27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeler

27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeler hangileri son dakika olarak buradan kar yağışı olan il ilçeleri sizlere yazacağız. 26 Mart Salı 27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Son Dakika Tatil Haberi) buradan sizlere duyurmaya çalışacağız. Ülkemizin Doğu kesimindeki yoğun kar yağışı devam ederken bir çok ilimizde okulların tatil olup olmadığı merak konusu oldu. Bizde 26 Mart Salı 27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeleri buradan sizlere duyurmak istiyoruz:

26 Mart Salı 27 Mart 2019 Çarşamba hava durumu kar yağışı

Güncelleme: Arkadaşlar sürekli tatil var mı diye soran arkadaşlar oluyor, sizlere verdiğimiz haberler valilik veya kaymakamlık makamlarından açıklanan resmi sonuçlardır. Bunun dışında kesinleşmemiş, resmen açıklanmamış bilgileri paylaşmıyoruz. 26-27 Mart Pazartesi günü özellikle Doğu illerimizde Bitlis – Tatvan, Bingöl, Ardahan gibi şehirlerimizde yoğun kar sebebiyle tatil kararı bekliyoruz. Açıklama genellikle gece yarısı 1 e kadar veya sabah saatlerinde açıklanıyor. Açıklama olunca Anadolu ajansından bize bilgi anında düşüyor bizde sizlere duyuracağız… Yeni tatil olan yerleri görmek için, sayfayı ara sıra yenileyin lütfen..

26 Mart Salı 27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeler

Son Dakika Kar Tatili: Saat 19.07Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde kar nedeniyle Okullar 25 Mart Pazartesi tatil edildi.. Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Eleşkirt Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “İlçemizde merkez ve köylerinde görülen yoğun kar yağışı ve meteoroloji verilerine göre gece saatlerinde kuvvetli buzlanma ve don beklenmesi nedeniyle, taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime 25 Mart 2019 pazartesi günü 1 gün süre ile ara verilmiştir” denildi.. Yeni tatil haberleri için sayfayı yenileyin lütfen…

Saat 16.42: Erzincan-Erzurum civarında yoğun kar yağışı devam ederken 26-27 Mart pazartesi günü Erzincan-Erzurum illerinde kar tatili olacak mı merakla bekleniyor. Erzincan’da etkili olan kar yağışı ve tipi, ulaşımda aksamalara neden oluyor. Kentte dün gece başlayan kar yağışı ve tipi nedeniyle Erzincan-Erzurum kara yolundaki Sansa Deresi Geçidi’nde ulaşım güçlükle sağlanıyor. Olumsuz hava koşulları nedeniyle kara yolundan çıkan bazı araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Saat 14.46Hakkari ve ilçelerinde kar yağışı.. 26-27 Mart pazartesi okulların tatil olması beklenen Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde öğlen saatlerinden itibaren kar yağışı etkili olmaya başladı. Bir haftadır sıcak havaların etkili olduğu ilçede, öğlen saatlerinden itibaren kar yağışı başladı. İlçe merkezinde kar kalınlığının 5 santimetre, yüksek kesimlerde ise 2 metreyi aştı. Karla mücadele ekiplerinin yolları açık tutmak için yoğun çalışma için hazır beklerken, kar yağışının Pazartesi gününe kadar aralıklı olarak süreceği belirtildi.

Saat 12.45Siirt ve ilçelerinde kar yağışı nedeniyle 26-27 Mart Pazartesi okulların tatil edilmesi bekleniyor. Siirt’te kar yağışı ve tipi nedeniyle 8 köyün yolu ulaşıma kapandı.  Alınan bilgiye göre, kentin yüksek kesimlerinde gece saatlerinde etkili olan kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle Şirvan ilçesine bağlı Cevizlik, Kayahisar, Ormanlı, Oya, Elmadalı ve Yamaçlı ile Eruh ilçesine bağlı Erkantepe ve Okçular köylerine ulaşım sağlanamıyor.

