26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak?

Sevilen dizimiz 26-27 Mart 2018 tarihlerinde kaldığı yerden star tv de devam edecek. Adını Sen Koy 311.bölüm 26 mart pazartesi günü 312. Bölüm Fragmanı Özeti de 27 mart salı günü kaldığı yerden devam edecek bakalım yeni bölümlerde Neler Olacak? Neler yaşanacak kısaca fragmanı izledikten sonra olacak gelişmelere göz atalım birlikte..

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yeni haftası ile 26 Mart pazartesi günü ekrana gelecek olan Adını Sen Koy dizisi yeni hafta fragmanı videosunu sizlere bu sayfada sunmak ve yeni bölümlerde olacaklar hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Sevilen dizimiz Adını Sen Koy Pazartesi ve salı gününü kapsayan yeni fragmanı yayınlandı. Bizde fragmandan gördüklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Jülidenin kaçırılmasından hemen sonra Ercanın adamları Zehrayı da kaçırırlar. Zehranın kaçırıldığını gören Ömer oldukça zor zamanlar yaşasa da Zehrayı kurtarmak için hemen peşlerinden harekete geçer.. Ömer Zehrayı ve Annesi Jülideyi kurtaracak mı?

Öncelikle Jülide’nin kaçırılmasının hemen ardından yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. her ne kadar Ömer annesine sahip çıkmasa da Zehra ve Ayşe’yi affettiği için annesine karşı bir yumuşama olur mu kaçırılmış olan annesini Ömer mi kurtaracak soruları en çok akıllara takılan soru olarak gündeme geldi. Elbette hepimiz zamanında Jülide’nin çocuklarını bırakıp gitmesini doğru bulmasak da onu evden gitmeye zorlayan nedenler olduğunu az çok tahmin ediyoruz.

Zehra ve Ayşe de annesinin böyle sıradan bir gidişle ayrılmadığını mutlaka önemli nedenlerin varlığını bir kadın gözüyle az çok tahmin etmektedirler. kilit isimlerden birisi olan bahşende ise bu konuda torunlarına çok iyi örnek olmamış ve onlara sürekli Jülideyi kötülemiştir.

Peki gelelim Jülide yi kim kaçırdı neden kaçırdı sorusuna. Ayşe ve Zehra’nın sık sık Jülide ile görüşmesi en çok Bahşendeyi ve Jülide’nin şimdiki eşi Ercanı rahatsız etmiştir. Eskiden beri husumeti bulunan ve Kervancıoğlu ile arasındaki sürtüşmeleri olan Ercan Bey Eşinin çocukları ile görüşmesine istememiş olabilir. Ancak Bahşende de gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını engellemek için Jülideyi kaçırmış olabilir .

26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı ve tüyoları

Detaylı fragman analizimiz birazdan buraya eklenecek ve sayfamız güncellenecektir. 26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı ve tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek haftanın Tüyoları için Tıklayın >>  Adını Sen Koy 311.-312.313. Bölüm Tüyoları

Defne ise Ömer için hayat dolu olsa da Zehra için yeni bir bela olacak gibi görünüyor. Zaten her güzel kız Zehra için potansiyel bir tehlike 🙂 Ancak meraklanmaya gerek yok, Zehra tescilli güzel nede olsa.. Ancak yinede içinde kurtlar Zehrayı çok rahatsız edecek gibi görünüyor.

Diğer yandan Şirkette Koray Özgenin casusluk yaptığının kesin olarak farkındadır ve Özgeye bunu sorar, özge zor da olsa bunu kabullenir ve İpeke iftira attığını da itiraf eder. Koray delilleriyle Nihata da Özgenin neler yaptığını anlatır. Peki şimdi ne olacak Özge şirketten tamamen ayrılacak mı? Gidecek mi? Yoksa dizimizden çıkacak mı?

26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı

Jülidenin kaçırılmasından hemen sonra Ercanın adamları Zehrayı da kaçırırlar. Zehranın kaçırıldığını gören Ömer oldukça zor zamanlar yaşasa da Zehrayı kurtarmak için hemen peşlerinden harekete geçer.. Ömer Zehrayı ve Annesi Jülideyi kurtaracak mı? Kurtarmadan dönmez bizim bildiğimiz Ömer..

