle Vuslat dizisinin reytingleri düşerek erimeye başladığı için Mayıs 2019 tarihinde final yaparak ekrana veda edecektir Vuslat dizisi. Bazı sosyal medya kanallarından Vuslat dizisinin 20. bölümde bitecek final yapacağı konuşulmuştu bakalım gerçek çıkacak mı Vuslat dizisi ne zaman final yapacak erken veda eder mi erken final kararı çıkar mı zamanla göreceğiz.

Bir kez daha Vuslat dizisinin 25 Mart pazartesi günü neden yayınlanmadığını niçin yeni bölümü ile ekrana gelmediğini hatırlatarak konumuzu bitirelim. TRT 1’de pazartesi günleri ekrana gelen Vuslat dizisi 25 Mart pazartesi günü Türkiye Moldova milli maçı nedeniyle ekrana gelmeyecek. Pazartesi günü yayınlanan Vuslat dizisinin yeni bölümü 1 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden 12. bölümü ile devam edecek. Yeni bölüm fragmanını aşağıya ekliyoruz Vuslat dizisi ile ilgili yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Vuslat dizisinin 20. bölümde Final yapacağına dair bilgiler için Tıklayın >>

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019