26 Haziran Esra Erol Zuhal Topal Yayınlanacak mı Neden Yok Bitti mi

Bayramın ikinci günü 26 Haziran pazartesi günü Esra Erol ve Zuhal Topal ekrana gelecek mi program olacakmı merak konusu oldu. Şimdiden haber vermek ve sizlere duyurmak için bu içeriği açıyoruz..

Esra Erol ve Zuhal Topal 26 haziran pazartesi günü program yapmayacak. Ancak bunun nedeni bayram degil. Esra Erol ile Zuhal Topal ayni gün 23 haziran cuma günü sezon finali yaptilar ve yaz tatiline girdiler. Bu nedenle ikisi de 26 haziran günü tv kanallarında olmayacak.

Bu arada programı tamamen bitecek haberleri çıkan Esra Erol tükürdüğünü yaladı! Gelecek sezon devam edeceğini vurgulayan ünlü sunucunun basına düşen haberi şöyle.

Her gün yeni bir skandalın yer aldığı İzdivaç programının sunucusu Esra Erol, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla programının sezon finalini yapacağını duyurdu. “İzdivaç programı kaldırılıyor” iddiaları sonrası pes ettiğini söyleyen Erol’un bırakmaktan vazgeçtiği ortaya çıktı.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Haziran Esra Erol Zuhal Topal Yayınlanacak mı Neden Yok Bitti mi (5 Yorum)

  1. Yaaa bak yine sinirlendim…hata bu sunucularda değilki..bunlara bu fırsatı veren yapımcı, ve reyting yaptırıp ekranda kalmasįna sebep olan bizleriz…sunucu ne yapsın, nasıl olsa keriz çok, yapıştır eline ne geliyorsa….hele o ismini hatırlamıyorum, babasını arayan bir genç vardı, az kullanmadılar o çocuğu..ya günlerce herkes ağladı,onlar ağladı proğram reyting yaptı, yeminle yerin dibine giresim geliyor onlar saçmaladıkça..olan ekran başındaki garibim duygusal temiz niyetli insanlara oluyor.birde bunları ciddiye alıyorlar, bilmiyorlarki onlar orda herdamla göz yaşına para alıyorlar…YAZIK..

    • Asil konu ise bunu izleyen insanlar izlemeklede kalmiyorlar internetde onlari savunuyorlar ve fanlar bir birlerini tanimadiklari halde bir birlerine demedikleri laf kalmiyor kufur falan ediyorlar gercekten cok yazik bi hic ugruna etmedikleri kufur kalmiyor eeeee akilli insan bunlari yaparmi bi de ordaki yarismacilarin hesabina bakiyorum takipci sayisi bazi unlu oyunculardan daha cok

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017