26 Nisan Cuma Hercai Dizisi Reyhan Hamile mi? 7. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

26 Nisan Cuma Hercai Dizisi Reyhan Hamile mi? 7. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Cuma günleri ATV ekranlarında sevenleriyle buluşan Hercai Dizisinde 26 Nisan Cuma akşamı neler olacak ? Reyhan hamile mi? Yeni bölüm özeti yayınlandı mı? Dizi ne zaman final yapacak gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız;

ATV kanalının 7 bölümdür reytingleri en yüksek olan dizisi Hercai’de Reyyan Namlunun ucundadır, Yaren’in hain planının sonucu Fırat ve Miran Reyyanı hastahaneden çıkan kardeşi Gül’ü görmeye gitmeye götürür.

Reyyan ve Miran, Şadoğlu konağına gizlice girer. Kardeşiyle kavuşan Reyyan konaktan çıkarken Yaren herkesi uyandırır. Reyyan’ı konakta gören Nasuh silahı eline alır. Gül’ün uyanmasıyla namluya basamayan Nasuh. Reyyan ve Miran’ı bırakmak zorunda kalır. Hercai dizisinin ikinci bölümünde Miran ve Reyyan birlikte oldu. Bu birlikteliğin sabahında ise Miran Reyyan’a yaşadıkların bir masaldı ve bu masal bitti dedi.

 

 

Peki Hercai dizisinde Miran’dan Reyyan hamile mi kaldı?

Aklınıza ilk geceden olur mu demeyin; bu bir dizi ve Hercai kitabında Miran’dan ilk gece de Reyyan hamile kalıyor.
19 Nisan Cuma yani Bu haftaki bölümde Miran, Reyyana tüm gerçekleri anlatır. Duydukların inanamayan Reyyan, Aslanbey konağındaki herkesten hesap sorar. Konaktan gitmek isteyen Reyyanı Sultan odasına kapatılır. Bunu duyan Miran Reyyanı konaktan çıkarır. Reyyanın duruma üzülen Elif; Azize’ye hesap sorar.
Aslanbeyler, Şadoğlu ailesine ihtar gönderir. Acil bir toplantı isterler, zorla karşı karşıya gelen iki aile bir masada toplanır, toplantıda Azat ortalığı epey gerer.
Gönül, Azat ve Yaren ile iş birliği içine girer.

Bu iş birliği sonunda Reyyan, Miran’dan kopacak. Herkes istediğini alacaktır.
Azize Miran’ı Reyyan’ın vurduğunu öğrenir, Reyyan’a olan öfkesi bir kat daha artar, öte yandan Miran, Reyyan’ı mutlu etmek için çabalamaya devam eder.

Hazar bey kararını verir. Zehra’ya hazırlanmasını Reyyan’ı ve Gül’ü alıp Mardin’den gideceklerini söyler. Zehra hazırlanmaya başlar.
Elif evden gider, Mardin halkından Aslanbeylerin gerçeklerini öğrenmeye çalışır. Azize Elif’in evde olmadığını farkeder. Elif’i bulmak için adamlarını gönderir. Fakat Elif’in başında beklenmedik bir bela vardır. Bir sonraki bölümde Elif kaçırılacaktır. Elif’i Cihan mı kaçırdı? Aslanbey ailesi ayaklanır.
Gönül ve Yaren telefon konuşması yapar. Buluşmak için sözleşir. Fakat Konuşmaları duyan Handan, Yaren’i döver, ve onu odaya kilitler.
Gönül, Azat’ı arar ve buluşurlar.
Evden gideceklerini öğrenen Gül tembihlenmesine rağmen dedesi Nasuh’a evden gideceklerini ağzından kaçırır. Nasuh, Zehra’yı sıkıştırır.
Azize Şadoğlu konağını basar, Elif’i onların kaçırdığını inanıp torununu almaya gelir. Nasıl ve Azize bir kez daha karşı karşıya gelir. Azize’nin bilmediği bir şey vardır. Nasuh Elif’i tanımadığını iddia eder.
Hazar bey Aslanbey konağını basar, Miran’dan Reyyan’ı ister. Fakat Reyyan’ı konakta bulamaz.
Tüm olanlardan habersiz Miran ve Reyyan evden uzakta romantik bir gece geçirirler. Reyyan Miran’a inanmaya başlar.
Azat ve Gönül’den hamle gelir. Reyyan ve Miran’ın yerlerini bulurlar. Azat Reyyan’ı kaçıracaktır. Miran evden bir şeyler almak için çıkar. Reyyan yalnızdır. Gönül Reyyan’la yüzleşmek ve konuşmak istediğini söyler. Azat müsade eder. Fakat Gönül elinde bıçakla Reyyanın yanına gider.

Gönül, Reyyan’ı öldürecek mi ? 7. Bölümü merakla bekleyen Hercai izleyicileri

Hercai 7. Bölüm Fragmanı Birazdan;

Yeni Bölüm de 26 Nisan Cuma 7. Bölüm Hercai de Reyhan ile Azad Evlenecek mi ? Gerçekten Nikah Yapacaklar mı gibi soruların tamamına yeni bölümde göreceğiz ancak işlerin iyice karıştığını söylemekte fayda var.

Güncelleme 24 Nisan : 26 Nisan Cuma Reyyan Hamile Mi?

Evet daha önce yazmış olduğumuz dizi analiz yazımız da Reyyan’ın hamile olacağından bahsetmiştik ve Reyyan hamile arkadaşlar dizinin çekildiği Mardin Midyat Hastanesinden ulaşan hemşire setten fotoğraf gönderdi ve Reyyan’ın hamile olduğu çekimlerin yapıldığı bilgisini aldık.

 26 Nisan Cuma Hercai Dizisi Reyhan Hamile mi? 7. Bölüm Fragmanı Neler Olacak? yorumları


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019