26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları (Ab-Total) Diriliş Karadeniz Jet Sosyete

26 Aralık çarşamba günü reytinglere baktığımızda yine Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin büyük rekabetini görüyoruz. Çocuklar duymasın ve Jet sosyete ise rekabette biraz geri kalmış durumdalar. Fox tv de ise Yaparsın Aşkım devam ediyor. 26 Aralık 2018 Çarşamba Reytinglerinde Geniş Aile Her Türlü Star tv de Delibal filmi de Show tv de ekrana gelecek ve yarışa katılacak.. 26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları (Ab-Total) Diriliş Karadeniz Jet Sosyete dizileri hakkında detaylar paylaşılacak burada sizlerle..

26 Aralık çarşamba reyting sonuçları

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Nasıl? (Ab – Total Sıralama) LİSTELERİNİ BuRADA SİZLER İÇİN CANLI BİR ŞEKİLDE AKTARMAYA ÇALIŞACAĞIZ. 26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında en çok Diriliş Ertuğrul izlenirken Sen Anlat Karadeniz 2. sırada yer alıyor. Show tv de yayınlanan Acı Tatlı Ekşi ise tv de ilk kez yayınlandığı için oldukça ilgi gördü ve izleyici toplayabildi. İşte kısaca 26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarının analizi:

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları (Ab-Total) Diriliş Karadeniz Jet Sosyete

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında kim birinci ikinci ve üçüncü olacak merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki öpüşme sahnelerinin ardından izleyicilerin daha çok Diriliş Ertuğrul dizisine kayması ve reytinglerde belirgin şekilde öne geçmesi bekleniyor. Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz 26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında bakalım nasıl bir Ab ve Total reyting alacaklar merak ediliyor. Kaçma Birader Star TV de Acı Tatlı Ekşi Show tv de nasıl sonuçlar alacaklar. İşte bugünkü diğer programlar:

1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Çocuklar Duymasın / Kanal D
4. Jet Sosyete / TV 8
5. Yaparsın Aşkım / Fox TV
6. Geniş Aile Her Türlü / Star TV
7. Delibal / Show TV

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Nasıl? (Ab – Total Sıralaması)26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Yeni Sezona merhaba diyen Diriliş mi Sezon Anlat Karadeniz mi? 26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz dizileri yeniden kapışmaya ve reytinglerde mücadele etmeye başlıyor. Trt1 de ekrana gelen ve 5. sezonun ilk bölümü ile 26 Aralık çarşamba günü Trt1 de yayınlanan Diriliş dizisi bakalım ilk bölümle nasıl bir izleyici kitlesine ulaşacak. Sen Anlat Karadeniz reytinglerde 26 Aralık çarşamba ne yapacak?

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Trt1 Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz gibi seçeneklerden başlayıp yaparsın Aşkım Star tv de Kaçma Birader filmi ve Show tv de Acı Tatlı Ekşi tv de ilk kez gösterilecek. Trt1 ekranlarındaki Diriliş Ertuğrul 26 Aralık çarşamba günü en merak edilen reytingleri nasıl olacağı çok merak edilen 5. sezonu ile ekrana gelen dizi oldu.

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz

AB REYTİNG SIRALAMASI;

TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

26 Aralık 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları AB TOTAL Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın..  26 Aralık 2018 reyting sonuçlarını paylaşmak için bu konuyu açıyoruz. 26 Aralık 2018 çarşamba günü reyting rekabetini hangi dizi kazanacak? Trt1 de ekrana Diriliş Ertuğrul 5. sezonu ile nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu. İddialı yapımların yer aldığı çarşamba günü haftalardır birinci olan dizi mi olacak yoksa yeni bir dizi reyting birinciliğine oturabilecek mi?

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab - Total

Çarşamba günü Atv de Sen Anlat Karadeniz, Kanal D de Çocuklar Duymasın, TV8 de Jet Sosyete, TRT 1 Diriliş Ertuğrul, Star TV’de Eyvah Düşüyorum yayınlanacaktır. Programlardan hangileri reytinglerde ilk sıraları alacak?

