26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma 8. Gün

26 Mart 2018 Pazartesi günü reyting sonuçlarında güne damga vuracak olan diziler Show TV ekranlarında çukur dizisi Star TV ekranlarında söz dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yasak elma ve Atv’de yayınlanacak olan 8 gün dizisidir. Geçen hafta almış oldukları reytingleri ile sıralamada oldukça önemli değişiklikler meydana geldi. Öncelikle kısa kısa dizilerden sonra da pazartesi gününün genel reyting sonuçlarından bahsetmek istiyoruz.

26 Mart pazartesi günü Show TV’de yayınlanacak olan çukur dizisinin yeni bölümünde oldukça hareketli sahneler yaşanacak. Geçen haftayı ilk sırada kapatan ve 10 oranına yakın Total reyting ile en yakın rakibi söz dizisinde biraz fazla reyting alan çukur dizisi bu hafta ya da büyük ihtimalle ilk sırada kapatacaktır.

Star TV’de yayınlanan ve geçen hafta 9.3 oranında Total reyting alan söz dizisi bu hafta da büyük ihtimalle yerini koruyacaktır. Çukur dizisinden sonra 2. sırada yer alacaktır. FOX TV’de başlayan yasak Elma dizisi ise Geçen hafta ilk bölümüyle ekrana gelmiş ve beklediği reytingi bulamamıştı. Bakalım 2. bölümü ile yasak Elma dizisi ne kadar reyting alacak izlenme oranlarını artıracak mı izleyip göreceğiz.

ATV ekranlarında yayınlanan ve geçen hafta oldukça kötü bir reyting alarak ilk bölümüyle ekrana gelen 8. Gün dizisi bakalım 2. bölümünde reytinglerini artıracak mı istediği oranlarda reyting alabilecek mi sizler kadar bizde merak ediyoruz. Ancak ATV final yapan dizisi kırgın çiçeklerin yerini dolduramamış görünüyor. zaten bir çok izleyici kırgın çiçekler bitmesini devam etsin diye kampanyalar başlatmıştı.

Sanırız ATV izleyicisi kanala biraz küstü ve bu yüzden sekizinci gün dizisi yeteri kadar izlenmedi. Eğer bu hafta da çok kötü oranlarda reyting alırsa kısa sürede final yolu gözükebilir. 8. Gün izleyicisi ilerleyen haftalarda artmaz ise yakın zamanda erken finale doğru yol alacaktır dizi.


26 Mart pazartesi günü reyting sonuçları nasıl olacak dizilerden başka bir de reytingleri etkileyen Survivor 2018 programı var ve 26 Mart pazartesi günü kim elenecek diye herkes merak ediyor. Elenen kişinin açıklanacağı ve eleme mücadelesinin yaşanacak 26 Mart pazartesi günü Tv8 reytinglerde oldukça iyi olanlar almıştı geçen haftalarda bakalım bu hafta da ilk sırada yer alması da ilk 3 sırada yer alacak izleyip göreceğiz.

26 Mart pazartesi reytingleri hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Söz dizisi mi çukur dizisi mi 1. olacak bu konu hakkında sizlerinde yorumlarını bekliyorum reytingler hakkındaki resmi sonuçları yarın yani salı günü saat onda sizleri buradan duyuracağız. yeni Sonuçlar açıklanınca ya kadar geçen haftanın reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz, hoşçakalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma 8. Gün (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2018