Connect with us

Dizi Haberi

26 Haziran Esra Erol Zuhal Topal Yayınlanacak mı Neden Yok Bitti mi

Bayramın ikinci günü 26 Haziran pazartesi günü Esra Erol ve Zuhal Topal ekrana gelecek mi program olacakmı merak konusu oldu. Şimdiden haber vermek ve sizlere duyurmak için bu içeriği açıyoruz..

Esra Erol ve Zuhal Topal 26 haziran pazartesi günü program yapmayacak. Ancak bunun nedeni bayram degil. Esra Erol ile Zuhal Topal ayni gün 23 haziran cuma günü sezon finali yaptilar ve yaz tatiline girdiler. Bu nedenle ikisi de 26 haziran günü tv kanallarında olmayacak.

Bu arada programı tamamen bitecek haberleri çıkan Esra Erol tükürdüğünü yaladı! Gelecek sezon devam edeceğini vurgulayan ünlü sunucunun basına düşen haberi şöyle.

Her gün yeni bir skandalın yer aldığı İzdivaç programının sunucusu Esra Erol, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla programının sezon finalini yapacağını duyurdu. “İzdivaç programı kaldırılıyor” iddiaları sonrası pes ettiğini söyleyen Erol’un bırakmaktan vazgeçtiği ortaya çıktı.

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

5 Yorum Var

5 Comments

 1. Melek

  3 Temmuz 2017 at 09:13

  Nasil utanmadan program yapcak hani para onurundan gururundan onemli olamazdi bunlar arsiz olmus

 2. Gülay Albasan

  1 Temmuz 2017 at 01:33

  Yaaa bak yine sinirlendim…hata bu sunucularda değilki..bunlara bu fırsatı veren yapımcı, ve reyting yaptırıp ekranda kalmasįna sebep olan bizleriz…sunucu ne yapsın, nasıl olsa keriz çok, yapıştır eline ne geliyorsa….hele o ismini hatırlamıyorum, babasını arayan bir genç vardı, az kullanmadılar o çocuğu..ya günlerce herkes ağladı,onlar ağladı proğram reyting yaptı, yeminle yerin dibine giresim geliyor onlar saçmaladıkça..olan ekran başındaki garibim duygusal temiz niyetli insanlara oluyor.birde bunları ciddiye alıyorlar, bilmiyorlarki onlar orda herdamla göz yaşına para alıyorlar…YAZIK..

  • Asi

   1 Temmuz 2017 at 22:21

   Asil konu ise bunu izleyen insanlar izlemeklede kalmiyorlar internetde onlari savunuyorlar ve fanlar bir birlerini tanimadiklari halde bir birlerine demedikleri laf kalmiyor kufur falan ediyorlar gercekten cok yazik bi hic ugruna etmedikleri kufur kalmiyor eeeee akilli insan bunlari yaparmi bi de ordaki yarismacilarin hesabina bakiyorum takipci sayisi bazi unlu oyunculardan daha cok

   • Gülay Albasan

    1 Temmuz 2017 at 22:47

    Asi ne diyelim,ALLAH HIDAYET VERSINDE, AKILLARI BAŞLARINA GELSIN.

    • Asi

     1 Temmuz 2017 at 22:56

     Amiiiiin insallah 🙂

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top