26 Aralık 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları AB TOTAL  Diriliş Ertuğrul Nasıl bir oran aldı?

Bugün Hangi Programı İzleyeceksiniz ?
1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Çocuklar Duymasın / Kanal D
4. Jet Sosyete TKR / TV 8
5. Yaparsın Aşkım / Fox TV
6. İstanbullu Gelin TKR / Star TV
7. Deliha / Show TV

Sen anlat Karadeniz dizisi yeni sezona başladığı günden beri her çarşamba reytinglerde birinci olmayı başarıyor. Başarılı dizinin bu hafta da reytinglerde birinci olacağını tahmin ediyoruz. Sen anlat Karadeniz bu bölümünde Nefes  Vedat tarafından vuruldu. Vedat aslında Tahir’i vurmak istese de Nefesin Tahire sarılması sonucu Nefes vuruldu. Hastaneye kaldırıldı. Vedat parmaklıklar arkasına girerken, Tahir’de Nefessiz dışarıda kendini dört duvar arasında hisseder. Tahir’in Karadeniz’e Nefes diye bağırdığı sahne seyircileri çok etkileyecek.

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Tahir Nefesin durumunu Yiğit’e söylemese de Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hisseder. Anne ve oğul arasındaki güçlü bağ Nefes’in hayatta kalmasını sağlayacaktır. Tahir ve Nefes aşkı birbirlerine can olacak bu bölümde. Sen Anlat Karadeniz dizisi geçen haftalarda AB ve Total reytinglerinde birinci olmuştu. Bu hafta da birinci olacağını tahmin ediyoruz. Reyting oranını açıklandığı an sitemizde bulabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen aile dizisi Çocuklar Duymasın 55. bölümü ile ekranlara geldi. Bu bölümde Havuç ve Simay’ın aileleri evlilik hazırlıklarına devam ediyor. Meltem istemeye istemeye bohça alışverişine gitti. Sultan Hanım’ın evine bohçayı teslim etmeye gittiler Gönül’le birlikte. Tüm aile düğün hazırlıkları yaparken Havuç ve Simay tarafından üzücü bir haber geldi. Havuç ve Simay’ın ayrıldığı haberi büyük yankı yarattı. Hiç kimse ayrılığın sebebini anlamadı, Havuç ve Simay ne zaman barışacak?

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Geçen hafta Total reytinglerde 8. sırada yer alan Çocuklar Duymasın dizisi AB reytinglerinde 6. sırada yer almıştı. Bu hafta Çocuklar Duymasın dizisinin yine benzer oranlar alacağını tahmin ediyoruz.

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Geçen hafta yeni sezon ile başlayan Jet sosyete dizisi TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Jet sosyete dizisi kadrosuna kattığı yeni oyuncularla daha da komik hale geldi. Bu hafta diziye Yıldız Tilbe de konuk oluyor. Bakalım Yıldız Tilbe’nin gelişi Jet sosyete dizisi reytinglerini olumlu olarak etkileyecek mi?

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

26 Aralık 2018 Çarşamba günü Star TV de Babaların Babası filmi yayınlanacak. Daha önceki haftalarda Eyvah Düşüyorum programı yayınlanıyordu. Eğlenceli yarışma Eyvah Düşüyorum geçen hafta öğretmenlere yönelik bir soru ile eleştirilmişti. Bu yüzden kaldırılma tehlikesi yaşamıştı. Ancak son kararla hafta da 2 güne çıkarıldı. Eyvah Düşüyorum programı reytingleri nasıl olacak? Geçen hafta total de 27. sırada yer alan program bu hafta kaçıncı olacak göreceğiz.

26 Aralık 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları TOTAL

26 Aralık 2018 Reyting Sonuçları güncellendi…

26 Aralık 2018 Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul  AB REYTİNG SIRALAMASI;

26 Aralık 2018 ÇARŞAMBA DİZİLERİN REYTİNG ANALİZLERİ:
Diriliş Ertuğrul
Yeniden sahalara döndü ve döner dönmez tahtını geri aldı. Böylesi reytingleri almak büyük bir başarı ve 5. sezondaysa dahada bir güzel oluyor. Dizi bu sezon Ertuğrul hikayesini bitecek ve önümüzdeki sezon Osman Gazi olarak devam edecek, bu reytingler o işe geçerse TRT 1 çok büyük yaşar.

