2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Reytingleri

2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Reytinglerde hangi dizi ve programlar var hangi dizi veya program yarışma ne kadar izlendi kısaca sizlere aktaracağız bu sayfadan. Sevilen dizilerin yer aldığı 2 Mayıs çarşamba özellikle Sen Anlat Karadeniz oldukça yüksek bir reytinge ulaşacak gibi görünüyor.. Çünkü en büyü rakibi Diriliş ekrana gelmeyecek 2 Mayısda..

2 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları ve sıralı listelerini vermeden önce hangi dizi ve programlar var ekranda ne izleyeceğiz kısaca onları vermek istiyoruz sizlere. 2 Mayıs Çarşamba Reytinglerinin kesin sonuçlarını 3 Mayıs Perşembe günü sizlere aktarıyor olacağız. 2 Mayıs Ab Total Reytinglerde yarışacak diziler şöyle:

1. Sen Anlat Karadeniz / ATV
2. Güldür Güldür Show / Show TV
3. Popstar / Kanal D
4. Diriliş Ertuğrul  / TRT 1

2 Mayıs Çarşamba Reytinglerini ve resmi sonuçlarını sizlere aşağıdan aktaracağız. Fox tv de yayınlanacak olan ve tv de ilk kez yayınlanacak olan 4 N1K filmi bakalım ilgi görecek mi.. Star tv de Dirilişi olumsuz etkilemesi için yayınlanacak olan Fetih 1453 de bakalım talep görecek mi Dirilişi olumsuz etkileyecek mi izleyip göreceğiz.

2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları ve 3 Mayıs 2018 Perşembe Ab Total Reytingleri nasıl olacak işte resmi sıralama:

2 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları açıklanır açıklanmaz  3 Mayıs Perşembe günü saat 10.00 da sizlere buradan sunacağız. Sen Anlat KAradeniz açık ara yine önde olacak burası kesin ama Diriliş de izleyici kaybetmeye çok alıştı bu sezon. Defalarca yayınlanmadı Ab Total Reytinglerinde düşüş olması muhtemel bundan sonra..

 

2 Mayıs Çarşamba gününden sonra 3 Mayıs Perşembe Reyting Sonuçları Ab Total Reytinglerinin sıralaması da buradan sizlere sunulacaktır. 3 Mayıs perşembe akşamı hangi diziler ve programlar var derseniz işte izleyeceğimiz diziler:

1. Bizim Hikaye / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Mehmetçik Kut’ül Amare / TRT 1
4. Avlu / Star TV
5. Vatanım Sensin / Kanal D
6. Kanatsız Kuşlar / ATV

25 Nisan Çarşamba Reyting Sonuçları 26 Nisan Perşembe Ab Total Reytingleri hakkında sizlerde yorumlarınızı ve tahminlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Bakalım en doğru tahmini kim yapacak? 2 Mayıs Çarşamba ve 3 Mayıs Perşembe Reytinglerde kim birinci ve ikici olacak lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden tüm yorumculara teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Reytingleri (11 Yorum)

  1. Yorum yaparken vicdanlı olmalıyız, çekimler hiç de kolay değil, çok emek ama tabii ki sevdiğimiz oyuncular olabilir ben de çarşamba akşamları Sen Anlat Karadeniz i zevk ve severek izliyorum tüm oyuncuları beğeniyorum Asiye ve Yangazlar ı gülerek izliyorum.

  2. Hoca çok iyi ya tüm oyuncular gibi,dizinin müptelası olduk Sen Anlat Karadeniz benim için her hafta hafta zirvedesiniz.

  3. Ağlama sahneleri azalsın,Asiye gibi Yangazlar da daha çok görünsün çünkü içimizi ferahlatıyorlar.

  4. Sen Anlat Karadeniz favori dizimiz,geçen hafta bir yanlışlık olmalı reytinglerde açıkçası şaşırdım, çok güzeldi.

  5. Bis bos konusuyordunuz.Eger araveriyorlarsa bir bildikleri vardir.Adamlaar yoruluyor.Baska diziler gibi onlar aşlk mesk cekmiyo .Savas var cen var oyle kolay degil

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2018