Son Dakika Uyarısı: Saat 10.35 – (Pazar) sabah saatlerinden itibaren etkisini artıracak olan yoğun kar yağışı Hakkari, Bitlis, Muş ile Batman’ın kuzeyi (Sason), Siirt’in doğusu (Pervari, Eruh) ve Şırnak’ın doğusunda (Beytüşşebap, Uludere) ilçelerinde yoğun kar nedeniyle tedbir alınması istendi. Büyük ihtimalle 26-27 Mart pazartesi günü bu il ve ilçelerimizde okullar kar tatili yapacak, çünkü kar yağışı pazartesi günü de devam edecek.

Okullar 26 Mart 2019 Salı kar tatili mi hangi il ilçelerde tatil bekleniyor? Ülkemizin doğu illeri bu ayın son haftasında yine kar yağışlı geçecek. Bir çok ilimizde kar yağışı etkili olurken meteoroloji müdürlüğü yoğun kar yağışı uyarısında bulundu. Öğrenciler de hangi il ve ilçelerde kar tatili olacak diye merakla sormaya başladılar. 26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ve ilçeleri burada sizlere anında duyurmaya çalışacağız. İşte 24 Mart pazar akşamı hava durumu ve kar yağışının olacağı illerin haritası:

26 Mart 2019 Salı kar tatili olan il ilçeler26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili hangi illerde olacak kar tatili olan şehirleri ilçeleri kasabaları sizlere anında yazarak son dakika bilgisi olarak paylaşacağız. 26 Mart 2019 Salı günü Hakkari, Bitlis, Muş ile Batman’ın kuzeyi (Sason), Siirt’in doğusu (Pervari, Eruh) ve Şırnak’ın doğusunda (Beytüşşebap, Uludere) yoğun kar (20-50 cm) şeklinde olması bekleniyor. Bu il ve ilçelerde kar yağışından dolayı tatil haberi bekleniyor. 26 Mart 2019 Salı günü tatil olursa burada yazacağız anında.

26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olacak mı? Erzurum Kars Ardahan Ağrı Bitlis Van Muş Siirt ve Sivas gibi illerimizde meydana gelebilecek kar yağışı ve ardından buzlanma ve don olayına bağlı olarak ulaşımda aksamalar ile çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmekte. 26 Mart 2019 Salı Okulların tatil edilmesi gündemde olan şehirlerde valilikçe tatil kararı verilirse anında duyuracağız buradan.26-27 Mart Pazartesi Okulların kar tatili olduğu şehirler

26 Mart 2019 Salı günü Okulları Kar soğuk sis Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) Haberiyle sizlere buradan duyurulacaktır. 26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) açıklamaları ile Kaymakamlıklardan gelen açıklamaları Anadolu ajansı farkıyla sizlere sunmaya çalışacağız. Özellikle Doğu Anadolu bölgemizde bir çok il ve ilçede kar yağışı devam ettiği için okulların tatil edilebileceği belirtiliyor. Erzurum Kars Ardahan Ağrı Bitlis Van Muş Siirt ve Sivas 26-27 Mart Pazartesi günü Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) açıklamaları burada:

SON DAKİKA – HAKKARİ-ŞIRNAK ARASI YOĞUN KAR: Hakkari-Şırnak karayoluna inen onlarca çığ yüzünden ulaşıma kapandı. Hakkari-Şırnak karayolunun Kartepe ve Cığlı köyü mevkisinde inen çığlar yüzünden ulaşım sağlanamıyor. Karayolları ekipleri yola inen onlarca çığ ve kar kütlelerini temizlemek için çift taraflı çalışma başlattı. Hakkari ilimizde okullar tatil olur mu 26-27 Mart günü haber bekleniyor..

26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ilçeler26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ilçeler Valilik açıklamalarını Son Dakika haberi olarak burada yazacağız sizlere.. 26-27 Mart Pazartesi günü bir çok ilimiz kar ve soğuk havanın etkisinde olacağı için kaymakamlık ve valilik makamları tatil haberlerini yayınlandıkça bizde sizlere buradan anında dakikası dakikasına duyuracağız. Erzurum Kars Ardahan Ağrı Bitlis Van Muş Siirt ve Sivas gibi illerimizde yoğun kar bekleniyor bugün.. 26 Mart 2019 Salı kar tatil haberleri güncel olarak burada sizlere sunulacak..