Adını Sen Koy 311.-315. Bölüm TÜYOLARI

Adını Sen Koy 311.-312.-313.Bölüm Tüyoları (26-28 Mart) Yeni Gelişmeler Neler?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak? (73 Yorum)

 1. GUN AYDİN SAYİN YONETİCİ
  ÜGURLU MUTLU GUNLER DİLİYOROM
  YUREKLERİN SULTANİsiz
  ALLAH SİZİ KORUSUN

 2. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Ömer Ve Zehra Zehra’nın Kacırılması Ömer’i Aşkına Karşı Açılarla Baş Başa Koydu Zehra’nı Her Yerde Arasada Bulamaz Çünkü Bulduğu An Sirler Açılmalıdır Zehra Ve Çülüde İkisi Bir Arada Ömer Anesinin Ve Zehra’nın Kacırılmasın Kimden Şübleneçek Onun Babasına Karşı Sevgisi Böyük Ane Bu Sevginin Karşısında İlerini Kayıb Edib Aneye Karşı Sevgi Ömer’de Oyanaçak Ve Babanın Sevgisi Bunun Karşısında Açiz Kalaçak Şirketin Köstebeyi Üze Cıxdı Ançak İpek’in Göz Yaşı İftiranı Yox Etdi İftira Heyatda İnsanın Zeyif Anında Gelir Bu Anı Yaşamak Cox Zor İnsanda İftira Uzaklaşsada Onun Sözleri Kelbimizde Kalır

 3. Sayin RTÜRK BAKANLİĞİ bü dizinin sonbölümün
  nezere alarken diziile ilgili bünlar
  sorgulansin. bü ne ya?

 4. Sayın rtük yönetimi dizilerde bu tür bizim manevi değerlerimize gelenek ve göreneklerimize yakışmayan ve uymayan senaryo yazan bu senaristlere ve TV kanallarına hadlerini bildirin ve en ağır bir şekilde cezalandırın lütfen.

  • ğüzell kardaşim sen nerde kaldin?
   ne sesin var ne ozün ne mektubun.
   bü sinaristlerin otesinden tek başina
   gelemeyiz nerde kaldin ses ver.
   birde bü dünyanin sonü ayrilikla
   sona geler. sonu ayrilik seni yanasan
   ayrilik. kesdin sebrimin telini
   ayrilik. cefa sitem zülüm etdin mene
   ayrilik. hə haberin varmi ?
   sinarist ozunu sorgulamiş.
   dizinin reytingi aşaği düşmüş.

 5. Site yöneticim bu kadar kısa cevaptan bir şey anlamam ben sana yazarken öğlemi yazıyorum küserim iyi bilirsin beni tabiki işin espirisi.::::) şimdi senden cevap bu diziyi hep ahlâki değer taşıdığı için izlememiyormuyuz, babanne torununu ayartsın diye defneyi çağırır defne cilve yapıp ömeri baştan çıkarır bu ayıp değil de zehrayla ömerin gerçek karı koca olması çok ayıp aile içindeki babanne zehraya resmen torununun yuvasını yıkmak için defneyi getirdi.bumu babanne ben ona isim taktım zaten söylesem şimdi olmaz neyse sadece o bastonu alıp o tuz kapağı gibi olan gözlüklerini kırmak istiyorum.

  • saygilar. ablacim bunlarin kari koca olmaklarinda

   sozümüz yok’dur. bunlarin ozel hereketlerin

   binlerce yeni yetme deli kanli izlemesi

   ve bizim izlememiz dini kürallara haykiri’dir

   sorü : müslüman kari koca çarşida goz önunde

   bunlar yapan rollari yapabilerler?

   dizini’de heddi hududu var.

   burasi müslüman olkesidir. rus devleti

   olsa onda sozüm yokdur

 6. İyi akşamlar Aytacım nasılsın canım sabah yazdığın yorumunda gördüm canım kusura bakma sana cevap veremedim bitanem

 7. İyi akşamlar Gözel ablam hoş geldin canım nasılsın uzun zamandır konuşamadık seninle seni çok özledim ablacım

 8. Yuh diyorum bu senariste şimdide bu yuvayı bu iki seven insanın arasını bozmak için defne şıllığını konağa sokuyor.Ey senarist sizin ahlak anlayışınız herhalde bir yuva nasıl yıkılır nasıl entrika çevrilir kötülük nasıl yapılır budur diye düşünüyorum.

