26 Şubat Kadın Dizisinden Çalan Artık Başka Çare Yok Senden Bana Fayda Yok Şarkısı Kim Söylüyor

26 Kadın Dizisinden Çalan Artık Başka Çare Yok Senden Bana Fayda Yok Şarkısı Kim Söylüyor…. Kadın dizisi 26 şubat salı akşamında çalan çok güzel bir şarkı var. Bu şarkının sözlerini sizlerle aşağıdaki konumuzda paylaşıyoruz. Kadın dizisi 26 Şubat salı Bu Sana Son Mektubum şarkısı sözlerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Kadın dizisinde Nil İpek’in seslendirdiği Bu Sana Son Mektubum şarkısını sizlerle paylaşıyoruz.

Kadın dizisi 26 Şubat salı akşamında Bahar Arif’i çağırdı ve kaçacaklardı. Ancak Sarp onların yoluna çıktı ve çocukları aldı. Bahar’da çocukları bırakıp gidemedi. Bu yüzden Arif çocukları ve Bahar’ı bırakıp gitmek zorunda kaldı. Ancak Sarp Bahar’a olan aşkını haykırdı. Ama Bahar ona güvenemiyor. Çünkü hem karısı hem de 2 çocuğu ile birlikte aynı eve koydu Bahar’ı.

Sarp’ta Bahar ve çocuklara daha fazla ilgi gösterip ona sevgisini kanıtlamaya çalışıyor. Ama Pırıl’da Bahar ve Arif’in sevgili olma ihtimalini söyledikçe Sarp çıldırıyor. Sarp Bahar’a Pırıl’la olan gerçek ilişkisini anlatacak mı? Bundan sonra neler olacak? Bu sahnelere daha güzel şarkılar eşlik edecektir. Bizlerde size bu şarkıları paylaşacağız.

Kadın dizisi 26 Şubat bölümünde çalan şarkının sözleri ve müziği Suat Sayın’a ait. Kadın dizisinde Bu Sana Son Mektubum şarkısı sözleri;

Bu sana son mektubum ayrılmaya mecburum
Ne olur anla beni bu aşktan korkuyorum
Ne olur anla beni sevmekten korkuyorum

Artık başka çare yok
Senden bana fayda yok
İkimizde anladık
Aşkımızın sonu yok 

Sende buldum sevgiyi
Aşkı senle yaşadım
Bilseydim ayrılık var
Sana hiç bağlanmazdım

Kadın dizisi yeni bölümünde çalan şarkıyı Nil İpek seslendiriyor. Nil İpek’in seslendirdiği bu şarkıyı daha önce Muazzez Ersoy seslendirdi. Bu güzel şarkı videosu sizlerle…

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.