26 Ağustos Kuaförüm Sensin Konsept Ne?

Bu gün 26 Ağustos Kuaförüm Sensin Konsept Ne? Saç modelinin konusu yarışmacıları ve yapılan saçları bu konumuzdan takip edebilirsiniz. Günün saç modeli nedir ve modeller kimdir yakından tanıyalım.

26 Ağustos Kuaförüm Sensin Konsept Ne?

Kuaförüm Sensin Konsept Nedir ?

26 Ağustos itibari ile yeni haftaya Öncü ve Özlem’in yerine gelen Berk ve Merve ile başladı. Günün konsepti ise kostüm partisine katılan bayanın saçı ve makyajı üzerine kurulu. Toplamda 45 dakika saç ve 20 dakika makyaj süresi bulunuyor. 65 Dakika’da kim daha iyi hazırlanacak ve yarışmanın yeni kuaförü Berk nasıl bir saç yapacak ? Makyözü Merve Karan tamamlaya bilecek mi?

Kuaförüm Sensin Konsept Nedir ?

Kuaförüm Sensin Neşe Güleç Kimdir ?

Yarışmanın modeli olarak katılan Neşe Güleç 26 yaşındadır. İstanbul’da yaşıyor. Haftanın yeni yarışmacısı olan Berk ve Özlem’in ellerine kendisini teslim etti. Yapılan kesimi ve makyajı beğenen yarışmacı gündemin en etkileyici ismi oldu. Eski yarışmacılardan fazlası ile eleştiri aldı.

Kuaförüm Sensin Nazlı Öztürk Kimdir ?

Günün güzel modeli Nazlı Öztürk 29 yaşında. İstanbul’da yaşayan genç kızımız model olmak için başvuru yaptığı Kuaförüm Sensin yarışmasında Hayat ve Özlem’in modeli olarak bu gün yarıştı. Kendisi Evlidir.

Kuaförüm Sensin Merve Ergin Kimdir ?

Günün en yaşlı modeli olarak yarışmaya katıldı. 33 Yaşındaki Merve Ergin İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. Güzellik konusunda kendisinin de yorumları olan yarışmacı Mustafa ve Tuna’nın yaptığı saç modelini aynada görünce wauv diyerek çok beğendi. Mustafa ve Tuna savaşçı kadın modeli yapmış saçlarını ise örmüştü. Gerçek haline göre bir hayli değişmişti.

Kuaförüm Sensin Merve Ergin Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Kübra Bedeli Kimdir ?

Güzel model yarışmaya 26 ağustos günü katıldı. Kuaförüm sensin modelleri arasında Kübra Bedeli güzelliği ile dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta gündem konusu olan Tuna’nın kalbini yaktığı masanın modeli oldu. Yarışmada saçlarını ve yüzünü Sıla ile Mira’nın deneyimli ellerine emanet etti. İstanbul’dan katılan yarışmacı evlidir.

Kuaförüm Sensin konsepti nedir ? 26 Ağustos programının konusu nedir ? Hangi saçı yapıyorlar Kübra Bedeli, Merve Ergin, Nazlı Öztürk ve Neşe Güleç kimdir modellerimizi sizlere tanıttık. Ayrıca Kübra ile Nazlı da gelin görümce olduğu yarışmada ortaya çıktı. Siz jüri olsaydınız oyunuzu kime verirdiniz?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.