  • Ey sinarist bir az düşün müslüman
   ulusuna inancina üygun dizi yAp
   gor bü gozelll dizini ne hale getirdin
   bacarmirsan gozden it. yorma bizleri
   yorma ozünu

 9. Hayirli aksmlar elosum sen də hos geldin biz iyiz çok şükür sen nasilsin iyisndir inşallah ne yapyorsun bitanem sən de ALLHA emanet ol kendin iyi bak opdum

 10. Bakyorum da herkez taklmis fstik lafina oğuz abi evet bence de fstik gibi kiz çok haklsin ama curuk fstik o anca curuk fstik olur

  • Hayirli aksamlar gözəl ablacim hos geldin nasilsin biz iyi çok şükür çok ozledik seni yine iyiki yazmsin ne yapyuorsun cocuk ların nasil iyisnzdir inşallah

 11. xanim azeri fan iyiyim biraz agrilarim var ama o kadar olacak. Büyük amaliyat gecirdim sen nasilsin

  • Hayirli aksmlar fikriye ablacim amlyat mi oldu çok gecmis olsun ALLAH sifa versin inşallah simdi daha iyisndir

  • geçmiş olsun ALLAİM ACİL şifalar
   versin. vay ya ebelfezl .
   ALLAH yardimcin olsun. biz duaci
   ozune iyi bak.
   YA RESULÜLLAH YARDİM ET.
   ALLAHA EMANET OL.

 12. Iy akşamlar kizlar nasylsynyz neden gulay yok iydir inşalla
  Oguz hocam cok şakacysynyz nerdeyse o gun kalpden gidirjekdiniz bizi

  • Gülay hanım çalışıyor analiz yazıyor 🙂 İyiyim bende neolsun işte yaramaz bişey yok, sen nasılsın Gozel epeydir ugramadın sitemize..

 13. OĞUZ BEY
  GÜLAYCIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HAYIRLI AKŞAMLAR

 14. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH

  ŞULE CANIM HAYIRLI AKŞAMLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 15. sule ablacim hos geldin biz iyiz sen nasilsin canim cok ozlemisim seni analiz sayfasinda cevab yazmistim sana seni cok seviyorum iyiki varsin

 16. İyi akşamlar Xanım azerim nasılsın canım neler yapıyorsun kız çok özledim seninle konuşmayı gel bir sarılayım sana bitanem 🙂

 17. İyi akşamlar Şule hanım hoş geldiniz nasılsınız? Bir daha o güzel yorumlarınızdan mahrum bırakmayın bizi 🙂

 18. Dizinin Hanımları Nasılsınız Sabahdan İstiratiniz Başlayır Size İyi İstirahetler Arzulayeram Hanımlar Yeni Kızlar Diziye Gelir Deyesen Ne Defineni Nede İndiki Kızı Xoşdamadım Dizinin Gözelerinin İcerisinde Nece Görseneçekler Bilemerik Define Sıxıçı Olaçak Ömer Üçün Geleçek Tamam İndiki Kız Kime Göre Gelir Onu Anlamıram Kimin Aşkın Söndüreçek Bu Kız

 19. Vay demek fıstık gibi 🙂 anlaşılan yenge siteyi takip etmiyor yoksa bu kadar rahat konuşamazdınız 🙂 ayrıca bu kız fıstık bile olsa kesin çürükdür 🙂

 20. Ey senarist yazık size herhalde sizin hiç Türk toplumunun aile yapısından değerlerinden evlilik ve karı koca ilişkilerinden haberiniz yok.Ha bire karıkocanın arasına birilerini sokmak torununun yuvasını bozmak isteyen bir babaanne bu mu sizin ahlaki değer anlayışınız aile ve evlilik görüşünüz.Sözleri şiddetle kınıyorum .Lütfen bu saçmalıklardan ve ahlaki değerlerimizle uğraşmaktan vazgeçin.

