26 Ocak 2018 Beyaz Show Varmı Yokmu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Afrin harekatı başlayınca sosyal sorumluluk gereği eğlence programı yapmama kararı alan Beyazıt Öztürkün cuma akşamları yayınlanan programı bu hafta ara veriyor. Kanal D’nin fenomen programı ‘Beyaz Show‘dan flaş bir karar çıktı ve 26 ocak cuma günü yayınlanmama kararı aldı.

Kanal D ekranlarında Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla her cuma günü saat 23.30 da Kanal D’de ekrana gelen Beyaz Show bu hafta ara verdi. Ara verme gerekçesi de oldukça anlamı. Zeytindalı operasyonu devam ederken eğlence içerikli show programı yapmayacağı belirtildi.

Beyaz Show da her hafta birbirinden özel isimleri konuk eden ‘Beyaz Show’ 26 Ocak Cuma akşamı ekrana gelmeyecek. Böylece program bir hafta ara vermiş olacak. Programın bu hafta ekrana gelmeme sebebi Silahlı Kuvvetlerimizin Suriyede Afrine düzenlediği operasyon oldu.

Zeytindalı operasyonundan dolayı yayınına bir hafta Ara verecek olan Beyaz Show yeni konukları ve yeni bölüm canlı programı ile bir sonraki hafta kaldığı yerden devam edecek. ‘Beyaz Show’ canlı yayınıyla 2 Şubat Cuma 23.45’de Kanal D’de!

26 Ocak 2018 Beyaz Show Varmı Yokmu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.