26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak?

Sevilen dizimiz 26-27 Mart 2018 tarihlerinde kaldığı yerden star tv de devam edecek. Adını Sen Koy 311.bölüm 26 mart pazartesi günü 312. Bölüm Fragmanı Özeti de 27 mart salı günü kaldığı yerden devam edecek bakalım yeni bölümlerde Neler Olacak? Neler yaşanacak kısaca fragmanı izledikten sonra olacak gelişmelere göz atalım birlikte..

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yeni haftası ile 26 Mart pazartesi günü ekrana gelecek olan Adını Sen Koy dizisi yeni hafta fragmanı videosunu sizlere bu sayfada sunmak ve yeni bölümlerde olacaklar hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Sevilen dizimiz Adını Sen Koy Pazartesi ve salı gününü kapsayan yeni fragmanı yayınlandı. Bizde fragmandan gördüklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Jülidenin kaçırılmasından hemen sonra Ercanın adamları Zehrayı da kaçırırlar. Zehranın kaçırıldığını gören Ömer oldukça zor zamanlar yaşasa da Zehrayı kurtarmak için hemen peşlerinden harekete geçer.. Ömer Zehrayı ve Annesi Jülideyi kurtaracak mı?

Öncelikle Jülide’nin kaçırılmasının hemen ardından yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. her ne kadar Ömer annesine sahip çıkmasa da Zehra ve Ayşe’yi affettiği için annesine karşı bir yumuşama olur mu kaçırılmış olan annesini Ömer mi kurtaracak soruları en çok akıllara takılan soru olarak gündeme geldi. Elbette hepimiz zamanında Jülide’nin çocuklarını bırakıp gitmesini doğru bulmasak da onu evden gitmeye zorlayan nedenler olduğunu az çok tahmin ediyoruz.

Zehra ve Ayşe de annesinin böyle sıradan bir gidişle ayrılmadığını mutlaka önemli nedenlerin varlığını bir kadın gözüyle az çok tahmin etmektedirler. kilit isimlerden birisi olan bahşende ise bu konuda torunlarına çok iyi örnek olmamış ve onlara sürekli Jülideyi kötülemiştir.

Peki gelelim Jülide yi kim kaçırdı neden kaçırdı sorusuna. Ayşe ve Zehra’nın sık sık Jülide ile görüşmesi en çok Bahşendeyi ve Jülide’nin şimdiki eşi Ercanı rahatsız etmiştir. Eskiden beri husumeti bulunan ve Kervancıoğlu ile arasındaki sürtüşmeleri olan Ercan Bey Eşinin çocukları ile görüşmesine istememiş olabilir. Ancak Bahşende de gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını engellemek için Jülideyi kaçırmış olabilir .

26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı ve tüyoları

Detaylı fragman analizimiz birazdan buraya eklenecek ve sayfamız güncellenecektir. 26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı ve tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek haftanın Tüyoları için Tıklayın >>  Adını Sen Koy 311.-312.313. Bölüm Tüyoları

Defne ise Ömer için hayat dolu olsa da Zehra için yeni bir bela olacak gibi görünüyor. Zaten her güzel kız Zehra için potansiyel bir tehlike 🙂 Ancak meraklanmaya gerek yok, Zehra tescilli güzel nede olsa.. Ancak yinede içinde kurtlar Zehrayı çok rahatsız edecek gibi görünüyor.

Diğer yandan Şirkette Koray Özgenin casusluk yaptığının kesin olarak farkındadır ve Özgeye bunu sorar, özge zor da olsa bunu kabullenir ve İpeke iftira attığını da itiraf eder. Koray delilleriyle Nihata da Özgenin neler yaptığını anlatır. Peki şimdi ne olacak Özge şirketten tamamen ayrılacak mı? Gidecek mi? Yoksa dizimizden çıkacak mı?

26-27 Mart Adını Sen Koy 311.-312. Bölüm Fragmanı

Jülidenin kaçırılmasından hemen sonra Ercanın adamları Zehrayı da kaçırırlar. Zehranın kaçırıldığını gören Ömer oldukça zor zamanlar yaşasa da Zehrayı kurtarmak için hemen peşlerinden harekete geçer.. Ömer Zehrayı ve Annesi Jülideyi kurtaracak mı? Kurtarmadan dönmez bizim bildiğimiz Ömer..

https://www.youtube.com/watch?v=b5fcP5-EHsw

Adını Sen Koy 311.-315. Bölüm TÜYOLARI

Adını Sen Koy 311.-312.-313.Bölüm Tüyoları (26-28 Mart) Yeni Gelişmeler Neler?

YORUMLAR

  1. GUN AYDİN SAYİN YONETİCİ
    ÜGURLU MUTLU GUNLER DİLİYOROM
    YUREKLERİN SULTANİsiz
    ALLAH SİZİ KORUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.