26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması Arka Sokaklar Aşk ve Mavi

26 Ocak 2018 cuma reytingleri nasıl olacak? 26 ocak cuma günü Atv de Aşk ve Mavi, Kanal D de Arka Sokaklar, Fox tv Şevkat Yerimdar, Startv de İstanbullu Gelin, Show tv de Güldür Güldür, Trt1 de Payitaht Abdülhamid diziler yayınlanmaktadır. 26 Ocak 2018 cuma günü reytinglerde iddialı olan dizilerinde kısa kısa analiz ediyoruz.

Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar geçen hafta gün birincisi olmuştu. Bu hafta da favori dizi olarak söyleyebiliriz. 26 Ocak reytinglerinde Arka Sokaklar yine birinci dizi olacaktır. Atv de devam eden Aşk ve Mavi ise geçen haftayı ikinci sırada kapatmıştı. Bu haftada da ikinci sırada alması muhtemel.

3. sırada ise Şevkat Yerimdar ve İstanbullu Gelin yarışıyor. Geçen hafta İstanbullu Gelin dizisi 3. olmuştu. Ama bu hafta da aynı başarıyı gösterecek mi? Yoksa yerini Şevkat Yerimdar mı alacak? İstanbullu Gelin bu hafta Faruk ve Süreyya’nın Uludağ gezisi merak edilebilir.

Bu yüzden İstanbullu Gelin’i daha iddialı görüyoruz. Trt1 de ekrana gelen Abdülhamit dizisi ise 9. sırada yer almaktaydı. Hemen hemen her hafta 4 üzerinde aldığı reytingle 8. ve 10. sıra arasında yer değiştiriyor. Bu hafta da aynı sırayı korumasını bekliyoruz. 26 Ocak cuma günü ekrana gelen diziler bu şekilde.

26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması Arka Sokaklar Aşk ve Mavi dizilerinin birincilik için yarışacağı bir gün olacak..
Reytinglerin sonuçları cumartesi günü saat 10:00 da sitemizdeki yerini alacaktır. 26 Ocak cuma günü reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması Arka Sokaklar Aşk ve Mavi (6 Yorum)

  1. Arka Sokaklar Dizisi Cox Gözeldi Oyunçulare Düşünçeynen Seçilib Davam Etmesi Uyu kaşki Bütün Çinayet Edenler Dizide ki kimi Tez Tapela

  2. Aşk ve Mavi Filimin Xoşduyuram Filimde Beni Afet Dizisinde Olan Oyunçusuda iştirak Edir Ve Filime Güllüş Tebesümü bexş Edir Filim Gözel Bir Qonaqda Olmase Daha Gözeldi

  3. Aşk ve Mavi Gözel Dizidi Baş Qehremanlar Tanenmeş Oyunçular Olduğundan Cox Maraqla Baxereq Bu Dizi Bize Gülüş Tebbesümü Bexş Edir Filimde Gülüş ve Sevgi Lazemde Alqeşdeyeram Dizini

Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2018