26 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

Çok iddialı geçen bir akşam izledik. 26 haziran tv’deki yarışma programları ve 2019 yaz dizileri arasında reyting mücadelesi verildi. Bunun yanında nostalji Türk sineması ve Hint dizileri yüksek izlenme alarak reyting mücadelesini yakından takip eden kanallar oldu. Hep birlikte 26 haziran 2019 reyting sonuçlarını inceleyelim.

26 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi

Afili Aşk 3. bölüm reytingleri ile ilk sırayı alan gecenin dizisi oldu. Kanal D ekranlarında premium saatlerde yayınlanan dizi altığı yüksek share oranı ile de takipçilerinin desteğini arkasına almayı başardı.  Kerem ile Ayşe arasındaki sözleşmeli evlilik durumu tepki alırken, Sabri ise Ayşe’nin aşk acısı ile kendisini kahrediyor.

Afili Aşk 3. bölüm reytingleri

Show Tv bu akşam reyting yarışında yer almadı. Ali Sunal’ın programı Güldür Güldür Show’un eski bir bölümünü yayınlayarak geceyi geçiştiren kanal ilk üçe yaklaşamadı bile. Ancak eğlence programı olduğundan dolayı tekrar bölümü olsa da fena izlenme sayısı almadı. Tabi ki yeni bir bölüm ile de baş edemezdi.

Show Tv Güldür Güldür Show

Star Tv Kapanmadan Kazan yarışma programı 26 haziran günü yayınlanmadı. Kapanmadan Kazan bugün 26 haziran neden yok konumuzu okuyabilirsiniz. Onun yerine nostaljik ezberlenmiş bir Kemal Sunal filmi yayınladı. Kartal Tibet’in yönettiği Şark Bülbülü Star Tv’de izlenme oranlarını ilk üçe sokamadı. Show Tv’ye yakın reyting oranları ile günü bitirdi. 23:45’te ise Nereden Nereye filmini yayınladı ancak hüsran ile dolu reyting elde etti.

Kapanmadan Kazan 26 Haziran Neden Yok ? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Eski Köye Yeni Adet hangi kanalda yayınlandı ? Fox Tv’nin ev sahipliği yaptığı 2018 yapımı film reyting sonuçlarında ilk üçe girmeyi başardı. Özellikle ana haber bülteni Fatih Portakal’dan sonra kanalda kalan reyting oranları akşam saatinde çok etki ediyor. 102 dakikalık yerli yapım komedi filminde Osman Akca, Haki Biçici, Muhammed Cangören baş rol oynuyor.

26 Haziran Eski Köye Yeni Adet Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Atv 26 haziran reyting sonuçları ile ilk üçte yer aldı. Afili Aşk dizisinin reytinglerine ulaşamasa da Murat Yıldırım’ın sunumu ile yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yıllardır devam ediyor. İyi reyting elde eden yarışma programı bu akşamki bazı kanalların tekrar bölümleri ve nostalji filmi yayınlaması ile liderlik koltuğuna ATV’yi geçirdi. Yarışmada sorulan soruların anlık cevapları sitemizde verilmektedir anlık takip edebilirsiniz.

Atv 26 haziran reyting sonuçları

Survivor 26 haziran izlenme oranları çok iyi çıktı. Uzun süredir ilk üçe giremeyen yarışma programı 26 haziran 2019 reyting sonuçları listesinde ilk üçte yer aldı. Adını başarı ile uzun zaman aradan sonra yazdıran programa Yusuf ile Bora’nın kavgası damga vurdu. Survivor 26 haziran dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı konumuzdan gecede olanların özetini okuyabilirsiniz. Son elemelerin yapıldığı Survivor’da finale hangi isimler kaldı hangi isimler eleme adayı oldu?

Survivor 26 haziran izlenme oranları

3’te 3 Bir Zamanlar 26 haziran izlenme oranı ilk üç içerisinde yer almasa da Emre Altuğ’un sunumu ile televizyon başındakileri oldukça tatmin etti. Sıralamayı beşinci bitiren TRT 1 yarışma programının yaz aylarında önü açık gibi duruyor. Eskiden Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu yarışma Emre Altuğ sunumu ile de çok beğenildi.

3’te 3 Bir Zamanlar 26 haziran izlenme oranı

Kanal 7 26 haziran reyting sonuçlarını Tatlı Bela ve Sev Yeter dizileri ile takip ediyor. Hemen hemen aynı oranlarda reytingi yakalayan kanalın liderlik gibi bir iddiası yok. Zaten kimse çok farklı yayınlara sahip olan kanal ile de yarışmıyor. Her zaman ilk 10 içerisine girmeyi başaran Kanal 7 çizgisinden şaşmadı ve gecenin reyting sıralamasındaki yedinci kanalı oldu.

Kanal 7 26 haziran reyting sonuçlarını Tatlı Bela ve Sev Yeter

26 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? Siz Tv başında bu akşam hangi kanala destek verdiniz ? Her gün hem yapım şirketlerinin hem de kanalların yakından takip ettiği sonuçlar reklam gelirleri açısından ve yapımlara yapılan ödemeler bakımından büyük önem taşıyor.

26 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019