26-30 MART BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI (1348.-1349.-1350.-1351.-1352. BÖLÜM)

26-30 MART BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI (1348.-1349.-1350.-1351.-1352. BÖLÜM)LERDE neler olacak neler yaşanacak sizler için buraya tüm tüyoları ekliyoruz. Facebook Beni Affet sayfasına teşekkür ederiz. Sizlerde 26-30 MART BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI (1348.-1349.-1350.-1351.-1352. BÖLÜM) hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

 

Asiye ve Cansu’nun yılbaşında çevirdikleri oyun sonrasında “çocuğu” olmayacağını düşünen Feride hamiledir. Bu hamileliğin “gerçek” olduğuna bir türlü inanamamaktadır Feride, nasıl olmuştur bu, doktor asla “hamile” kalamazsın derken nasıl nasıl hamile kalmıştır? Bunun yanıtını alabilmek için doktora giden Feride’yi takip eden başka birileri daha vardır.

Feride “bebeğinin” gerçek olduğunu, bunun bir dış gebelik değil, gerçek bir hamilelik olduğunu anladığında havalara uçar. Nazire’de onunla birlikte bu mutluluğu yaşarken, beklenmeyen ziyaretçi Yaman’dır, Feride’yi yakalar, neler olduğunu anlamak için sorguya çeker. Feride daha fazla gerçekleri saklayacak güçte değildir.

Yaman’a istediği evladı vereceğini daha fazla saklayamaz. Yaman’ın evladı olacağını öğrenmesi, ikiliyi mutluluğa boğar. Özellikle Yaman “baba oluyorum baba” diye bağırırken, Feride’nin gözlerinden dökülen mutluluk göz yaşları herkesin içini sıcacık edecek sahnelere gebedir..

Kader’le Murat’ın arasında yaşananlar ikiliyi afallatmıştır. Murat bunun “bir” hata olduğunu, yapmaması gerektiğini söylerken, Kader aynı fikirde değildir, onun Murat’a karşı duyguları vardır, ne olursa olsun yaptıklarından pişman değildir. Öte yandan Güzel’in aklında hala Murat vardır, ne olursa olsun, yaptığından ötürü kızgın olsa da, bir geçmişleri , bir arkadaşlıkları vardır. Soluğu Murat’ın yanında alan Güzel’in söyleyecekleri, aldığı kararlar herkesi etkileyecek güçtedir. Öte yandan köyden dönen Mahir’in bu duruma dahil olması, Kader’le Murat’ı zora sokacaktır.

Nazan’ın oyunları yüzünden birbirlerinden uzaklaşan Ateş ve Zeynep’i zor günler beklemektedir. Özellikle Nazan’ın kızlarını sürekli doldurması, sürekli onları Ateş’e ve Sevgi’nin ailesine karşı kıştırtması işleri daha da zora sokmaktadır. Ateş’in tek yapabileceği şey, her şeyi itiraf etmesi için Sumru’yu ikna etmeye çalışır.

Öte yandan Sevgi, oğluyla gelinin barışmasına yardım etmeye çalışırken başına gelen şeyler bütün aileyi ve herkesi etkileyecek bir olayın başlangıcıdır. Sevgi’nin karşısına geçmişten çıkıp gelen biri, Kayacan ailesinin başına bela açabilecek güçtedir ve yıllardır ortalarda görünmeyen biridir. Kimdir bu adam, neden gelmiştir, ne istemektedir daha da önemlisi, Sevgi’yle bağlantısı nedir?

26-30 MART BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI (1348.-1349.-1350.-1351.-1352. BÖLÜM) TÜYOLARINA YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26-30 MART BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI (1348.-1349.-1350.-1351.-1352. BÖLÜM) (8 Yorum)

  1. Rezalet ilişkiler..topluma kötü örnek oluyorsunuz, çok seviyesiz, kalitesiz bi dizi; yapay tesadüfler, vs

  2. bir senaryo yazarı nasıl oluyorda bu tarz bir diziyi bizim önümüze sunuyor kader ve muratı bir anlık bile olsa sevgili yapmak nasıl bir zihniyet düne kadar mahiri hala seven yiğit ile birlikte evliyken bile mahiri seven bir insan bir anda murata aşık oluyor sizden ricam bu dizinin kalitesini daha fazla düşğrmeden devam edin lütfen yoksa bizim gibi izleyen ciddi bir kesimi kaybedeceksiniz ya da konu kalmadı ise hakkını vererek bu diziyi noktalayın bence sizler bizim gibi izleyici ile bu şekilde dalga geçiyorsunuz kendinize ve bize bunu daha fazla yakıştırmayın lütfen

  3. Bitsin artik su lastik gibi uzayan dizi. Izlemesek de sinir etmeye basladi. Kanaldan vazgecegim artik yaaaaaaaa. Beni affet!

  4. Diziyi saçma bir hale getirdiniz Murat ile Kaderin beraber olmaları ne demek hani güzeli çok seviyordu ya bundan sonra Murat ve Güzel bir araya gelmesinler.Bir araya gelirlerse iyice saçmalamis olusunuz

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018