26 Mayıs Kardeş Çocukları 17. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Gelecek hafta 26 mayıs pazar günü Kardeş Çocukları 17. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları hakkında dizi setinden gelen haberleri sizlerle paylaşalım. Umay kendisini kurtarabilecek mi, Kardeş Çocukları 26 mayıs fragmanı yayınlandı mı Ümran ve Yıldırım ne yapacak ?

26 Mayıs Kardeş Çocukları 17. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Yeni bölümlerinin pazar günleri yayınlandığı Kardeş Çocukları 17. bölüm tüyoları geldi. Yıldırım Umay’ı köşeye sıkıştırır. Umay kendisini kurtarmak için bazı fedekarlıklar yapması gerekecektir. Bencil düşünüp kendisini kurtarmaya karar verir. Hayat annesine gelen mektuplar yüzünden Umay ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirmişti. Yıldırım sahte oğlunu bulabilecek mi gerçekleri mi öğrenecek ? Umay bu sahte mektupları kimin yazdığını bulabilecek mi? Bu oyun gün yüzüne çıkacak mı 26 mayıs Kardeş Çocukları 17. bölüm özeti ve tüyoları gelmeye devam ediyor.

Kardeş Çocukları 17. bölüm

Umay Karallar’ın para ve mal varlığını bir şekilde üstüne geçirmek için plan yapmıştı. Planı aynı şekilde devam etmektedir. Reşat ise boş durmadı. Umay’ı şoke edecek planını işlemeye başladı. Umay ile Reşat’ı karşı karşıya getirecek yeni entrikaları izleyeceğiz. Hayel Cansel’e plan yaparken sert kayaya toslamıştır. Sonucunu ağır öder. Savaş Umay’ın bir plan parçası olmaya devam eder. Olayların beklenmedik karakterleri Ümran ve Hayat ise plana istemedikleri şekilde dahil olmanın verdiği stresi yaşayacaklar. Hepsini 26 mayıs Kardeş Çocukları neler olacak özetinde okudunuz. Kardeş Çocukları 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye sitemizi anlık takip edin. Dizi çekimlerinden gelen tüm haberleri sizlere anlık olarak bildirmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019