(Saat 23.30): Meteoroloji Şiddetli Kar Yağışı Uyarısında Bulundu.. Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Hakkari, Bitlis, Van, Muş, Batman, Siirt ve Şırnak‘ta yarın kar yağışının etkili olması bekleniyor.26-27 Mart Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler var mı

(Saat 22.33): Erzurum’da akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı nedeniyle kent beyaza büründü. Kentte, öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini artırarak yoğunlaştı. Kar yağışıyla birlikte kent merkezi beyaza büründü. Ayrıca Bitlis Muş ve Siirt illerimizde de gece boyu kar yağışı devam edecek, öğrencilerin 26-27 Mart Pazartesi günü için kar tatili beklentisi devam ediyor..

(Saat 21.11): Meteorolojiden KAR TİPİ FIRTINA UYARISI: Bu akşam saatlerinden sonra Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri ile İç Anadolu’nun güney ve doğusunda beklenen kuzey yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-80 km/sa) şeklindeki rüzgarın yarın (Pazartesi) gece saatlerine kadar etkili olması beklendiğinden çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, yağış alan yerlerde tipi şeklinde kar yağışı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) HABERLERİNİ BURADAN SİZLERE DUYURUP ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE SON DAKİKADA GELEN BİLGİLERİ AKTARACAĞIZ. 26 Mart 2019 Salı tatil olan illeri ilçeleri buraya Anadolu ajansı ve valilik açıklamalarını anında yazarak sizlere duyurmaya çalışacağız. 26 Mart 2019 Salı günü okulları tatil olan şehirler hangileri:

(Saat 17.12): Meteoroloji yoğun kar için uyardı: Bu akşam saatlerinden sonra Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda mevcut kar örtüsünün üzerine yağması beklenen kar yağışlarının, yarın (Pazartesi) gece saatlerine kadar Hakkari, Bitlis, Muş çevreleri ile Siirt (Şirvan, Pervari) ve Şırnak’ın (Beytüşşebap, Uludere) doğu, Van’ın güneybatı (Gevaş, Bahçesaray, Çatak, Gürpınar) ve Batman’ın Sason ilçelerinde yoğun (25-50 cm) olması beklendiğinden meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı ile tipi şeklindeki yağışın sebep olacağı ulaşımda aksamalar ve çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Öğrenciler için BİLGİLENDİRME (Saat 21.05): Sevgili öğrenciler, yarın 26-27 Mart Pazartesi günü ülkemizde bir çok şehir yoğun kar yağışı altında olacak. Az önce meteoroloji işleri müdürlüğünün sayfasında yarın kar yağışlı olacak şehirleri listelediğimizde aşağıda görmüş olduğunuz harita çıkıyor ve görüldüğü gibi bir çok ilimizde yoğun kar yağışı bekleniyor. Ancak şehirlerimizdeki okulları tatil yapma yetkisi valiliklerde olduğu için valiliklerden gelen açıklamaları anında sizlere aktaracağız. Lütfen ara sıra sayfamızı yenileyiniz..

Son Dakika 21.55 – Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinden itibaren kar yağışı etkili olmaya başladı. Günlerdir soğuk havanın etkili olduğu ilçede, akşam saatlerinden itibaren kar yağışı başladı. İlçe merkezinde kar kalınlığı 5 santimetre, yüksek kesimlerde ise 2 metreyi aştı. Karla mücadele ekiplerinin yolları açık tutmak için yoğun çalışma için tetikte beklerken, kar yağışının cuma gününe kadar aralıklı olarak süreceği belirtildi..

26-27 Mart Pazartesi günü Okulları Kar Tatili olan il ve ilçeler

26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili olan il ve ilçelerin listesi: 25 Şubat 2019 Pazartesi günü bir çok ilimiz ve ilçemiz kar tatili yapınca 26 Mart 2019 Salı günü hangi iller ve ilçelerin Okulları kar tatili yapacağı da oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde bu konumuzda sizler için 26 Mart 2019 Salı Okullar Kar Tatili mi? İstanbul Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale illerimiz ile bir çok ilçede kar tatili haberlerini dakika dakika sizlere iletmek için bu konuyu açtık.