Sen Anlat Karadeniz
Fanlarına göre en bekledikleri bölüm olmasına rağmen düşüş yaşadı. Daha öncede dediğim gibi dizinin konusu tekrar yapmaya çok müsait ve zaten öylede oluyor. Hiç bir dizi kötü karakterinden vazgeçmek istemez bu yüzdende herkes susar dizide. Ne yazıkki bu seyirciyi sıkıyor ve reytinglerde görebiliyoruz sonucu. Bakalım haftaya toparlanacak mi ama dediğim gibi güçlü bir dizi geldiği an AB grubunda iş yapabilir.

Jet Sosyete
Düşüş bekleniyorken, yükselmek çok iyi gelmiştir diziye. Bu hafta Diriliş Ertuğrul başlamasaydı AB grubunda 6 bazını geçebilirdi O Ses sayesinde. Onun dışında reytingler şu anlık iyi kanal için ve çok büyük bir düşüş yaşamadığı taktirde yoluna böyle devam eder.

Çocuklar Duymasın
Çok kötü durumda, ya final yapmalı yada gün değiştirmeli.

ÇARŞAMBA GÜNÜNÜN REYTİNG YORUMLARI:
DİRİLİŞ ERTUĞRUL:
Türkiye’nin en fazla izlenen yapımı yolunda çok başarılı bir grafikle devam ediyor, öyle ki herkes Diriliş Ertuğrul’dan korkuyor ve bugüne hiçbir kanal yapım koymak istemiyor.
Trt1 hiç şüphesiz ki Diriliş Ertuğrul sayesinde her sezon rahat oluyor.
Yapım hakkında pek fazla söylenecek bişey yok, kemik bir izleyici oluşturan yapıma başarılarının devamını dileriz.

ÇOCUKLAR DUYMASIN:
Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen yapım ne yazık ki beklenenleri pek karşılayamıyor. +4 reyting alması yapımı kurtaracak fakat +3 reytinge bile zor çıkıyor.
Ama görünen şu ki çarşamba akşamlarının başarılı dizilerinden birisi çünkü Çocuklar Duymasın sadece dün yayınlanan o 60 bölümden ibaret değil dizi yıllara meydan okuyor ve hala ayakta bu yüzden kimse bu dizi için başarısız diyemez.
Dizi acilen hafta sonuna alınmalı +2 reyting civarı dizi için çok kritik fakat başka yönden bakacak olursak kanalın tek başarılı dizisi de Arka Sokaklar onun haricinde elle tutulur bi başarı yok arada sırada da İkizler Memo-Can başarıyı sağlıyor.
Dizi düşük bütçeli bir yapım olmasaydı zaten çoktan bitmişti.
Diziye başarılar dileriz!

SEN ANLAT KARADENİZ:
Kimsenin beklemediği bir başarıyla yayın hayatına geçtiğimiz sezon büyük bir sürprizle başlayan yapım kanalını memnun etmeye devam ediyor. İlklere imza atarak yurtdışına çok sayıda satışı yapılan ve ilk defa youtube’de bir dizi +3 milyon aboneyi geçerek başarılarına başarı katıyor. Geçtiğimiz sezonki birincilik hayalleri bir süreliğine suya düşmüş gibi gözüksede tekrar ilerleyen bölümlerde Diriliş Ertuğrul’la elbet ki rekabet artacaktır.
Diziyi tebrik eder başarılarının devamını dileriz!

JET SOSYETE:
Yapım standart oranlar almaya devam ediyor Total grubunda berbat üstüne berbat oranlar alsada AB grubunda bu açığı az da olsa toparlıyor. Tam bir hafta sonu dizisi olsa da hafta içi kalan kitleyi kendine çekmeyi başarıyor.
Dizi için fazla söyleyecek bişey yok.
Yapım sezon sonunu görecektir eğer az da olsa kendini toparlarsa gelecek sezon da bile görebiliriz.
•”OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!”26 Aralık çarşamba reyting sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Aralık 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları (Ab-Total) Diriliş Karadeniz Jet Sosyete (10 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018