26-30 Kasım 2018 Yemekteyiz Yarışmacıları Kimler Kim Birinci Oldu Kazandı?

26-30 Kasım 2018 Yemekteyiz Yarışmacıları Kimler Kim Birinci Oldu Kazandı? Yemekteyiz yarışması bu hafta pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya başladı. 26 Kasım pazartesi günü yeni yarışmacılar geldi. Haftanın ilk yarışmacısı belli oldu. Evinde tanımadığı insanlara yemek hazırlayan ilk gün yarışmacısı diğerlerine göre biraz daha şanslı bence. Çünkü ilk günden sonra herkes birbirlerine bileniyor ve puanları düşürüyorlar.

KAZANAN YARIŞMACI KONUNUN SONUNDA BAKABİLİRSİNİZ.

Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın yarışmaları birinci gün Buket Köksoy, 2. gün Yemekteyiz programı yarışmacısı Birol Lafçı, 3. gün yarışmacısı Edanur Akbulut, 4. gün yarışmacısı Yalçın Öztan,  Yemekteyiz 5. gün yarışmacısı Seyhan Bekiroğlu.

Yemekteyiz 26-30 Kasım yeni haftanın ilk yarışmacısı Buket oldu. Buket Köksoy Gıda Mühendisi. Buket Hanım pazartesi günü misafirlerini böyle bir menü ile ağırlayacak; Mercimek çorbası, zeytinyağlı yaprak sarma, çoban salatası, köri soslu tavuk, nohutlu pirinç pilavı ve haşhaşlı revani. Buket Hanım menüsü ile yarışmacılardan kaçar puan alacaklar? Yarışma devam ederken puanları sizlerle paylaşacağız.

Yemekteyiz yarışması 27 kasım salı bölümünde yarışan yarışmacı Birol Lafçı. Birol Lafçı emlak danışmanı. Yemekteyiz yarışmasında çarşamba günü yarışan yarışmacısı Edanur Akbulut. Edanur Hanım ev hanımı ve çok iddaalı. Yemekteyiz yarışmasında perşembe bölümünde ise Yalçın Öztan yarışıyor. Yalçın Öztan seslendirme sanatçısı. Cuma günü hafta finalinin yapılacağı bölümde de yarışan yarışmacı Seyhan Bekiroğlu tasarımcı.

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacılarını sizlere yazdık. Haftanın her günü konumuz güncellenmektedir. Yemekteyiz yarışmacıların kaç puan aldığını sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI 1. GÜN BUKET HANIM KAÇ PUAN ALDI?

Yemekteyiz yarışması Birol Bey Buket Hanım’a 2 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Edanur Hanım Buket Hanım’a 1 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Yalçın Bey Buket Hanım’a 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Seyhan Hanım Buket Hanım’a 3 puan verdi.

Birol Bey’in menüsünde Gastronom Çorbası, Tavuklu Mantarlı Krep, Pestolu Mozzarella, Güveçte Kebap, Pirinç Pilavı, Cake Art Tatlısı… Yemekteyiz yarışmasında 27 Kasım salı günü yarışan Birol Bey’e verilen puanlar şöyle;

Yemekteyiz yarışması Buket Hanım Birol Bey’e 3 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Edanur Hanım Birol Bey’e 1 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Yalçın Bey Birol Bey’e 4 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Seyhan Hanım Birol Bey’e 3 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında 4. gün Edanur Hanım mükemmel bir menü hazırladı. Ancak istediği puanları alamadı malesef. Edanur Hanım’ın menüsünde; Yöresel Çorba, Sigara Böreği, Çoban Salata, Güveçte Dana Kavurma, Pirinç Pilavı Baklava… Yarışmacılar yemekleri eleştirdiler ancak baklavaya tek kelime edemediler. Baklava için ile tam puanı hak ediyordu bence!

Yemekteyiz yarışması Birol Bey Edanur Hanım’a 2 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Buket Hanım Edanur Hanım’a 4 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Yalçın Bey Edanur Hanım’a 4 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Seyhan Hanım Edanur Hanım’a 4 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında 30 Kasım cuma günü hafta finali yaşandı. Seyhan Hanım cuma günü misafir menüsünde olan yemekleri sizlerle paylaşalım. Seyhan Hanım başlangıcı Kremalı Sebze Çorbası, Paçanga Böreği, Narlı Roka Salatası, Elbasan Tava, Bademli Üzümlü Pilav, Çilekli Magnolia ikram etti.

Yemekteyiz yarışmasında cuma günü Seyhan Hanım’ın evinde hafta finali yapıldı.  Hafta finalinde verilen toplam puanlara bakalım;

YEMEKTEYİZ YARIŞMASINDA 30 KASIM HAFTA FİNALİ ÖZETİ PUANLARI;

Onur Bey Yalçın Bey’e Eda Hanım’ın 2 puan vermesinin ardından kızmadı ancak çok güzel laf soktu bence!! Eda Hanım çok güzel bahane buluyorsunuz, bahaneler örüyorsunuz dedi bu lafı bence Eda Hanım’ı zaten pişman etmiştir!

Bilgi yarışması yarışmacılara +2 puan kazandıracaktı. Bu bilgi yarışmasını kazanan isim 25 sorudan 20 doğru yaptı ve Seyhan Hanım kazandı.

Yemekteyiz yarışmasında Pazartesi günü Buket Hanım’a toplamda 11 puan verildi. Birol Bey 2, Seyhan Hanım 3, Yalçın Bey 5, Edanur Hanım 1 puan verdi. Onur Bey’de 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında Salı günü Birol Bey’e toplamda 11 puan verildi. Buket Hanım 3, Seyhan Hanım 3, Yalçın Bey 4, Edanur Hanım 1 puan verdi. Onur Bey’de 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında Çarşamba günü Eda Hanım’a toplamda 14 puan verildi. Buket Hanım 4, Birol Bey 2, Yalçın Bey 5, Seyhan Hanım 2 puan verdi. Onur Bey’de 8 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında Perşembe günü Yalçın Bey’e toplamda 22 puan verildi. Buket Hanım 6, Seyhan Hanım 10, Birol Bey 4, Edanur Hanım 2 puan verdi.  Onur Bey’de puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında Cuma günü Seyhan Hanım’a toplamda 18 puan verildi. Buket Hanım 5, Birol Bey 6, Yalçın Bey 6, Edanur Hanım 1 puan verdi. Seyhan Hanım bilgi yarışmasını bildiği için +2 puan ekledi ve 20 puan oldu. Onur Bey’de puan verdi.

Haftanın sonuncuları 16 puanla Buket Hanım ve Birol Bey oldu.  Haftanın 3. olan ismi 22 puanla  Eda Hanım oldu. HAFTANIN BİRİNCİSİ VE 10.000 TL SAHİBİ YALÇIN BEY OLDU. KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26-30 Kasım 2018 Yemekteyiz Yarışmacıları Kimler Kim Birinci Oldu Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018