26 Mart 2019 Salı Okulları Kar Tatili mi, Hangi İl ve ilçelerde Öğrenciler Tatil Yapacak?26-27 Martta hava durumu nasıl olacak

Öğrenciler ve öğretmenler için havanın kar yağışlı olması tatil anlamına geliyor. Bu nedenle eğitim camiasında kar tatili haberleri çok tutuluyor ve seviliyor. 25 Şubat tarihinde bir çok ilimizde kar yağışı etkili olmaya devam edecek. 26 Mart 2019 Salı günü başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 26-27 Mart 2019 Pazartesi günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

26 Mart 2019 Salı günü Kar Tatili beklentisi olan İstanbul Yalova Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale Bolu Düzce illerimizde okullar tatil olacak mı?

26 Mart 2019 Salı Tatil olur mu Hava nasıl olacak? Meteoroloji genel müdürlüğü bu hafta boyunca ülkemizin kar yağışının etkisinde kalacağını özellikle duyurdu. İstanbul’a yağan kar Pazartesi günü yeniden başlayacak. Trafik felç olacağı için servislerin kaza yapmaması ve öğrenci güvenliği için başta İstanbul olmak üzere Bursa Balıkesir Kocaeli Bolu Sakarya Düzce Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde kar tatili bekleniyor. Kar tatili haberini ilçelerde Kaymakamlıklar illerde ise Valilikler açıklıyor.

26 Mart 2019 Salı Kar tatili haberleri ilk burada: Bizlere Anadolu ajansından gelen tatil bilgilerini aynı dakikada buraya eklemeye devam edeceğiz. Bazı kaymakamlıklar ve valilikler sabah saatlerinde açıklama yapabiliyor. Öğrenciler erken saatte okula gitmeden 26 Mart 2019 Salı kar tatilinden haberdar olmak için sayfamızı ara sıra yenileyip güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

26 Mart 2019 Salı Kar tatili olan il ilçelerin yeni son dakika haberleri burada olacak: Yeni tatil haberleri Anadolu Ajansı hızıyla anında sitemize ekleniyor. 26 Mart 2019 Salı günü tatil beklentisi devam ediyor… Yeni gelişmeler oldukça anında sizlere buradan duyuracağız. 26 Mart 2019 Salı günü ülkemizin bir çok ilinde, başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 26-27 Mart 2019 Pazartesi günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

26 Mart 2019 Salı Yalova’da kar tatili var mı
Sakarya 26 Mart 2019 Salı kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de 26 Mart 2019 Salı tatil olacak mı
26 Mart 2019 Salı Kırıkkale’de Okullar kar tatili mi
Edirne’de kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı günü
26 Mart 2019 Salı İstanbul Okullar kar tatili mi
Bursa 26 Mart 2019 Salı günü kar tatili oldu mu
Çanakkale 26 Mart 2019 Salı tatil var mı

26 Mart 2019 Salı GÜNÜ HANGİ İL VE İLÇELER TATİL YAPIYOR?
Afyonkarahisar’da kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Ağrı kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Aksaray kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı Okullar 26 Mart 2019 Salı
Ankara’da kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı Ankara Okullar tatil mi
Ardahan kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı Okulları tatil var mı
Artvin kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Aydın tatil var mı 26 Mart 2019 Salı
Balıkesir kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı günü okullar tatil mi
Bartın’da Okullar kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Batman okullara kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Bayburt kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı günü
Bilecik kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı günü
Bingöl’de okullara kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Bitlis’te Okullar 26 Mart 2019 Salı kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı okullarda son durum
Burdur kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
Bursa kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı okullara tatil var mı
Çanakkale kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı

Çankırı kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Çorum kar tatili mi
Denizli kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Düzce kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı okullar
Edirne kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı günü
26 Mart 2019 Salı Elazığ kar tatili var mı
Erzincan 26 Mart 2019 Salı okullar kar tatili olacak mı
Erzurum kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Eskişehir kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
Giresun kar tatili 26 Mart 2019 Salı
Gümüşhane kar tatili 26 Mart 2019 Salı
Hakkari kar tatili 26 Mart 2019 Salı günü
Iğdır Okullara kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Isparta’da Okullara kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
İstanbul Okullar kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
İzmir kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Kahramanmaraş 26 Mart 2019 Salı kar tatili mi
Karabük kar tatili olacak mı 26 Mart 2019 Salı
Karaman kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı

