Connect with us

Dizi Haberi

26 Haziran Söz Dizisi ve İsimsizler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

26 Haziran Söz Dizisi ve İsimsizler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? 19 Haziran pazartesi günü Star tv ekranlarında yayınlanan ve sezon finali ile izlediğimiz Heyecan dolu Söz dizisi 26 haziran pazartesi günü bayramın 2. günü ekrana gelmeyecek. Ekranda sevenlerinin merakla beklediği dizi Söz bir önceki hafta Sezon finali yaparak yaz tatiline girmişti.

Yaklaşık 2 ay yaz tatili yapacak olan Söz dizisinin ekibi Ağustos ayı başında yeniden toplanacak ve Söz dizisinin 2. sezon çekimlerine başlayacak. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça ilgi çekici bir dizi olan İsimsizler dizisi de 19 haziran pazartesi günü Sezon finali yapmış ve ekrana ara vermişti.

Ramazan bayramının 2. günü diziyi merakla bekleyen izleyiciler İsimsizler dizisinin Kanal D de olmadığını görünce şaşırıp kaldılar. 26 Haziran pazartesi İsimsizler dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi niçin yayınlanmıyor gibi sözlerle eleştirilerin odağındaki dizinin olmayışını bayrama bağlasalar da asıl sebebi 19 haziranda dizinin sezon finali olmasıdır.


26 Haziran Pazartesi günü Star tv de Söz Dizisi ve Kanal D de İsimsizler dizisi ekrana gelmeyecek. Bu diziler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi gibi soruların da gelmesi oldukça normal. Ama tekrar edelim. Söz ve İsimsizler dizileri sezon finali yaptığı için 26 Haziran pazartesi günü yayınlanmayacak.
Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Gülay Albasan

    1 Temmuz 2017 at 21:45

    Ya aslında iki dizide mükemmel, isimsizlerin ilk bölümünü izlediğimde kesinlikle izleemeye değer bir dizi dedim, fakat eşim söz dizisini izlediği için bende söz’ü izlemeye devam ettim, şimdide bu diziden vaz geçemiyorum..ama isimsizleride fragmandan takip etmeye çalışıyorum…

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top