25 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Survivor Jet Sosyete Savaşçı..

25 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Survivor Jet Sosyete Savaşçı… 25 şubat 2018 pazar günü reyting mücadelesi verecek olan yapımlar Kanal D’de Çocuklar Duymasın, Star TV’de Jet sosyete, Fox TV Savaşçı, TRT 1’de Aslan ailem ve TV8 Survivor yarışması. Geçen haftaki reyting oranlarını paylaşarak bu haftanın tahminlerini yapabiliriz.

25 Şubat 2018 pazar günü reytinglerinde Survivor başlayalı 2 hafta oldu ve bazı günler reytinglerde 1. liğe adını yazdırdı bile. Survivor yıllardır yayınlanmasına rağmen reytinglerde ilk sıraları kimseye bırakmıyor.  Survivor bu sezon hem All Star hem de gönüllülerden oluşan mükemmel bir takım var. Yarışmalar da kıyasıya rekabet devam ediyor. Survivor 2018 yarışması geçen hafta 7.45 aldığı reytingle 2. olmuştu. Bu haftada kaçıncı sırada yer alacak göreceğiz.

FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi geçen hafta 8.31 reyting ile birinci olmuştur. Kılıç Timi’nin terör mücadelesini anlatan dizi milli duygularımıza da hitap ettiği için ve özellikle Afrin Harekatının olduğu bu zamanlarda daha çok beğenilerek ilgiyle izleniyor.

Çocuklar Duymasın geçen hafta reytinglerde 5.11 reyting ile 5. sırada yer aldı. Çocuklar Duymaısn’a bu hafta Emre katılıyor. Emre’yi Baran Erdoğan canlandırıyor. Havuç diziye girince dizinin havası değişir ve izlenme potansiyeli biraz daha artacak diye düşünüyoruz.

Star TV’de yayınlanmaya başlayan Jet sosyete dizisi de ilk bölümü ile başarılı bir performans sergiledi ve 5.89 oranında aldığı reyting ile 3. sırada yer almıştı. Jet Sosyete bu performans ile giderse uzun zaman devam edeceğini düşünüyoruz.

Atv’de 25 Şubat Pazar Cennetin gözyaşları dizisi yayınlanıyor. Cennetin gözyaşları dizisi reytingleri son haftalarda biraz düşüş gösterse de yine de çok düşmüş denilmez. Cennetin Gözyaşları dizisi geçen hafta 4. sırada yer almıştı. Reytingleri ilerleyen haftalarda da artmazsa ATV Cennetin Gözyaşları dizisini bu sezon sonunda bitirebilir. Sezon sonuna doğru Cennetin Gözyaşları dizisi final mi yoksa sezon finali mi yapacak göreceğiz.

25 Şubat 2018 pazar reytingleri resmi sonuçlarını ertesi gün saat 10:00 sayfamızda paylaşacağız. Siz nerede 25 Şubat Pazar günü reytingleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

25 Şubat 2018 pazar reyting sonuçları Total

JET SOSYETE REYTİNG ANALİZİ: Jet Sosyete ilk hafta aldığı 5.89 total reyting oranı ve 3. sıradaki başlangıcı ile oldukça iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. İlerleyen haftalarda daha da artırması muhtemel gözüküyor. Siz nasıl buldunuz diziyi? Jet Sosyete hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

25 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Survivor Jet Sosyete Savaşçı.. (3 Yorum)

  1. İlk. Hafta 1. Oldu jet sosyete şuanda. 3. Hafif gerileme var ama ilk 3 den aşşağı düşmez bence

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018