25 Şubat Pazar Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı Golleri Kim Attı

25 Şubat Pazar akşamı Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak Lig maçında Oldukça çekişmeli bir mücadele taraftarları bekliyor olacak. Son haftalarda aldığı başarılı sonuçların ardından Lider Galatasaray ile puan farkını kapatan Fenerbahçe Eğer 25 Şubat Pazar akşamı Beşiktaş maçında kazanırsa hem Beşiktaşlı oldukça geride bırakmış olacak hem de liderlik için şampiyonluk için önemli bir dönemeci geçmiş olacak.

Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe Gol: Fernandao Q7 2

25 Şubat Pazar akşamı Fenerbahçe Beşiktaş maçının kadroları da belli olmaya başladı. Büyük maça şu kadroyla çıkacak Fenerbahçe Kameni, Isla, Neustadter, Neto, İsmail, Mehmet Topal, Josef, Dirar, Aatıf, Giuliano, Fernandao.
Peki 25 Şubat Pazar akşamı oynanacak olan Beşiktaş Fenerbahçe maçı kaç kaç biter golleri özeti videosu nereden izlenir hangi kanal şifresiz olarak verir gibi bilgilere.

25 Şubat Pazar Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı Golleri Kim Attı

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında 23 haftada oynanacak olan lig maçını şifresiz birçok kanal vermekle birlikte özellikle internet üzerinde birçok alternatif bile izlenebilir. Biz burada şifresiz Beşiktaş Fenerbahçe maçını veren kanallar veremiyor olsak bile küçük bir araştırma ile maçı canlı veren şifresiz kanalları ve internet sitelerini öğrenebilirsiniz.

Bizim amacımız Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında 25 Şubat Pazar günü oynanacak maçlar tarafların birbirine olan üstünlük mücadelesinde kim Galip gelecek mantıklı yorumları size ulaştırmak. Salı akşamı Beşiktaş Bayern Münih maçı oynanmıştı. bu maçtan 5 golü bir fark yiyerek ayrılan Beşiktaş Fenerbahçe maçına da moralsiz çıkıyor diyebiliriz.

Şampiyonluk yolunda Beşiktaş maçına Kader maçlarından birisi olarak gören Fenerbahçe’de Geçen hafta Başakşehir 2-0 yenerek liderlik yolunu açmıştı. Eğer Beşiktaş maçını da kazanırsa Fenerbahçe’nin önünde fazla bir engel kalmayacak. Bu yüzden dolayı 25 şubat fenerbahçe-beşiktaş maçı kaç kaç bitti Kim kazandı golleri kim attı gibi soruları Burada sizler için cevap yazacağız.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak 25 şubat beşiktaş-fenerbahçe maçı kaç kaç biter kim kazanır konu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

25 Şubat Pazar Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı Golleri Kim Attı sorusuna anlık olarak skorları buraya yazarak güncelleyeceğiz..

Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe Gol: Fernandao – Q7 2

https://www.youtube.com/watch?v=IBnNKsPbbHA

https://www.youtube.com/watch?v=wjXaF5nR5pw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018