  • Bü son bolümde gorulen sehneler ekranlar
   çirkin ve rezalet yapisinda izlendi.
   musluman toplumuna olan bir ehanetdir
   ehlak gelenekler nerde kaldi sinarist
   aklini başina topla milyonlar insan
   bü dizini izlir insanlari üzme
   hüzütsüz etme. yaapdiklariniz hep süç
   neden deyerleri aradan kaldirmaya
   bu kadar onem veerirsiniz.

 21. İlâhi site yöneticim vallahi fıstık görmesem gerçekten yutturacan vallahi eee birde şu var zevklerle renkler tartışılmaz .

 22. Kızlar ben geldim hepinize iyi akşamlar.yorum yapmadan önce arkadaşlarımın halini hatırını sormadan geçemem .:::)

 23. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları Nasılsınız Hanımlar Ömer’in Anesin Zehra’nı Kacıdılar Bele Olamaz Kaçırılmalı Nenedi Oda Oturub Yuvada Her Kesin Baş Taçı Olub En Önemliside Ömer’in Ve Ayşe’nin Baş Taçıdı Hanımlar Men Fikirleşirem Sabahdan İstirahet Günleri Başlayır Gelim Mende Neneni Azerbayçana Kacırım Sizinde Çanınız Sıxılmasın. Menimde

  • selam saaygilar iyi akşamlar
   hayirli cumalar. nasilsin?
   napiyosun. dan yildizi seher çixar
   az zaman goruner. sonra bir baxarsan
   yoxdü . mohteşemlik eseri hoşca kal
   royalarinla. iyiliklerle.

 24. Of ALLAHIM of. Ne bitmez çilesi varmış bu Zehrayla Ömerin bir gün yüzü göremediler. Yine aksiyon yine kaçırılma bir rahat yüzü göremediler mutlu olmak bu kadar zormu yani? Birde tavuz kuşu geldi tam oldu biz ahlaki değerlere önem veriyor diye çok sevdik bu diziyi ama artık üçüncü kişilerin evli çiftlerin bir birini seven aşıkların arasına girmesi ne kadar ahlaki değerlere uygun bilemiyorum. Bahşende yılanı güya aile büyüğü yapıcı olmak yerine üstüne basarak yıkıyor eziyor torunun evliliğini bitirmeye çalışıyor aile büyüğü olmak bumu yani? Bu büyük halada bir şey biliyor bence nasılda susturdu bahşendeyi sadece bahşendenin zehraya söylediklerini duymakla yapamazdı bunu büyük hala başka bir şey biliyor sanki belki de kervancı oğulları nı çok önceden tanıyordur kim bilir. Bu Aysel hanımında diziye giriş sebebi Sabah bence belki de sabahın akrabasıdır kim bilir belki de o yaşlı adam ( ismini unuttum) Sabahın gerçek ailesini tanıyordur artık pastaneden çıkmaz oldu Keremle Sabah bu işin sonunu sabahın ailesine bağlayacaklar bence bu konuda fazla uzadı bir sonuca varması gerek artık. Artık Zehrada kaçırıldığına göre Jülide olayı çözülmeye başladı demektir bakalım sırlar çözülünce ömerin gazabına kim uğrayacak kim kurtulacak Bahşende oynadığı oyunlar ortaya çıkınca ne yapacak acaba yapdığı suçların bedelini nasıl ödeyecek çok merak ediyorum.

 25. Adını Sen Koy Dizisi Ömer’in Anesinin Kaçırılması Cox Üzüçü Zehra’nı Kacırılması İse Cox İyi Oldu Çünkü Ömer Bütün Hekiketleri Cözse Babasının Nenesinin Anesine Yapdıkların Öyreneçek Buda Hekiketleri Üze Cıxması Demek Ançak Bu Mümkün Deyil Hekiket Üze Tez Cıxamaz Zehra Ve Ane İkiside Ömer’in Babasının Hebisxanesinde Kalaçak Ançak Zehra Dayanamaz Bir Çözüm Bulub Kacaçak Umarım Anenide Kurtaraçak Zehra Özün Böyük Sıxıntıya Saldı Ömer’in Karşısından Zehra Bir Anlığa Yox Olması Ve Babasının Adamları Terefinden Kaçırılmasın Bilemez Bu Hekiket Tez Ortaya Cıxsa İyi Olar Heyatda Ele Sirler Var Ki Onu Tez Çözmek Mümkün Deyil Buna Zaman Lazımdı İster Dizide İstersede Gerçek Heyatda Ömer’in Çaresiz Günleri Başlayaçak Bu Caresizliyi Babası Nenesi Ve Defne Yapaçak Ömer Ve Zehra Umarım Aşkları Onları Sıxıntıdan Kurtaraçak