Kastamonu kar tatili olacak mı 26 Mart 2019 Salı günü okullarda
Kayseri kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı günü
Kırıkkale’de Okullar kar tatili yapacak mı 26 Mart 2019 Salı günü
Kırklareli kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Kırşehir Okulları kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de kar tatili yapacak mı 26 Mart 2019 Salı
Konya kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Kütahya kar tatili mi
Malatya 26 Mart 2019 Salı kar tatili var mı
Manisa’da 26 Mart 2019 Salı kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Nevşehir 26 Mart 2019 Salı kar tatili var mı
Niğde kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı günü
26 Mart 2019 Salı Ordu okullar kar tatili mi
Rize kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Sakarya kar tatili 26 Mart 2019 Salı günü
Samsun kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı günü
26 Mart 2019 Salı Siirt’te kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Sivas’ta 26 Mart 2019 Salı kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı

Şırnak kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili yapacak mı 26 Mart 2019 Salı
Trabzon kar tatili olur mu 26 Mart 2019 Salı
Tunceli kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Uşak ilinde kar tatili var mı
Van ve ilçeleri kar tatili mi 26 Mart 2019 Salı
Yalova’da kar tatili var mı 26 Mart 2019 Salı
Yozgat kar tatili olacak mı 26 Mart 2019 Salı
26 Mart 2019 Salı Zonguldak kar tatili olur mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

27 Mart 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (159 Yorum)

 1. KARDEŞLERİM ANLAMIYORMUSUNUZ EDİLİRSE YAZICAK YÖNETİCİ DE BELKİ BU DURUMDAN SIKILDI EDİLİRSE ATICAKLAR YA ANLAMIYNONUZMU LÜTFEN AMA BU KADARDA OLMAZ

 2. 25 mart pazartesi günü istanbulda okullar tatil olucakmı bi zahmet olsun yani burasıda soğuk tabikide daha kötü durumda olan ilve ilçelerde var ama bizde bir insanız yani soğukkk istanbulda okullar tatil olmazsa tek cevabım yuhhhhhhhhhhhhhhh

  • Şimdilik 25 mart pazartesi günü tatil haberi yok ama ilerleyen saatlerde yeniden kontrol edin sayfamızı sürekli güncelliyoruz.

  • Hilal valilikten bir haber yok, belki sabah saatlerinde açıklama olur, bizde bekliyoruz..

 3. Sayin vali 2019 28 şubat bugün okullar tatil olsun lutfen bu hava şartlarnda çocuklarimizi okula nasil ngondericez

 4. Utanmıyor musunuz yalan haber vermeye Tatvanda okullar 28 şubatta tatil değilmiş sizi gerekli kurumlara şikayet edecem

 5. Ya bizim burda dün sabahtan belli yağıyor bu gecede çook sidde li yagidi şimdihala devam ediyor tatil olmadi

 6. Erzurum valiliği ne bekliyor anlamadım bu çocukların hepsinin özel makam araçları yok neden tatil etmiyorsunuz. ilköğretim ve kurumlarda calisan hamile bayanlar için toplu tasima eziyet oluyir vali bey uyumayalim

 7. Karaman’da vali bey lütfen ögrencileri düşunun servis ile giderken tatil olmadiginda arka arkaya kaydik yuruyerek gidenler de var Karaman’da tatil olsun

 8. Vali amca lütfen yarın okulları tatil et lütfen servisle gidiyorum ama dışarıda bekleyenleride düşün vali amaca

  • meteorolojik verilere göre kentimizde yarında ( 28 şubat 2019 ) kar yağışı etkisini devam ettireceğinden dolayı eğitime 2 gün ara verilmiştir .

  • Abi siz bugün saadet güney imam hatipe geldiniz abi aksarayida tatil yaparmisiniz lütfen abi AKSARAYIDA TATİL YAPARMISINIZ

 9. Vali bey erzurumda gece yogun kar yagisi olacakmis bende yildizkentten yunusemreye gidiyorum birgun bile olsa su soyugu bana cektirmeyin tatil edib lutfen

  • Erzurumda tatill olsun nolurr bizim şehrimiz zaten kış yeri diye mi tatil yapmıyosunuz bizimkide can nasıl gidelim okula

 10. vali bey okulları tatil yapmak yapmamak size kalmış ben sadece fikrimi söyleyeyim okullar tatil olsun

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019