26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur mu Söz mü? Kalbimdeki Deniz

26 Şubat 2018 Pazartesi günü reyting sonuçları nasıl olacak çukur mu Söz mü birinci olacak merak ediliyor. Nasıl merak edilmesin, Geçen hafta çukur dizisi büyük bir Yükseliş yaparak reytinglerde 1. sıraya geçmişti. Bu yüzden dolayı 26 Şubat Pazartesi günü Söz mü yoksa Çukur dizisi mi birinci olacak, izleyici tarafından nasıl bir sonucun geleceği merak konusu oldu.

Geçen hafta çukur dizisi almış olduğu 11.7 Total reyting oranı ile Haftayı ilk sırada kapatarak ilk kez söz dizisini geçmeyi başarmış ve zirveye yerleşmişti. Çukur dizisinin 26 Şubat Pazartesi günü nasıl bir reyting alacağı da merak konusu oldu. Vartolu diziye gelecek mi dahil olacak mı sorularıyla birlikte diziye yeni giren Emrah amir nasıl bir etki yaratacak asıl meyvelerini bu hafta göreceğiz. Ancak vartolunun eksikliğini çukur dizisi şimdiden hissetmeye başladı bile, ne zaman gireceği ve diziye nasıl bir heyecan katacağı ise sevenleri tarafından merakla bekleniyor.

Söz dizisinin 26 Şubat 2018 Pazartesi günü alacağı reytinglerde oldukça merak konusu oldu. Çünkü geçtiğimiz hafta ilk kez söz dizisi çukur dizisinden sonra ikinci sıraya düşmüş, Böylelikle zirvedeki sağlam yerini de kaybetmişti. 26 Şubat reytinglerinde söz dizisi yeniden zirveye çıkacak mı yoksa çukur dizisinden sonra yine 2. mi olacak izleyiciler ve meraklıları tarafından reyting sonuçları ilgiyle bekleniyor.   Söz ve çukur dizisi arasındaki bu yüksek rekabet 26 Şubat reyting sonuçlarını da oldukça etkileyecek gibi görünüyor. Sizde söz ve çukur dizisi arasındaki bu yüksek gerilim ile rekabet hakkındaki yorumları ve görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk isimli dizide geçen hafta almış olduğu 5.6 reyting oranı ile söz ve çukur dan sonra 3. dizi haline getirmeyi başardı. 26 Şubat Pazartesi günü Siyah Beyaz Aşk dizisi reyting sonuçlarında nasıl bir yer edinecek bizler de merak içindeyiz. Çünkü FOX TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi de pazartesi günü yayınlanmaya başlayacak. Böylelikle pazartesi günkü rekabet biraz daha artmış olacak. ATV ekranlarında da yayınlanan kırgın çiçekler dizisini son haftalarda artmaya başlayan reytingi Pazartesi gününü oldukça rekabetçi bir gün haline getirecek.. Çukur ve söz dizilerinden sonra gelen Siyah Beyaz Aşk kırgın çiçekler de bu hafta pazartesi günleri yayınlanmaya başlayacak Kalbimdeki Deniz dizisi Pazartesi günü ortaya çıkan rekabetin nedenli yüksek olduğunu bize gösteriyor.

26 Şubat 2018 Pazartesi günü reyting sonuçları merak edilirken özellikle 1. kim olacak söz mü çukur mu sorusu ve ardından da Kalbimdeki Deniz dizisi kırgın Çiçekler ile Siyah beyaz aşkı geçecek mi yoksa Fox TV büyük bir hata mı yaptı sorusunu sormamıza neden olacak.Umarız Fox TV bu durumdan Pişmanlık duyup Kalbimdeki Deniz dizisini kısa sürede harcamaz.

Kırgın çiçekler ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Geçen hafta almış olduğu 5 oranındaki Total reytinge bakalım bu hafta nasıl bir etki olacak özellikle Kalbimdeki Deniz dizisinin Pazartesi günü yayınlanmaya başlaması ile kırgın çiçeklerin reytingi düşecek mi bizler de sizler gibi merak ediyoruz. 26 Şubat 2018 pazartesi gününün reytingleri birçok açıdan önem arz ediyor. Özellikle pazartesi gününe yeni gelen Kalbimdeki Deniz Eğer çok kötü bir reyting oranı alırsa kısa sürede final yapacaktır, ancak reyting oranları iyi gelir Siyah Beyaz Aşk veya kırgın Çiçeklerin reytingini çok düşürürse bu sefer de o diziler riskli bölgeye girecektir.

26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur mu Söz mü? KIRGIN ÇİÇEKLER Siyah Beyaz Aşk Kalbimdeki Deniz

Çukur ve söz dizilerinin reytingleri yüksek olduğu için bu sezon Bir tehlike gözükmüyor ancak söz dizisi tekrardan birinci olmak için senaryosunda iyileştirmeler yapmaya başlarken çukur dizisi de kısa süre sonra vartoluyu tekrardan ekrana taşıyacak ve merak edenlerine çok güzel sürprizler yapacak. Tüm bu gelişmeler ile birlikte 26 Şubat Pazartesi günü Reyting sonuçlarına detaylı olarak AB, Total ve abc1 reytinglerini sitemizde sizlere sunacağız.

 

26 Şubat Resmi reyting ölçümleri bir sonraki gün yani 27 Şubat Salı günü saat 10 da yayınlanmaktadır. Yeni reyting sonuçları gelinceye kadar önceki haftanın reytingleri sizlerle paylaşıyoruz Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve diziler hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.


ANALİZİ: Son sözü yine Söz dizisi söyledi, 26 Şubatta Çukur dizisini geride bırakan Söz bir haftalığına verdiği liderliği yeniden devraldı. Tebrik ediyoruz. Vartolu tamamen dönmeden Çukur dizisi düzelmez gibi görünüyor. Ayrıca Emrah Amir biraz diziyi bozdu gibi sanki.. Sizde yazın yorumunuzu..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur mu Söz mü? Kalbimdeki Deniz (3 Yorum)

  1. dogru vartolu olmasa olmaz bide cumali karakterinin girmesi lazım diziye özellikle mustafa üstündagın olması lazım herkesin istedigi odur zaten

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2018