 26. nurbanu abliskom hos geldin defneyi gordum ve cok sinirlendim bahsende cadisida ne gormus bu sari ciyandan gul kimi sudamlamiz var zaten merak etme onuda postalariz cikib gider diziden aksionsuz olmaz tabiki

 27. Uy aha aksiyona gel.Bahşende sen kar tanesi su damlası gibi zehrayı bırakıpta o leylek yuvası gibi kızımı ömere layık gördün allah seni bildiği gibi yapsın emi sana rahatlıkla bunak diyebilirim o zaman

 28. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Zehra’nın Xalasının Ömer’in Nenesinin Karşısında Durması Onu Kimse Üzemez Demesi İyi Ama Xala Neneni Baxışından Duruşundan Onu Neye Kadir Olduğunu Anlasada Cox Geç Çünkü O Nenedi Zehra Üçün Tuzakları Bol Kecen Bölümden Anlamışdım Defne Yuvadan Destek Alıb Zehraynan Ömer’in Arasına Covğun Kar Getireçek Bahar’ın Koxusu Aşklarında Olsada Ömernen Zehra Aşkları Sıxıntı Cekeçek Zehra’nın Xalasının Baş Örtüyü Neneye Vermesi Nenenin Baş Örtüye Pis Gözle Baxması Üzüçü Baş Örtüyü Kadının Gözeliyidi Zehra Ömer Defne Cox Sıxıçı Durum Bu Durumu Nene Yapaçak Zehra Ömerin Anesiynen Görüşü Yarım Kaldı Zehranın Ömer’e Aneni Kaçırdılar Ömerin Sanki Bir Anlık Kaybolan İlleri Yox Oldu Çünkü Ane Mükedesdi Eziz Ane Çan Ane Gözel Mehriban Ane Böyütdükçe Bizi Sen Den Düşür Saçlarına Kehramanlar Anesi Sevimli Gözel Kadın Gerçekdende Ane Kehramanların Anesidi Ömer Anesini Atamaz Ne Olur Olsun Ançak Hekiket Üze Cıxaçak Ve Babası Üçün Dediyi Sözlere Göre Üzüleçek Ömer Babam Menim Kehramanımdı Bu Kehraman Ne Nenesi Olaçak Nede Babası Esil Kehraman ANESİ Olaçak

 29. Ay arkdaslar kerem ne guzel supriz hazlamis sabah için vallah kiskandim boyle guzel sahneleri zehomu için hiç cekmyor su nazmiye uf ya bizim indmiza yapyor bilyorum ya bi de büyük hala makeme duvrina ne anlatdı da kadi tut yemis bulbule döndü kecmise dayir bi şey mi bilyor acaba çok merak edyorum neyse arkdslar simdi dayım gile gidyoruz anca akşam gelirim geldiyim de konsuruz merak etməyin

 30. Hayirli aksmlar ask aylem ne ypyorsunuz oğuz abi vallah zehra bu utanclik la omeri defnye kabdrmas iyi dir bence define ni gelmesi iyi olcak yanı erken konsmamak gerkir ama en azın da kocasina sahibi cikar omer çok acyorum artik ya zehra da da hiç akıl yok bulmsun yaksikli karzmatik bi de seni çok seven bi omer kiymet bilmyorsun ama suc onar da deyil ki zehra omer baş baş kalmasin diye ila bir tansyonu ya dusyor ya kalkyor ben bir şey anmadim bunar da bi cacik olmaz bu hafta da boyle bidi

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018