26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı Müziği

26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı Müziği Hakkında detaylı bilgiler:

26 Aralık salı Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı Müziği nedir diye merak edip sitemizi ziyaret eden şarkının ne olduğunu ve kimin söylediğini yazacağız bu içerikte. 26 Aralık Ufak Tefek Cinayetler müziğini kim söylüyor diye merak edenler Michel Fugain – Une Belle Histoire isimli şarkısı dizide çaldı..

Michel Fugain Une Belle Histoire “Ufak Tefek Cinayetler” Dizi Müziğini sizlere buradan sunuyoruz. Fransızca olan bu şarkıyı video olarak da izleyebilirsiniz daha sonra 26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı video klibi olarak da yayınlayacağız sizler için..

26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde birbirinden güzel yabancı şarkılar çalmaya devam ediyor. 26 Aralık Ufak Tefek Cinayetler müziği Michel Fugain – Une Belle Histoire isimli şarkıdır. Yabancı şarkıları ile diziye renk katan yapımcı sanırım her bölümde yeni bir şarkı yayınlamak istiyor. Dizinin orjinalinde de böyleymiş zaten..

26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı LP – Lost On You

Daha önce çalan Maktul şarkısı da herkes tarafından beğenilmişti..

26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı Müziği sizler için paylaşıyoruz. Şarkı LP seslendiriyor ve adı Lost On You.. İşte o 170 milyon kez izlenen o video..

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizi Müziği Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Dağlar kışımış yolcum üşümüş

26 Aralık Ufak Tefek Cinayetlerde Çalan Yabancı Şarkı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017