26 Nisan Elif Dizisi 719. Bölüm Özeti 27 Nisan Elif 720. Bölüm Özeti Videosu Fragmanı

Sevilerek izlenen günlük dizilerden birisi olan Elif dizisi oldukça merak edilen yeni bölümleri ile kanal 7 de kaldığı yerden devam ediyor. Elif ile Melek birbirine kavuşacak mı ve Kerem ile Süreyya ile Parla arasında yaşanacaklar merak konusu olmaya devam ederken yeni bölümlerdeki heyecan da gittikçe artıyor.

26 Nisan perşembe günü Elif Dizisi 719. Bölüm ile kanal 7 de ekrana gelecek ve Özeti fragmanı burada sizlere sunulacak. 27 Nisan cuma günü Elif 720. Bölüm Özeti Videosu Fragmanı ile kanal 7 de izleyici ile buluşmaya devam edecek. Bakalım yeni bölümlerdeki heyecana kimler ortak olacak.

26 Nisan Elif Dizisi 719. Bölüm Özeti: Elif olan biten her şeyi ve annesi Melek ile ilgili bilgileri Kerem ve Süreyya’ya annesiyle ilgili bildiği herşeyi anlatır. Elif son reklam kampanyasında yani Ayakkabı projesinin reklam yüzü olmayı annesini bulmak için çok istediğini itiraf etmiştir. Bu durum karşısında Elif’in sözleri sonrasında Kerem ve Süreyya’yı derinden sarsar.

Elifin annesine ulaşma isteği ve heyecanı oldukça yüksektir. Kerem bunun üzerine Elif’i hayal kırıklığına uğratmamak için yeniden işine dört elle sarılmaya karar verir. Kerem yeniden projesini ele almaya karar verir. Leman ise Şafak’ın aşık olduğu kadını bulmak için hareket geçer. Leman Şafak ve Jülide arasında geçenleri öğrenebilecek mi?

Alev ve Leman, İnci’nin doğum günü partisine gider. Şafak’ın aşık olduğu kişinin kim olduğunu merak eden Alev herkesi izlemeye alır. Jülide ve Şafak’ın hareketlerinden şüphelenen Alev Jülide’den laf almaya çalışır. İşlerinin başına yeniden geçen Kerem Elif’e moral vermek için Süreyya’ya akşam birlikte vakit geçirmeyi teklif eder.

Öte yandan Tülay ve Veysel İnci’ye sürpriz bir doğum günü yapmaya karar verir. Leman ve Alev’le karşılaşan Veysel onları da partiye çağırmak zorunda kalır. Leman ilk başlarda gitmek istemese de Alev partide Şafak’ın aşık olduğunu kadını bulabileceklerini söyleyerek onu ikna eder. Leman Şafak’ın Jülide’ye aşık olduğunu anlayacak mı? 27 Nisan cuma Elif Dizisi 720. Bölüm Özeti ve fragmanı dizihaberi.tv de sizlerle..Not:Bence emirhan doğum gunu partisini görünce çok üzülecek keşke benim babamda bana doğum günü partissi yapsa diyecek..

26 Nisan Elif Dizisi 719. Bölüm fragmanı videosu:

27 Nisan Elif Dizisi 720. Bölüm özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Nisan Elif Dizisi 719. Bölüm Özeti 27 Nisan Elif 720. Bölüm Özeti Videosu Fragmanı (5 Yorum)

  1. Bncede artık kerem ve sureyya iyiyice sacmaladilar diziyi kerem ve sureyya onlar kardes nasil okurda biyle bir sey olur ya cok ayip ya guzelim fixiye kotulediker artik reyhan diziye donsun artik ya

  2. ELİF DİZİSİNİ FINAL YAPSIN ÇÜNKÜ SÜREYAYA KATLANMİYORUZ BİDE DİZİDEKİ HİÇ BİR GERÇEK ORTAYA ÇIMİYOR ÖZELLİKLE REYHANA YAPILANRAR YANİ NE BİÇİM BİR DİZİ ANLAMADIM

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018